Net.hr ukinuo komentare

poruka: 94
|
čitano: 12.300
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Net.hr ukinuo komentare".
12 godina
offline
Net.hr ukinuo komentare

Nivo komunikacije u komentarima net.hr, indexa i slicnih portala je antropoloski spomenik i ukidanje tih komentara je kulturocid. Nadam se da ce bar sacuvati arhivu.

 
70 5 hvala 6
12 godina
protjeran
offline
Net.hr ukinuo komentare

Ovo pod hitno treba napraviti i bug.hr, ako ne za sve vijesti onda barem za one koje se tiču kompanije Apple.

Muka mi više čitat to prosipanje i trolanje razne dječurlije.

Hvala.

 
17 42 hvala 0
13 godina
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
bill_jobs kaže...

Ovo pod hitno treba napraviti i bug.hr, ako ne za sve vijesti onda barem za one koje se tiču kompanije Apple.

Muka mi više čitat to prosipanje i trolanje razne dječurlije.

Hvala.

A ko te tjera da čitaš bugove komentare?

Say hello to my little friend
12 godina
protjeran
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
Krunoo7 kaže...

A ko te tjera da čitaš bugove komentare?

Nitko nije tjerao ni ove na net.hr pa su ukinuli, nema te ko tjerat, ne lupetaj.

12 godina
protjeran
offline
Net.hr ukinuo komentare

Ne pamtim kad sam zadnji put isao na net.hr portal ili tamo vidio nesto vrijedno citanja.

 

 
37 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
bill_jobs kaže...
Krunoo7 kaže...

A ko te tjera da čitaš bugove komentare?

Nitko nije tjerao ni ove na net.hr pa su ukinuli, nema te ko tjerat, ne lupetaj.

Postoji razlika između komentara koji vrijeđaju druge sudionike rasprave, urednike, i ostale građane, i komentara koji izazovu nepotrebni flame rat (koji nerjetko bude pristojan).

 

Komentari koji sadrže psovke i vrijeđanje se i ovdje brišu.

Swedish latin super funk.
16 godina
odjavljen
offline
Net.hr ukinuo komentare

Da prvo razjasnimo jednu cinjenicu, a to je da su neki clanci na portalima ocajni, pod ocajnim mislim da su uglavnom prepisani, recimo da novinar pise o newtonovim zakonima, a ne zna ni sta su ni koji su.

 

I cude se onda kad neko baci malo retardiran komentar.

 

Posto sam tu i tamo cito net.hr i prije su ukidali komentiranje na osjetljivim temama, stoga ne znam u cemu je problem. Komentari u sportu, tehnologiji, showbizu, politickim temama nikako ne mogu biti uznemiravajuci za javnost.

 

Uglavnom glup potez, ukidaju jednu od osnovnih prednosti interneta, a to je djeljenje misljenja i komunikacija.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 16:24 (Edge).
 
9 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

samo nek ukidaju mogućnost za provalu frustracija, razočaranosti, bijesa i (dobrim dijelom opravdane) mržnje po hrvatskim portalima...

 

 

Time će povećati šansu da isti taj bijes napokon u većem broju počne kolati hrvatskim ulicama i trgovima. Ionako smo valjda posljednja usrana država na planeti koja nije vidjela ozbiljniji prosvjed.

Zadnji neki pravi prosvjed je bio tamo neke cca 1996-e a i tada je bio direktni povod radi hebenog radija- minimum koji je ovaj faking narod mogao pokazati protiv povampirenog tuđmanizma u ono vrijeme..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2013 16:25 (Putin).
 
29 3 hvala 0
14 godina
offline
Net.hr ukinuo komentare

Igrajući razne online igre , koristeći razne portale uvijek sam se pitao ko je veća budala onaj ko piše uvrijedljive poruke ili onaj ko te poruke shvaća kao direktni povod za svađu...

Tipa naći ću te , j...i ovo ono itd, samo blamira sebe !

 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
bill_jobs kaže...

Ovo pod hitno treba napraviti i bug.hr, ako ne za sve vijesti onda barem za one koje se tiču kompanije Apple.

Muka mi više čitat to prosipanje i trolanje razne dječurlije.

Hvala.

 

Ne slazem se. Nikako.

Samo treba moderirati takve i slicne teme. No to ocito nije u interesu. Interes je kvantiteta, a ne kvaliteta.

12 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

Najlakše je mogućnost komentarisanja vijesti ukinuti, a nisu pomislili moderirati te komentare?

 

Kao što više ne postoji mogućnost spamanja, trolanja i vrijeđanja, sada više nije moguće ni voditi konstruktivnu raspravu, kao ni vidjeti mišljenja drugih ljudi.

Crk'o Marshall!
 
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
royalhero kaže...

Najlakše je mogućnost komentarisanja vijesti ukinuti, a nisu pomislili moderirati te komentare?

To košta, a od tih komentara ionako ništa korisno.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
royalhero kaže...

Najlakše je mogućnost komentarisanja vijesti ukinuti, a nisu pomislili moderirati te komentare?

 

Kao što više ne postoji mogućnost spamanja, trolanja i vrijeđanja, sada više nije moguće ni voditi konstruktivnu raspravu, kao ni vidjeti mišljenja drugih ljudi.

za moderiranje takvog sranja bi trebalo moderatorima platit :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
Edge kaže...

Uglavnom glup potez, ukidaju jednu od osnovnih prednosti interneta, a to je djeljenje misljenja i komunikacija.

 

Jedno je djeljenje misljenja i komunikacija a drugo ono sto je 99% komentara na internet portalima.

 

 

Ako nisu u mogucnosti uvesti registraciju s provjerom identiteta (OIB i scan osobne npr.) i da komentar bude potpisan punim imenom i prezimenom onda je i bolje da nema komentara.

15 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

Ništa neočekivano s obzirom da valjda 90% komentara na svim mogućim temama potječe od svega nekoliko osoba, barem ja imam takav dojam.

Slično je i na nekim drugim portalima.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Net.hr ukinuo komentare

Zna li iko koji je pravi razlog za ovu odluku?

Tim potezom će im samo pasti broj posjeta na stranici jer će se svi ti umobolnici otić liječit na neki drugi portal.

A sigurno je i dobar dio posjetitelja dolazio samo da čita komentare koji su kao šlag na torti vijesti koje se tamo objavljuju. 

Ne kužim zašto bi net.hr-u odjednom postalo važno KAKVI su komentari.

 
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
Old Iggy kaže...

To košta, a od tih komentara ionako ništa korisno.

Sigurno će im se sad povećat posjećenost kad nema komentara..

12 godina
protjeran
offline
Net.hr ukinuo komentare

Mi Hrvati smo oduvijek bili kulturan narod i takvi (bolesni) komentari su neprilični. {#}

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
Penryn kaže...
Old Iggy kaže...

To košta, a od tih komentara ionako ništa korisno.

Sigurno će im se sad povećat posjećenost kad nema komentara..

Ne'š ti problema. Na stranu što će polako to svi početi izbacivati.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Net.hr ukinuo komentare
Budokai kaže...

Mi Hrvati smo oduvijek bili kulturan narod i takvi (bolesni) komentari su neprilični. {#}

Od kad ja to pricam {#}

12 godina
protjeran
offline
Net.hr ukinuo komentare

I bolje, manje ce biti vrijeđanja, pogotovo od strane klinaca

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

I neka su ukinuli. Što se tamo u komentarima moglo pronaći... strava. Doslovno možeš vidjeti kakvi su ljudi kada su zaštićeni iza tipkovnice, bez ikakvog straha od sankcija ili govorenja tih istih stvari nekome u lice. Dobro je Blue Max napisao.

 

Vidim neki ovdje povlače paralele sa bugovim forumom, dragi forumaši bugov forum je utopija argumentirane i civilizirane rasprave kada ga se usporedi sa net.hr.

What Andy giveth, Bill taketh away.
 
14 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

nepotrebna cenzura, kome se komentari ne svidaju, kakvi god da bili, neka ih ne cita i zavrsena prica.

 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
Net.hr ukinuo komentare

Naslovi su pretenciozni, ne odgovaraju ostatku teksta. Informacije na portalu vuku na pogrešne zaključke. To je i više nego dovoljno za izljeve gluposti. Mamilica za svadje i nepromišljeno izjave, stoga portal uopće ne bi trebao biti iznenadjen ružnim komentarima jer su i sami sudjelovali i poticali iste.

 
15 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Net.hr ukinuo komentare

Ovo je samo potez da bi novinari mogli biti ''objektivni'' a da im nitko nemoze proturijecit na stranicama... kako je zalosno da mi u Hrvatskoj nemamo nijedan objektivan medij.. tuga i zalost.

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Net.hr ukinuo komentare

Mislim da je bila kap koja je prelila čašu bila vijest http://netmobil.net.hr/techmobil/video-kako-bmw-vidi-buducnost-automobila kad ono ispostavilo se da je stara cca 5 godina... i naravno, ljudi su ih popljuvali do bola.

 
9 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

Komentiranje kod nas pokazuje srazmjere primitivnosti koja vlada kod nas. Ako malo pogledate komentare na vanjskim portalima sasvim je drugacije. To samo govori kako su ljudi odgojeni.

 
2 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

jedna jazbina manje za pisanje splačina od strane isfrustriranih besposlenih splačinara.

 

kakva cenzura?  uskratili su ti splačine?   jel iko normalan pročitao išta normalno na nekom komentaru po tim i takvim raskalašenim portalima koji lažiraju klikove i pingaju iz bangladeša?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
7 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Net.hr ukinuo komentare

Iako je bilo vrijeđanja i neukusnih komentara, u pravilu je svaki članak imao par komentara koji su bili inteligentniji i zabavniji od samog članka. RIP

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Net.hr ukinuo komentare

Ka da su članci išta bolji i kulturniji nego komentari. Da su nji ukinili to bi bilo najbolje

 
9 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice