Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

poruka: 52
|
čitano: 18.605
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom".
8 godina
neaktivan
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom
Sramotno malo sadržaja za istu cijenu koju plaćaju Ameri sa 90% više sadržaja.Isprobao besplatni period i nikad više.
 
7 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Ja sam i platio 3 mjeseca. Puno tog fali, a nije mi se jos placao VPN da bih koristio uslugu koju i ovako placam. Zasad jos uvijek na plati-sto-mi-se-svida + streamanje torrenata

mojpismonosa
Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

a u čem je problem da naprave učitavanje vanjskih titlova, kao što to recimo KODI ima? Nevjeratno je koliko je mreža ilagealnog sadržaja bolja, kvalitetnija i pametnije posložena od onog legalnog...

Moj PC  
40 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat

za HR podrucije i takva manja nebitna podrucija, vj ce imat nekakve vanjske suradnike...

 

pa pogle samo koliko BluRay izdanja uopce nema HR titlove....

 

jer smo jednostavno nebitni i kod nas je piratluk na jako visokom stupnju.

 

Mislim da je HBO bolje odraden.... iako pricamo doduse o drugacijem sistemu.

 

 

Alienware m17x R4,7970m,32gb ram,1x256gb ssd,2x500gb ssd
10 godina
neaktivan
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

 
14 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
RedRocco kaže...

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

Apsolutno, ali ima ljudi koji ne znaju engleski dovoljno dobro.

15 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Moj engleski je izvrstan, ali svejedno želim imati titlove, bar engleske.

 

Meni osobno ide na živce što je muzika u današnjim filmovima preglasna i najčešće ne čujem što likovi pričaju, pogotovo ako pričaju nešto sebi u bradu.

 

Tako da... neka titlova, bar engleskih ako ne niš...

Rvat katolik!
 
29 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Mirko935 kaže...
RedRocco kaže...

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

Apsolutno, ali ima ljudi koji ne znaju engleski dovoljno dobro.

 Razumijem, ali forsanje naših riječi i prijevoda je užas.

14 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

više youtube ima dokumentaraca tj skoro vecinu, netflix neisplativ.

 
1 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
tnakir kaže...

Moj engleski je izvrstan, ali svejedno želim imati titlove, bar engleske.

 

Meni osobno ide na živce što je muzika u današnjim filmovima preglasna i najčešće ne čujem što likovi pričaju, pogotovo ako pričaju nešto sebi u bradu.

 

Tako da... neka titlova, bar engleskih ako ne niš...

Jesi probao pojačati malo srednji kanal? Na zvučnicima ili, ako nemaš surround sustav, u dekoderu.

 

RedRocco kaže...

 Razumijem, ali forsanje naših riječi i prijevoda je užas.

Slažem se. Pogotovo me živcira što animirani filmovi u naša kina dolaze samo sinkronizirani. Pa ako želim pogledati film normalno imam izbor čekati pola godine da izađe na DVD/BD/whatever ili skinuti neki šugavi CAM.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 10:10 (Mirko935).
11 godina
odjavljen
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Ajde što se žalite, budite sretni da ne uvedu i HR sinkronizaciju.

SkorvY
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
RedRocco kaže...

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

 Nemoj lagati. Ti ni ne znaš engleski!

 

:D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
CyberDemonVZ kaže...
RedRocco kaže...

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

 Nemoj lagati. Ti ni ne znaš engleski!

 

:D

 Istina, ja se uvijek predstavljam kao čoban kad vidim da imam posla sa nadobudnim adidas trenerka podjebantom u svojoj dxracer stolici.

15 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Mirko935 kaže...
tnakir kaže...

Moj engleski je izvrstan, ali svejedno želim imati titlove, bar engleske.

 

Meni osobno ide na živce što je muzika u današnjim filmovima preglasna i najčešće ne čujem što likovi pričaju, pogotovo ako pričaju nešto sebi u bradu.

 

Tako da... neka titlova, bar engleskih ako ne niš...

Jesi probao pojačati malo srednji kanal? Na zvučnicima ili, ako nemaš surround sustav, u dekoderu.

 

Misliš, da dignem srednje frekvencije? Nisam se sa tim igrao, mogao bih probat. Inače žena kaže da sam gluh ko top. Mrzim gledat film i onda stat naćulenih ušiju da čujem šta ovaj priča...

Rvat katolik!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
tnakir kaže...

Misliš, da dignem srednje frekvencije? Nisam se sa tim igrao, mogao bih probat. Inače žena kaže da sam gluh ko top. Mrzim gledat film i onda stat naćulenih ušiju da čujem šta ovaj priča...

Ne srednje frekvencije, nego u surround (5.1, 7.1 itd.) formatima je dijalog u filmu uglavnom na centralnom (prednjem srednjem) kanalu. To mu je i svrha zapravo. Pa ako bi njega pojačao, bolje bi čuo dijalog.

 

Eto, čak i neki članak tu preporučuje to za ljude gluhe k'o top. Uvodni paragraf drito spominje ono što si ranije rekao:

"Some of today's DVD and Blu-ray soundtracks are so densely mixed that dialogue can be hard to understand."

What'd he say? How to improve home theater dialogue intelligibility - CNET

 

edit: Ustvari, i dizanje frekventnog raspona u kojem je ljudski glas bi ti ponešto pomoglo vjerojatno, ali ovo ti je puno elegantnije i efikasnije rješenje IMO.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 11:20 (Mirko935).
15 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Nemam surround. Običan Samsung smart TV.

Rvat katolik!
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
tnakir kaže...

Nemam surround. Običan Samsung smart TV.

Eto ti onda razloga za kupiti bolje zvučnike.  I to bi ti sigurno pomoglo da bolje čuješ šta pričaju.

 

Ako puštaš s kompa, dekoderi imaju uglavnom opcije za glasnoću pojedinih kanala kod downmixa. Npr. u LAV-u:

 

 

A ako direkt s TV-a puštaš onda ne znam. Probaj pogledati ima li šta vezano za to pod audio settings, iako ne vjerujem baš...

15 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Mirko935 kaže...
tnakir kaže...

Nemam surround. Običan Samsung smart TV.

Eto ti onda razloga za kupiti bolje zvučnike.  I to bi ti sigurno pomoglo da bolje čuješ šta pričaju.

 

Ako puštaš s kompa, dekoderi imaju uglavnom opcije za glasnoću pojedinih kanala kod downmixa. Npr. u LAV-u:

 

 

A ako direkt s TV-a puštaš onda ne znam. Probaj pogledati ima li šta vezano za to pod audio settings, iako ne vjerujem baš...

Isti problem imam i u kinu tako da... 

 

Što se tiče kvalitete zvuka, meni je ona od TV-a poprilično zadovoljavajuća, nemam neke visoke zahtjeve.

 

Surround sustav u mom stanu bi bilo bacanje novaca (kao što sam bacio novce za Logitechov surround, a svi zvučnici stoje ispred mene).

Rvat katolik!
12 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Samo još to treba da ko njemci imamo sve sinkronizirano,pa se onda lagano zalit hakomu.😁
9 godina
protjeran
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
tnakir kaže...
Mirko935 kaže...
tnakir kaže...

Nemam surround. Običan Samsung smart TV.

Eto ti onda razloga za kupiti bolje zvučnike.  I to bi ti sigurno pomoglo da bolje čuješ šta pričaju.

 

Ako puštaš s kompa, dekoderi imaju uglavnom opcije za glasnoću pojedinih kanala kod downmixa. Npr. u LAV-u:

 

 

A ako direkt s TV-a puštaš onda ne znam. Probaj pogledati ima li šta vezano za to pod audio settings, iako ne vjerujem baš...

Isti problem imam i u kinu tako da... 

 

Što se tiče kvalitete zvuka, meni je ona od TV-a poprilično zadovoljavajuća, nemam neke visoke zahtjeve.

 

Surround sustav u mom stanu bi bilo bacanje novaca (kao što sam bacio novce za Logitechov surround, a svi zvučnici stoje ispred mene).

 Ulozi u dobre slusalice. Dosta netlix naslova ima eng titlove.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 11:51 (kapetan_ajkula).
9 godina
protjeran
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Mirko935 kaže...
RedRocco kaže...

Gledanje filma sa hr titlovima dobiješ to da ti oči krvare. Ne daj bože da je i naslov filma preveden na hr. Gledanje sa en titlovima je jedino kako možeš uživati. 

Apsolutno, ali ima ljudi koji ne znaju engleski dovoljno dobro.

 Takvi imaju HRT, Novu, realitije i pirate bay.

16 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

zabrijali ste pojedinci sa titlovima i sadrzajem koji se popunjava sve vise ...polako ljudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
4mal kaže...

zabrijali ste pojedinci sa titlovima i sadrzajem koji se popunjava sve vise ...polako ljudi

 Zvuči razumno, osim što se servis nudi već godinu dana i košta jednako kao u zemljama gde je "sve" dostupno. Utoliko se slažem s onima koji kažu da ne vredi para. Ponude ti nešto što se zove Netflix, izgleda kao Netflix, košta kao Netflix, a kad pogledaš šta dobiješ od sadržaja, nije to to.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvatskom

Pomaloooo; nigdje nam se ne žuri.

 

Evo Kodi mi se nadograđuje, a titlovi već spremno čekaju.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Ivan(4) kaže...

 Zvuči razumno, osim što se servis nudi već godinu dana i košta jednako kao u zemljama gde je "sve" dostupno. Utoliko se slažem s onima koji kažu da ne vredi para. Ponude ti nešto što se zove Netflix, izgleda kao Netflix, košta kao Netflix, a kad pogledaš šta dobiješ od sadržaja, nije to to.

 Ali za to nije kriv Netflix nego naši glupi zakoni i prava određenih korporacija koje imaju dozvolu pružati taj sadržaj na ovim prostorima, što je po meni monopol i ilegala... ali to sam samo ja...

15 godina
online
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
lllnuclearlll kaže...

a u čem je problem da naprave učitavanje vanjskih titlova, kao što to recimo KODI ima? Nevjeratno je koliko je mreža ilagealnog sadržaja bolja, kvalitetnija i pametnije posložena od onog legalnog...

 Postoje programi koji su always on top i koji prikazuju subtitlove bez obzira na to sto gledas u full screen-modu...   

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
memulica kaže...

Pomaloooo; nigdje nam se ne žuri.

 

Evo Kodi mi se nadograđuje, a titlovi već spremno čekaju.

 

 Nitko ne kaže da je kodi loš..(zabadava je)... ali neznam meni ta kvaliteta slike je nikakva...

16 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Zver kaže...

 

 Nitko ne kaže da je kodi loš..(zabadava je)... ali neznam meni ta kvaliteta slike je nikakva...

U kodiju ima HD Ripova koji izgledaju sasvim pristojno... Prije 10 godina gledali smo DivXove koji su bili katastrofa... Kvaliteta piratluka je drastično narasla zadnjih 5-6 godina... 

 

A sad gledao ja neku seriju u HDu ili u FHDu baš me briga, izgleda pristojno i jedno i drugo. Ak može Milanović gledat, mogu i ja  

 

Čak i blago niže od HDa izgleda koliko toliko pristojno. A kad hoću gledat neki poznatiji film skinem si FHD i to je to... ali uz kodi jednostavno odaberem i gledam kad i što hoću u razumno dobroj kvaliteti i to je to. Nije da ću previše birat kad je već besplatno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 17:49 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat
Dann3R kaže...
Sramotno malo sadržaja za istu cijenu koju plaćaju Ameri sa 90% više sadržaja.Isprobao besplatni period i nikad više.

 da imaju toliko malo sadrzaja (90% vise od hr) ne bi ga ni ameri koristili.

 

 

ok je imat hr titlove al na engleske se uopce nije tesko priviknut a da ne pricam koji je gust gledat bez titlova, totalno drukciji dozivljaj filma

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Netflix pomalo počeo dodavati titlove na hrvat

@Zver

 

 

Ne znam kako ti koristiš Kodi, ali meni je kvaliteta odlična; biram između 1080p i 720p. 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 20:19 (memulica).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice