Netflix povećava cijene za nove korisnike

poruka: 33
|
čitano: 4.749
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix povećava cijene za nove korisnike".
14 godina
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

kakve veze ima netflix sa hrvatskom,prvo taj servis nije legalno dostupan u hrvatskoj,drugo nema titlove za hrvatski jezik

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
11 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

Mogu biti malo pametniji i otvoriti prijave i za druge zemlje osim tih par koje su za sada dopustene. Do tada ... arrgghhhhh

battlelog: b4stardo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 15:12 (Bastardo).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
blackalbum kaže...

kakve veze ima netflix sa hrvatskom,prvo taj servis nije legalno dostupan u hrvatskoj,drugo nema titlove za hrvatski jezik

Možda zato što ima jako puno ljudi koji gledaju Netflix u Hrvatskoj?

16 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike

veće cijene zbog novih korisnika?

a da nije možda zato jer MORAJU plaćati Comcastu (monopolistu među USA telekomima) da ih ovi ne bi štopali sa druge strane?

http://arstechnica.com/information-technology/2014/04/after-netflix-pays-comcast-speeds-improve-65/

 

http://arstechnica.com/information-technology/2014/02/netflix-performance-on-verizon-and-comcast-has-been-dropping-for-months/

 

gamad (comcast), ljudi im plaćaju uslugu a ovi blokiraju i bacaju pakete podataka ako imaju veze sa netflixom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 15:35 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

Moj PC  
4 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
zoki.zlikowski kaže...
blackalbum kaže...

kakve veze ima netflix sa hrvatskom,prvo taj servis nije legalno dostupan u hrvatskoj,drugo nema titlove za hrvatski jezik

Možda zato što ima jako puno ljudi koji gledaju Netflix u Hrvatskoj?

kojih jako mnogo,možda par ostali piratiziraju

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
nixass kaže...

veće cijene zbog novih korisnika?

a da nije možda zato jer MORAJU plaćati Comcastu (monopolistu među USA telekomima) da ih ovi ne bi štopali sa druge strane?

http://arstechnica.com/information-technology/2014/04/after-netflix-pays-comcast-speeds-improve-65/

 

http://arstechnica.com/information-technology/2014/02/netflix-performance-on-verizon-and-comcast-has-been-dropping-for-months/

 

gamad (comcast), ljudi im plaćaju uslugu a ovi blokiraju i bacaju pakete podataka ako imaju veze sa netflixom..-

moraš biti fer i razumijeti ISP -ove oni ulazu u infrastrukturu da bi se netflix bogatio,pošteno je da i netflix ne sebe preuzme dio ulaganja u internet infrastrukturu kad zauzima ogromnu količinu prometa

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
online
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
16 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
blackalbum kaže...
nixass kaže...

veće cijene zbog novih korisnika?

a da nije možda zato jer MORAJU plaćati Comcastu (monopolistu među USA telekomima) da ih ovi ne bi štopali sa druge strane?

http://arstechnica.com/information-technology/2014/04/after-netflix-pays-comcast-speeds-improve-65/

 

http://arstechnica.com/information-technology/2014/02/netflix-performance-on-verizon-and-comcast-has-been-dropping-for-months/

 

gamad (comcast), ljudi im plaćaju uslugu a ovi blokiraju i bacaju pakete podataka ako imaju veze sa netflixom..-

moraš biti fer i razumijeti ISP -ove oni ulazu u infrastrukturu da bi se netflix bogatio,pošteno je da i netflix ne sebe preuzme dio ulaganja u internet infrastrukturu kad zauzima ogromnu količinu prometa

ako netko plaća 20mbit vezu, taj isti ima tu vezu i koristiti kako god njemu odgovara, dok god ta radnja spada unutar zakona..

zašto onda uopće nude takve brzine? ISP se ponaša pederski i stvarno nema ni trunke opravdanja za to što rade.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
x18x05x kaže...
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

Idi na netflix pa vidi šta če ti reči. Jel ti da da gledaš bez vpn-a i sličnih pi$darija? NEDA!  Tako da sljedeči put zadrži svoje bisere za sebe molim te.

 

Znači stoji ono šta sam rekao netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske (to što se netfllix može prevarit to je druga stvar).

 

Zašto bi plaćao uslugu koja me ne prihvača kao korisnika iz hrvatske nego ih moram prevarit da misle da sam iz sad-a

netflix bez vpn-a netflix bez vpn-a
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:09 (peroko).
13 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
peroko kaže...
x18x05x kaže...
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

Idi na netflix pa vidi šta če ti reči. Jel ti da da gledaš bez vpn-a i sličnih pi$darija? NEDA!  Tako da sljedeči put zadrži svoje bisere za sebe molim te.

 

Znači stoji ono šta sam rekao netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske (to što se netfllix može prevarit to je druga stvar).

 

Zašto bi plaćao uslugu koja me ne prihvača kao korisnika iz hrvatske nego ih moram prevarit da misle da sam iz sad-a

Pa eto, ja plaćam zato što mi se sviđa ono što nude... A da će ikad postojati Netflix Hrvatska čisto sumnjam, premalo smo mi i presiromašno tržište...

14 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

Nije problem netflix hrvatska, nego to što netflix hrvatima uopče nedopušta pristup svojem sajtu (pogledaj sliku u prethodnom postu). Ista stvar i sa masom drugih sličnih servisa (hulu i slični..)

 

Što se tiče problema neflixa i internet providera stvar je ovakva: provideri ubiru lovu od korisnika, a netflix i ekipa su content provideri (rade sadržaj). Korisnici plačaju više za veče brzine neta baš zbog contenta.

 

Da nema content providera tipa youtube, netflix, hulu pala bi potražnja za bržima vezama a samim time i profit internet providera jer bi ljudima generalno bilo dosta 2-4 mbit za obično surfanje.  

 

Za kraj ču vam dati definiciju pojma neutralnost interneta (net neutrality)

 

 

Mrežna neutralnost znači da ste u kontroli gdje idete i što učiniti online. Tvrtke koje pružaju internetske usluge bi trebale tretirati sav zakonit sadržaj na internetu na neutralan način. To je temeljno načelo interneta, i ono što omogućuje Internetu da bude najveća i najraznovrsnija platforma za izražavanje u novijoj povijesti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:26 (peroko).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
online
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
peroko kaže...
x18x05x kaže...
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

Idi na netflix pa vidi šta če ti reči. Jel ti da da gledaš bez vpn-a i sličnih pi$darija? NEDA!  Tako da sljedeči put zadrži svoje bisere za sebe molim te.

 

Znači stoji ono šta sam rekao netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske (to što se netfllix može prevarit to je druga stvar).

 

Zašto bi plaćao uslugu koja me ne prihvača kao korisnika iz hrvatske nego ih moram prevarit da misle da sam iz sad-a

Da je prevara nebi se moglo platit karticom. Vidi se da nemaš blage veze šta pričaš.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
x18x05x kaže...
peroko kaže...
x18x05x kaže...
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

Idi na netflix pa vidi šta če ti reči. Jel ti da da gledaš bez vpn-a i sličnih pi$darija? NEDA!  Tako da sljedeči put zadrži svoje bisere za sebe molim te.

 

Znači stoji ono šta sam rekao netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske (to što se netfllix može prevarit to je druga stvar).

 

Zašto bi plaćao uslugu koja me ne prihvača kao korisnika iz hrvatske nego ih moram prevarit da misle da sam iz sad-a

Da je prevara nebi se moglo platit karticom. Vidi se da nemaš blage veze šta pričaš.

Opet sipaš bisere. Nisam govorio o kaznenom djelu. Nauči čitati sa razumjevanjem.

 

Za tvoju informaciju koristio sam i netflix i hulu (promotivni period )tako da znam o čemu pričam ali ne planiram plačati uslugu koju nemogu normalno koristiti nego moram razne obilaznice koristit (vpn, proxy...)

 

Jesi li netflixu pristupio normalno ili si koristio vpn i slično? Zavarao si ih da misle da netflixu pristupaš iz sad-a.To što oni nemogu ili ne žele uvest kontrolu kartica to je drugo.

 

 Opet ponavljam pogledaj sliku koja prikazuje što se dogodi kad normalnim putem pristupaš netflixu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:58 (peroko).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike

Ukratko

 

The bird of the Hermes is my name,eating my wings to make me tame
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:09 (Flagburner).
14 godina
online
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
Ides u krajnost bezveze. Vpn nije ilegalan da je davno bio sve i jedan bio ugasen.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
x18x05x kaže...
Ides u krajnost bezveze. Vpn nije ilegalan da je davno bio sve i jedan bio ugasen.

Opet ne čitaš s RAZUMJEVANJEM. Nitko nije rekao da je ilegalno nego da su to obilaznice a ne normalan pristup.

 

Netflix je dao do znanja da nema namjeru otvorit pristup korisnicima iz hrvatske i ja takvu uslugu ne namjeravam plaćati. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:11 (peroko).
14 godina
online
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
Eto vidis, sve to sto si napisao nema smisla.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

{#}{#}{#} Majke mi tupljeg forumaša od tebe nisam dosad sreo. Sad sam te stavio na ignore listu pa baljezgaj koliko te volja{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:17 (peroko).
Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
peroko kaže...
x18x05x kaže...
peroko kaže...

Zbilja nevidim kako je to nama bitno što rastu cijene ako netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske.

To što ti neznaš ili nećeš gledat na način koji je legalan, to ne znači da nemože.

Idi na netflix pa vidi šta če ti reči. Jel ti da da gledaš bez vpn-a i sličnih pi$darija? NEDA!  Tako da sljedeči put zadrži svoje bisere za sebe molim te.

 

Znači stoji ono šta sam rekao netflix ne prihvača korisnike iz hrvatske (to što se netfllix može prevarit to je druga stvar).

 

Zašto bi plaćao uslugu koja me ne prihvača kao korisnika iz hrvatske nego ih moram prevarit da misle da sam iz sad-a

Pa i nemoraš biti iz SAD-a... Možeš ih prevariti i da si iz Nizozemske, Norveške, Švedske, Danske, Finske, UK-a, Urugvaja, Čilea, Brazila, itd. Svaka od tih zemalja ima svoj Netflix, sa specifičnim sadržajem... Na to mislim kada kažem da sumnjam da će ikad postojati Netflix Hrvatska...

12 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike
Ne kuzim ljude koji moraju sve prokomentirati iako ih to ne zanima. Sta vi koji ne zelite gledati Netflix uopce radite na forumu na ovoj temi? Pa preskocite je ljudi, preskocite. Ima drugih tema koje su vam zanimljive, zasto ste stali na ovoj?
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

Samo nemojte kriviti isključivo ove iz Netflixa. Zahvalite Josipoviću i sličnim uhljebima koji bi polagali prava na šund još 100 godina nakon kaj otegnu papke.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
daniel.hajdinjak666 kaže...

Samo nemojte kriviti isključivo ove iz Netflixa. Zahvalite Josipoviću i sličnim uhljebima koji bi polagali prava na šund još 100 godina nakon kaj otegnu papke.

battlelog: b4stardo_CRO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
zoki.zlikowski kaže...
Ne kuzim ljude koji moraju sve prokomentirati iako ih to ne zanima. Sta vi koji ne zelite gledati Netflix uopce radite na forumu na ovoj temi? Pa preskocite je ljudi, preskocite. Ima drugih tema koje su vam zanimljive, zasto ste stali na ovoj?

Ja bih drage volje gledao netflix i hulu kad bi omogučili pristup iz hrvatske i nebi mi bio problem platit ali ovako kako je sad nema šanse.

12 godina
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike
Ma nabijem ih sve zajedno. I netflix, microsoft, itunes radio i pandoru... Ako im moji novci smrde l, necu im ih ni dat. Zato bojkotiram spajanje preko proxija itd... Kad se udostoje ponuditi uslugu koju cu moci legalno koristit iz SVOJE zemlje, onda cemo pricati!
Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
5 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike

Slažem se{#}

15 godina
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

U hrvatskoj blitz drži prava na distribuciju filmova i serija, zato netflix ne smije ništa prikazivati u hrvatskoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
x18x05x kaže...
Samo biseri kao ti lupaju TD. Jer nemaju blage veze sta rade na ovom forumu. Vidim da sam te tamo izbacio iz takta i ovdje cu.

nisi ti mene izbacio iz ničega, samo više neću stavljati parove kad ima toliko "pametnih i znalaca" koji "znaju" bolje...a ta tema je mrtva već 15 dana!!!!!!{#}

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix povećava cijene za nove korisnike
zlatkor kaže...

nisi ti mene izbacio iz ničega, samo više neću stavljati parove kad ima toliko "pametnih i znalaca" koji "znaju" bolje...a ta tema je mrtva već 15 dana!!!!!!{#}

Hajde, nemoj se sekirati. Daj koji sliku pojacala da se malo smirimo ...

battlelog: b4stardo_CRO
14 godina
neaktivan
offline
Netflix povećava cijene za nove korisnike

x18x05x je pametovao o tom vpnu a sad sljedeća vijest


Hulu blokira korisnike VPN-a
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice