Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

poruka: 209
|
čitano: 24.943
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr".
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
1domagoj1 kaže...
BlueMax kaže...

Pricas o necemu sto ne razumijes. Talibani su organizacija koju je stvorila CIA. Uloga Taliban u Afganistanu je bila borba protiv proruskih prosovjetskih snaga.

 

Azerbajdzan, Kirgistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Tadzikistan, Kazahstan su "stanovi" tj muslimanske drzave koje je Rusija SSSR nakon WW2 asimilirala. Nametnuli su im svoju vlast i svoje ljude. No dva vrlo bitna "stana" su ostala izvan SSSR-a. Pakistan, koji je bio prevelik zalogaj a prema kojemu je pretenzije imala jedna "prijateljska" nuklearna sila (Indija) i Afganistan koji je jednostavno bio pretvrd orah. Rusima Sovjetima i svima prije i poslije koji su nesto pokusali. Zato Sovjeti rusi, na nacin na koji amerikanci operiraju od 1930., sponzoriraju prosovjetsku prorusku vladu a onda salju vojsku kako bi branila tu "legalnu" vlast od "pobunjenika". Vrijeme je hladnog rata i "pobunjenici" takodjer imaju mocnog sponzora - CIA-u i USA. Sovjeti Rusi i prosovjetska proruska vlada gube rat a amerikanci postavljaju proamericku vladu koja se ponasa isto kao prosovjetska proruska samo za drugog mocnika. Talibani shvacaju da su poslani u bratoubilacki rat zbog interesa jedne sile. Nista se nije promijenilo samo su tu amerikanci umjesto Sovjeta rusa i talibani imaju novog neprijatelja.

Ne nakon II svj. rata, vec u periodu od 20tih do 30tih godina, dakle i prije II svj. rata.

Konkretno:

Uzbekistan - 1924.

Kazahstan - 1936.

Azerbajdzan - 1920.

Kirgistan - 1936.

Turkmenistan - 1921.

Tadzikistan - 1929.

BlueMax kaže...
Dakle gospodo, opredjelite se. Ili ste za nemjesanje stranih sila u poslove lokalnog stanovnistva (sto bi znacilo i da ne podrzavate ulogu SAD u Domovinskom ratu) ili ste za ono sto oni nazivaju "uvodjenjem reda i demokracije". Ne mozete biti za slobodu potlacenih Arapa i za Rusiju istovremeno. To je teski paradoks.

Nemoj ljude navlaciti na laznu dilemu, to je obicno produkt intelektualnog nepostenja.

 Sovjeti = Rusi.  Raspad SSSR-a ne znaci aboliciranje Rusa kao krivaca. Ne postoje vise ni Jugoslavija, Srbija i Crna gora niti bilo kakva posljeratna zajednica. Znaci li to da danasnja Srbija ne snosi odgovornost za ono sto se dogadjalo prije 25 godina?

 

Nije nikakva lazna dilema. Jednostavno pitanje, odobravate li americko mijesanje u politiku i rat drugih zemalja? Odgovor ne mora biti da ili ne. No tada dolazimo do onoga sto oni propagiraju. Clinton je valjda nakon Skenderbega najveci junak Kosova i Albanije.

16 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

treba staviti Rusku zastavu na FB profil jer se Rusija za razliku od sponzora ISISa zaista bori protiv ISISa.

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Makić kaže...
BlueMax kaže...
 

Dakle gospodo, opredjelite se. Ili ste za nemjesanje stranih sila u poslove lokalnog stanovnistva (sto bi znacilo i da ne podrzavate ulogu SAD u Domovinskom ratu) ili ste za ono sto oni nazivaju "uvodjenjem reda i demokracije". Ne mozete biti za slobodu potlacenih Arapa i za Rusiju istovremeno. To je teski paradoks.

 koliko je nama USA pomoga, došli su na kraj rata, a ne ni na početak ni u sredinu kao i ostale "moćne" zemlje

 da su dosli prije, i kraj rata bi bio prije (valjda). logika ti ne stima.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

najpoštenije i najiskrenije je staviti piratsku zastavu 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
dai53nja kaže...

Iz tvog posta ispada da su genereli bili krivi dok se nije pokušalo uplest američku privatnu tvrtku, onda je Amerika intervenirala kod suda da spasi obraz i spriječi moguće sudske tužbe i generali više nisu krivi.

 Kad bi to bilo tako jednostavno.

Ako te bas zanima moje nebitno misljenje onda ovako:

 

Generali nisu krivi. Ni jedan od njih nije naredio nikakav ratni zlocin i nemaju individualnu odgovornost. U svakom ratu se dogadjaju zlocini i logikom zapovijedne odgovornosti nakon svakog rata trebalo bi strijeljati sve generale ali i politicare svih strana koje su sudjelovale u ratu. No to nikad nije tako. Kad bi univerzalno primjenjivali taj kriterij u zatvoru bi bili Obama, Blair, Putin... puno prije nasih generala. General niti moze znati niti treba odgovarati sto u svojoj vojsci ima zlocinca.

Medjutim, to je haskom sudu nebitno. Osudjujuca i oslobadjajuca presuda popracene su vrlo slicnim objasnjenjem. Mijenjalo se samo ono "kriiv je" u "nije kriv".

 

Osim toga, nije rijec o mogucim sudskim tuzbama. Tužba je odavno prihvacena a veliki novac je u igri. Naravno da od tte tuzbe nece biti nista jer amerikanci nisu idioti. Tuzba je prihvacena kako bi se odradila, odbila i nikad vise se ne mogla pojaviti na americkom sudu. MPRI je "nazovi" privatna firma. MPRI kao firma ne posjeduje izvidjacke avione i kao privatna firma ne bi mogla biti zastupana vojnim duznosnicima u aktivnoj sluzbi niti imati uvid u vojne dokumente. MPRI je kratica za americko odricanje od odgovornosti.

 

 

12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Zoidberg kaže...

treba staviti Rusku zastavu na FB profil jer se Rusija za razliku od sponzora ISISa zaista bori protiv ISISa.

 Rusija se bori za Assada tj. za samu sebe. Ako im je do borbe protiv terorizma nek se bore protiv terorista koji su okupirali Krim.

10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Tužba je prije godinu dana odbačena.

 

On September 26, 2014 the lawsuit was rejected by His Honour Judge John Lee because the war in former Yugoslavia is not under jurisdiction of this court.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 14:11 (dai53nja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Osjećam potrebu postaviti ovdje ovu vijest. Možda bi g. Petric mogao napisati da je i ovo obično preseravanje i lažna empatija.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
BlueMax kaže...

Sovjeti = Rusi.  Raspad SSSR-a ne znaci aboliciranje Rusa kao krivaca. Ne postoje vise ni Jugoslavija, Srbija i Crna gora niti bilo kakva posljeratna zajednica. Znaci li to da danasnja Srbija ne snosi odgovornost za ono sto se dogadjalo prije 25 godina?

 

Nije nikakva lazna dilema. Jednostavno pitanje, odobravate li americko mijesanje u politiku i rat drugih zemalja? Odgovor ne mora biti da ili ne. No tada dolazimo do onoga sto oni propagiraju. Clinton je valjda nakon Skenderbega najveci junak Kosova i Albanije.

Sovjeti != Rusi. Kad se prica o SSSR-u prica se o sovjetskoj politici, kad se prica o Jugoslaviji prica se o jugoslavenskoj politici, kad se prica o Cehoslovackoj prica se o cehoslovackoj politici, itd. Nisam pricao o nikakvoj aboliciji vec cisto o terminologiji. Uostalom, za vrijeme najveceg terora u SSSR-u na celu im je bio jedan Gruzijac, a ne Rus koji je, ironije li, u svojoj Gruziji slavljen kao junak.

 

Lazna dilema jer ljudima dajes samo dva ili-ili izbora dok ustvari nisu ograniceni na iskljucivo te dvije opcije.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
8 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Slažem se s autorom jer stavljanje francuske zastave preko svoje profilne slike ne znaci ništa, a da ne govorim da kad boje nestanu nitko vise neće ni pomisliti na ovu tragediju
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo

Ne, to je više pitanje dvostrukih standarda.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_terrorist_incidents,_2015

 

Zašto nemamo svaki dan dan žalosti?

14 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Bas mi je pun .... svih tih zaljenja nekih zemalja dok te iate zemlje nisu zalile ni sekunde dok su haracile i kolonizirale.... dobro je receno, di su bile zastave Libije, di je zastava Tibeta isto kinezi samo uletili i to je to.... a najvise spominjanje napada na wtc ko najgori u povijesti... po meni moze bit jedino najteateralniji jer dosad takvih nije bilo.... puno je vise kurda umrlo u vecim mukama od bojnih otrova.....svi samo zale jer na zapadu ima dosta kamera i nivinara da iskacu iz pasteta kolko su dosadni dok im industrija kojom se bogate i dalje ubija stotine ako ne i tisuce mjesecno u siromasnim zemljama a za to se niko nesekira.... samo da je love....
VenAtoR#2231
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
dai53nja kaže...

Ne, to je više pitanje dvostrukih standarda.

 Naravno da je tako. Zanima li te više vijest o prometnoj nesreći u Hrvatskoj ili Jemenu? Ili vijest o ubojstvu u Zagrebu ili Sani?

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Da, to su dvostruki standardi.

I kakve veze ima moje zanimanje s ičim? Hoćeš reći da bi mi trebalo biti više žao jer su poginuli ljudi koji su mi geografski bliži?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Cuj ti njega "najgrozomornijeg terorističkog čina u povijesti čovječanstva ", srusili sami sebi zgrade i to je grozno?Sta je sa hirosimom i nagasakijem to nije bio terorizam.Citava amerika je jedna teroristicka organizacija koja od svog postojanja pa do danas terorizira svjiet i to ne vidis.Koliko vidim nekome je u cilju da se europa rasturi.

 

I gdje nade rijec "najgrozomornijeg" ljepse bi izgledalo da si napiso super duper truper.

 
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
dai53nja kaže...

Tužba je prije godinu dana odbačena.

 

On September 26, 2014 the lawsuit was rejected by His Honour Judge John Lee because the war in former Yugoslavia is not under jurisdiction of this court.

 

 Zanimljivo, dajes link na clanak u kojem nema spomena o tuzbi, MPRI ili odbacivanju tuzbe. 

Tuzba je odbacena na americkom sudu jer su odredili kako nemaju nadleznost a ne da je neosnovana. 

Ta tuzba je u biti trojanski konj jer da je prosla onda bi u americkom pravosudju prosla i teza o "udruzenom zlocinackom pothvatu" i to sa jos gorim konotacijama nego sto je bila rpska protutuzba za genocid u Haagu.

 

Usvakom slucaju, ICTY presude su nebitne, nepravedne i politikanstvo. Svi mi cemo Haag smatrati kompetentnim zbog oslobadjanja Gotovine i Markaca a pljuvati po njima zbog toga sto su Momcila Perisica prvo osudili na 27 godina zbog zlocina u Sarajevu, granatiranja Zagreba i pokolja u Srebrenici, da bi ga nakon toga u potpunosti oslobodili ili zbog pustanja Seselja dok traje proces.

 

No otisli smo predaleko od bojanja avatara u zastavu Francuske.

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Nisam dao krivi link, nego sam samo kopirao dio teksta sa wikipedija stranice o mpri-u gdje se spominje da je tužba odbačena, tako da ništa zanimljivo u tome nema.

Evo i kompletno, ako te usreći.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 15:01 (dai53nja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
dai53nja kaže...

Da, to su dvostruki standardi.

I kakve veze ima moje zanimanje s ičim? Hoćeš reći da bi mi trebalo biti više žao jer su poginuli ljudi koji su mi geografski bliži?

 Više-manje je to tako, da. Više nas zanima/prestravi, tj. veće emocije izazove ono što nam se dogodi u dvorištu. Čovjek tako funkcionira, jer da nije tako, događalo bi se baš ovo što predlažete - svi bi svakodnevno tugovali, a mediji bi kao prvu vijest stalno imali međusobno ubijanje islamskih ekstremista. Tragedija je i ono što se događa u islamskim zemljama, ali nas to ne dira toliko. Trebamo biti pošteni i priznati da je to tako.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
1domagoj1 kaže...
BlueMax kaže...

Sovjeti = Rusi.  Raspad SSSR-a ne znaci aboliciranje Rusa kao krivaca. Ne postoje vise ni Jugoslavija, Srbija i Crna gora niti bilo kakva posljeratna zajednica. Znaci li to da danasnja Srbija ne snosi odgovornost za ono sto se dogadjalo prije 25 godina?

 

Nije nikakva lazna dilema. Jednostavno pitanje, odobravate li americko mijesanje u politiku i rat drugih zemalja? Odgovor ne mora biti da ili ne. No tada dolazimo do onoga sto oni propagiraju. Clinton je valjda nakon Skenderbega najveci junak Kosova i Albanije.

Sovjeti != Rusi. Kad se prica o SSSR-u prica se o sovjetskoj politici, kad se prica o Jugoslaviji prica se o jugoslavenskoj politici, kad se prica o Cehoslovackoj prica se o cehoslovackoj politici, itd. Nisam pricao o nikakvoj aboliciji vec cisto o terminologiji. Uostalom, za vrijeme najveceg terora u SSSR-u na celu im je bio jedan Gruzijac, a ne Rus koji je, ironije li, u svojoj Gruziji slavljen kao junak.

 

Lazna dilema jer ljudima dajes samo dva ili-ili izbora dok ustvari nisu ograniceni na iskljucivo te dvije opcije.

 Lijepo sam te pitao da li Srbija snosi odgovornost za rat u bivsoj Jugoslaviji. Ovim odgovorom ti tvrdis kako ne snosi, jer to je bila Jugoslavija i jugoslavenska politika. Jesam li u pravu ili ipak postoji neka razlika u nasljedjivanju odgovornosti.

A tu pricu o Staljinu kao Gruzijcu zaboravi. Potpuno je nebitna a gruzijci su slavili svakoga koga su morali slaviti. Ako ces bas na taj nacin razgovarati onda ni Njemacka nema nikakvu odgovornost za WW2 jer em se tada drzava drukcije zvala em je Hitler bio austrijanac. 

 

Sto se tice mog ranijeg pitanja, vec sam napisao da to nije "ili ili" pitanje vec da bi uz bilo kakav drukciji odgovor od da/ne zelio cuti pojasnjenje. Ako ti je lakse, ni sam ne znam kako bi na njega odgovorio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 14:38 (BlueMax).
10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Arendelle:

 

Razlika u našim stavovima je što ti kažeš da je to tako, ja kažem da nije u redu što je to tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 14:38 (dai53nja).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Na primjer, nije bilo ovakvog suosjećanja kad je u zraku iznad Sinaja eksplodirao ruski avion "slučajno" za vrijeme izraelsko-američke vojne vježbe u Izraelu pored Sinaja. Tu je broj poginulih 224, u odnosu na Francusku gdje je oko 150. Postoje događaji koje neki moćni ljudi žele maksimalno da gurnu u fokus, i neki koje se želi gurati pod tepih. To je dio masovnog programiranja. Šta je cilj? Strahom destabiliziraju mase i onda im guraju svoja rješenja, za koje se očekuje da će se mase za njih hvatati kao za slamku spasa. 
Kad je Rusija krenula sa bombardovanjem bande koja se umnožila uz pomoć SAD i njihovih prijatelja

, američki političari su javno počeli kukati kako Rusija gađa momke koje u Siriji uvježbava CIA:
http://www.wsj.com/articles/russian-airstrike-in-syria-targeted-cia-backed-rebels-u-s-officials-say-1443663993
Bombe su istjerale neke čudne životinje iz šume.

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
dai53nja kaže...

Nisam dao krivi link, nego sam samo kopirao dio teksta sa wikipedija stranice o mpri-u gdje se spominje da je tužba odbačena, tako da ništa zanimljivo u tome nema.

Evo i kompletno, ako te usreći: https://en.wikipedia.org/wiki/Military_Professional_Resources_Inc.

 

 na linku kojeg si ranije stavio nema slova o MPRI niti o tuzbi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
BlueMax kaže...
dai53nja kaže...

Nisam dao krivi link, nego sam samo kopirao dio teksta sa wikipedija stranice o mpri-u gdje se spominje da je tužba odbačena, tako da ništa zanimljivo u tome nema.

Evo i kompletno, ako te usreći: https://en.wikipedia.org/wiki/Military_Professional_Resources_Inc.

 

 na linku kojeg si ranije stavio nema slova o MPRI niti o tuzbi.

 Zato što link završava s točkom, a forum to izbacuje iz linka. Stavi točku na kraj adrese. Znači, "....Inc."

12 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Znaci opet pogresan link :)

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

kad si dobar u nečemu, dobar si u nečemu, šta se pretvarat da nisi... :-)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 15:06 (dai53nja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

nepodržavam bilo kakav oblik nasilja, i slažem se sa autorom, neki događaji koji su i gori (svaki oblik nasilja je grozan i ne postoji gori i manje gori) al samo zato kaj se dešavaju u zemljama tkz. trečeg svijeta su manje zabilježeni, to me nervira, zbila mi je žao nedužnih ljudi i kaj postoje te podjele ljudi i zemalja npr zemlje trečeg svijeta, oni zbilja grozno žive, a sad da mi neko veli da nema na ovoj planeti dovoljno za svakog to nije istina, nekažem da bi svi trebali jednako živjet, jer je to nemoguče, al ipak bi svako trebao od svih živih biča na ovoj planeti imat pristojan život i kolko tolko lagodan, bez previše briga, a glavni krivac za to su političari, nitko drugi, jer u tim zemljama opet 3 svijeta vide ogromne resurse(izmislit problem i ponudi riješenje(čitaj RAT)), sad bi tu mogao pisat puno toga, al onak nisam baš ni vjerovao u teoriju zavjere, al sve više današnjica i sutrašnjica djeluje da je baš to jedna i jedina istina, NAŽALOST, ja nemam dijecu, al kad razmislim kaj ih sve može dočekat kad budu taman odrasli ljudi zlo mi je i iskreno neželim dijecu, jer neželim živom biču podarit ovo sranje od života (meni je za sad ok, jest da nemam posao, al kak bu bilo za 5-10 god možda i prije, neželim ni pomislit) ovo za dijecu nemojte shvatit da ne volim žene :) volim ih naravno (a nisam ni homofob da neko nebi pomislio drugačije)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 15:01 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Friday kaže...
Branimir82 kaže...

Gdje je francuska solidarnost bila 91' ? Razoren Vukovar, napadi na bolnicu ? Bolio ih je qrac za 'onim tamo prljavim balkancima' .

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Jean-Michel_Nicolier

 

 

Hmmm, po toj logici, samim tim što je moj suborac Aco, Srbin iz Šibenika bio u ZNG-u ispada da su Srbi podržavali Hrvatsku u Domovinskom ratu?!
Jean Michel je bio pojedinac koji je vidio pravu/širu sliku, ali nikako nije bio predstavnik službene politike svoje države ni javnog mijenja! Dapače, Francuska, kao povijesni prijatelj Srbije nije ni malo bila naklonjena Hrvatskoj, a ni BiH. U više navrata su zajedno sa Englezima političkim igrama stopirali intervenciju NATO-a na Balkanu.
Jeslu li Francuski građani palili svijeće u prozorima kad je pao Vukovar? Kad je granatiran Dubrovnik, Šibenik, Osijek, Vinkovci.... Kad se dogodila Srebrenica, najveći genocid od 2.sv.rata?  Možeš mislit. 

9 godina
neaktivan
offline
Neću staviti francusku zastavu na svoj Facebook pr

Hvala Bug forumu na tračku nade da i u našem plemenu ima pokoja mudra glava. Količina licemjerja na domaćim portalima i fb-u je zabrinjavajuća. Ignoriraju se ljudske žrtve koje igrom slučaja ne dolaze iz zapadne civilizacije, ali zato svi poput klonova mijenjaju profilne slike na fb-u čim netko zaprijeti "našem načinu života". Najgore je što se samo dan prije odigrao veliki teroristički napad u Bejrutu koji je ostao u potpunosti izignoriran. 

 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
BlueMax kaže...

Znaci opet pogresan link :)

 

 

 Popravljeno, jesi sad sretan, morao sam nešto naučiti i to u nedelju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2015 15:05 (dai53nja).
12 godina
offline
Re: Neću staviti francusku zastavu na svoj Faceboo
Tonči kaže...

 

 

 

Mora biti jasno da Rusi ne bombardiraju po Siriji jer su zabrinuti za jadne Sirijske civile i dječicu, nego zato što su zabrinuti za naftne tokove, vojnu bazu i svoj utjecaj na Bliskom Istoku.

 Selektivnost kod teoreticara je takodjer zanimljiva pojava. Nije im tesko prihvatiti kako su ameri sami srusili WTC kako bi opravdali intervenciju u Iraku ali da im kazes kako su tom logikom rusi mozda srusili vlastiti avion iz istih ciljeva...

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice