Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 543.977
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Što vam piše kad pritisnete kombinaciju: CTRL Alt Shift Q

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
nike098 kaže...
mrzech kaže...
Dodinho kaže...

 Izvor?

 Ja sam izvor! Prevodim upravo :) 

Već je dosta toga prevedeno, nisam siguran kad će pustiti prvi val.

 Fala kurcu da prostim, rekao sam necu im dati kune dok se ne potrude sa prjevodima, nije da neznam engleski ali necu iz principa, kao sto necu ni xbox pa oni nas ne sljive a ja da njima dajem pare, malo sutra. Derem hbo go i playstation, a oni su mi nebitni kao sto smo i mi njima.

Kad sam napisao post, bilo je oko 35 titlova prevedenih, što filmova, što serija. Danas ih je 427. Mislim da se trudimo :)

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
6 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
nike098 kaže...
mrzech kaže...
Dodinho kaže...

 Izvor?

 Ja sam izvor! Prevodim upravo :) 

Već je dosta toga prevedeno, nisam siguran kad će pustiti prvi val.

 Fala kurcu da prostim, rekao sam necu im dati kune dok se ne potrude sa prjevodima, nije da neznam engleski ali necu iz principa, kao sto necu ni xbox pa oni nas ne sljive a ja da njima dajem pare, malo sutra. Derem hbo go i playstation, a oni su mi nebitni kao sto smo i mi njima.

E vidiš, a ja tako iz inata neću HBO Go, je** ih max FHD reza bez HDR-a..

3 godine
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Hvala na odogovoru,  ispod sam c/p info kojeg sam dobio preko browsera, a na TVu ne mrda s 0.30 do 0.50 Mbps /540. Našao sam preko Netflix help centra (lijepo su to sakrili) odjeljak "Internet Connection Speed Recommendations" gdje se može preko linka definirati opcije propusnosti mreže. Poslao sam sve što imam prema Netflixu (to je ovaj troughpout 42467kps dolje, na auto opciji je bio oko 5000kbps, ali dalje dobivam ... )

 

Znači preko 27" ekrana na računalu još ajde nekako 720p , a na 50" TV  UŽAS !

Danas i dalje nema poboljšanja, probati ću sa njihovim helpdeskom, ne bude li išlo na bolje gasim uslugu :(

 

Ovo je test  Netflix streama jednog web magazina:

 

23.976 fps

480p (720×480)1750 kbps~792 MB per hour

720p (1280×720)3000 kbps~1.3 GB per hour

1080p (1920×1080)4300-5800 kbps~1.9 GB to ~2.55 GB per hour

1440p (2560×1440)6350 kbps~2.8 GB per hour

4K (3840×2160)8000-16000 kbps~3.5 GB to ~7 GB per hour

 

ovo su rezultati preko Ctrl Alt Shift Q:

 

Playing bitrate (a/v): 128 / 853 (1280x720)
Playing/Buffering vmaf: 94/94
Buffering bitrate (a/v): 128 / 853
Buffer size in Bytes (a/v): 3929947 / 33478443
Buffer size in Bytes: 37408390
Buffer size in Seconds (a/v): 226.293 / 230.373
...

Framerate: 23.976
Current Dropped Frames:
Total Frames: 4950
Total Dropped Frames: 0
Total Corrupted Frames: 0
Total Frame Delay: undefined
Main Thread stall/sec: DISABLED
VideoDiag: readyState=4,currentTime=206.269267,pbRate=1,audioBuffered=64.128,audioRanges=176.128-240.255999,videoBuffered=43.961,videoRanges=193.818625-237.779208,duration=2603.2213
HDR support: false (not-supported)

Throughput: 42467 kbps

11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
mrzech kaže...
nike098 kaže...
mrzech kaže...
Dodinho kaže...

 Izvor?

 Ja sam izvor! Prevodim upravo :) 

Već je dosta toga prevedeno, nisam siguran kad će pustiti prvi val.

 Fala kurcu da prostim, rekao sam necu im dati kune dok se ne potrude sa prjevodima, nije da neznam engleski ali necu iz principa, kao sto necu ni xbox pa oni nas ne sljive a ja da njima dajem pare, malo sutra. Derem hbo go i playstation, a oni su mi nebitni kao sto smo i mi njima.

Kad sam napisao post, bilo je oko 35 titlova prevedenih, što filmova, što serija. Danas ih je 427. Mislim da se trudimo :)

Svaka cast, skoro sve novo sta Netflix izbaci ima prijevod . Imate u planu prevesti i neke starije "poznatije" serije tipa -  peaky blinders, vikings, ozark, breaking bad.. ? Hvala

14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
azzie kaže...

Svaka cast, skoro sve novo sta Netflix izbaci ima prijevod . Imate u planu prevesti i neke starije "poznatije" serije tipa -  peaky blinders, vikings, ozark, breaking bad.. ? Hvala

Iskreno, ne kužim politiku kojom Netflix izbacuje titlove. 

Neke stvari su već prevedene (Vikings, The Last Kingdom, Dark...), ali nisu pustili titlove.

Za ovo drugo stvarno ne znam. Čini mi se da prvo daju serije svoje produkcije, što Ozark, BB, Peaky nisu, ali ide sve više i više.

Izašlo u zadnjih par tjedana dosta starijih filmova s titlovima koji nisu izvorno rađeni, već su otkupljeni pa dorađeni.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
5 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

kvaliteta će biti loša, kad je pola europe u lock downu...

 

ako se sjećate u vrijeme proljeća i prvog lock downa yt i netflix su smanjili kvalitetu...

 

 

mene zanima drugo, kako na aliju prodaju račun za cijelu godinu, za 50 eura... premium ?

 

ima tko ideju? ili ekipa u činatovnu svaki mjesec pravi free pa ti šalje nove da mjenjaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
najsigurniji vam je accountbot jer odradi zamjenu ako account prdne
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Iskreno to vam se ne isplati uopce...i sam sam uzimao od svakakvih i od accont botova i sto je najbolje imas 1 replacement po danu i onda krepa uzmes drugi krepa on i gledas nist, stsvite vpn argentinski kupite netflix ovaj najskuplji di moze 4 uredaja gledat kosta 40 kn podijeli sa 4 osobe i eto ti 10 kn mj i stim da imas svoj profil a ne kad ti zamjene acount neznas di si stao sta si gledao sta nisi itd....
battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako kupim taj argetinski netflix, jel moram onda uvijek imati upaljen VPN za argentinu ili to samo pri kupnji?

Pitam jer ne znam kako bi mi na TVu onda radio netflix gdje nebi imao upaljen VPN

11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dado16 kaže...
Iskreno to vam se ne isplati uopce...i sam sam uzimao od svakakvih i od accont botova i sto je najbolje imas 1 replacement po danu i onda krepa uzmes drugi krepa on i gledas nist, stsvite vpn argentinski kupite netflix ovaj najskuplji di moze 4 uredaja gledat kosta 40 kn podijeli sa 4 osobe i eto ti 10 kn mj i stim da imas svoj profil a ne kad ti zamjene acount neznas di si stao sta si gledao sta nisi itd....

Znaci dobijes 4 ekrana i UHD za 40-50 kn ali kakav je nacin placanja, prolazi hrvatska kartica (VISA) ili se moraju neki bonovi kupovati (vidim da nema paypal opcije).

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ovako, prolazi kartica i ne treba vpn nakon sto namjestite placanje...gledati mozete iz bilo koje zemlje, ono sto je jedan jedini trik da to sve namjestite je da morate imati argentinski broj kako bi primili sms kod za daljnu registraciju...ja sam ga kupio za nest sitno dolara,imate rszne servise online za primanje sms poruka...nekima uopce ne trazi sms za registraciju al mene je trazilo...i vrlo je bitno da to sve uspijete odjednom inace ce neku gresku bacat pa sve isponova morate...malo ima zajebancije al nakon sto sve sredite onda ide prakticki sve automatizirano..
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ajde onda malo detaljniji tutorial kako si to napravio, gdje si točno nabavio taj broj itd?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/u-najvecem-hitu-daminom-gambitu-mozemo-gustati-i-uz-nas-jezik-sjajna-vijest-za-ljubitelje-netflix-se-od-danas-moze-gledati-na-hrvatskom-1057189

 

Sad sam malo istraživa i vidim dosta serija i filmova koje nisu imali titlove da sada imaju, sučelje je na hrvatskom jeziku. Konačno...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 10:23 (sminigo).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Za vidjeti što je sve prevedeno na HR Netflixu preporučam "hrflix".

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Pozdrav svima.
Jel netko uspio riješiti problem s kvalitetom u večernjim satima?

Svaki dan bez iznimke, između 20 i ponoći kvaliteta ne ide preko 720p.
Izvan tig vremena uredno 4K sa 15.25 mbps bitrate.

Optički internet spojen žicom, A1, 500 mbit brzina.
HBO GO i Amazon Prime rade besprijekorno, samo Netflix zajebava.

Kontaktirao sam i A1 službu za korisnike ali jasno to je dead end.

Hvala unaprijed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 Evo da se nadovežem, tako je i kod mene. Isto sam na A1 kablovskom netu (200 Mbps). Net je brz dovoljno i u tome periodu. YouTube leti ali Netflix ne.

5 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

nema tu pomoći, pola europe je kući zbog korone, niti su po kavanama ili restoranima, nego svi sjede i gledaju.

 

u 4 mjesecu je yt i netflix za cijeli svijet srušio na 720p jer nemogu podnijeti toliku potražnju odjednom

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Nije srusio samo je default bio 720p svejedno si ga mogao povecat na youtubeu...a netflix nije nikad bio 720p mogao si gledat 4k al sa manjim bitrateom...ugl jedino a1 ima probleme sa netflixom...tele i tcom savrseno rade
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
zvone07 kaže...
Pozdrav svima.
Jel netko uspio riješiti problem s kvalitetom u večernjim satima?

Svaki dan bez iznimke, između 20 i ponoći kvaliteta ne ide preko 720p.
Izvan tig vremena uredno 4K sa 15.25 mbps bitrate.

Optički internet spojen žicom, A1, 500 mbit brzina.
HBO GO i Amazon Prime rade besprijekorno, samo Netflix zajebava.

Kontaktirao sam i A1 službu za korisnike ali jasno to je dead end.

Hvala unaprijed!

 Na cemu gledaš? Probaj pokrenuti preko PC ili androida sa nekim VPN-om. Možda baš A1 trottla zbog opterečenja. 

12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Crocopzmaj12 kaže...

nema tu pomoći, pola europe je kući zbog korone, niti su po kavanama ili restoranima, nego svi sjede i gledaju.

 

u 4 mjesecu je yt i netflix za cijeli svijet srušio na 720p jer nemogu podnijeti toliku potražnju odjednom

 To je onda  izgleda samo u zemljama EU  , zivim u BIH i nikako  nisu obarali kvalitet stream-a , ni u proljetnom lockdown-u , ni poslije , a ni sada .

Eto , nesto dobro i kad nisi u EU  

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 18:44 (error_666).
15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

nema tu pomoći, pola europe je kući zbog korone, niti su po kavanama ili restoranima, nego svi sjede i gledaju.

 

u 4 mjesecu je yt i netflix za cijeli svijet srušio na 720p jer nemogu podnijeti toliku potražnju odjednom

 To je onda  izgleda samo u zemljama EU  , zivim u BIH i nikako  nisu obarali kvalitet stream-a , ni u proljetnom lockdown-u , ni poslije , a ni sada .

Eto , nesto dobro i kad nisi u EU  

 To je bilo za sve ali je bitrate smanjen pa nisi ni primjetio ak je netflix u pitanju... A youtube nisam ni ja iskreno primjetio 

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Sinoć preko A1 flatboxa brzina na netflixu 1 mbit/s, na speedtestu 60 mbit/s. U večernjim satima, netflix i A1 se ne vole

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
dado16 kaže...
error_666 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

nema tu pomoći, pola europe je kući zbog korone, niti su po kavanama ili restoranima, nego svi sjede i gledaju.

 

u 4 mjesecu je yt i netflix za cijeli svijet srušio na 720p jer nemogu podnijeti toliku potražnju odjednom

 To je onda  izgleda samo u zemljama EU  , zivim u BIH i nikako  nisu obarali kvalitet stream-a , ni u proljetnom lockdown-u , ni poslije , a ni sada .

Eto , nesto dobro i kad nisi u EU  

 To je bilo za sve ali je bitrate smanjen pa nisi ni primjetio ak je netflix u pitanju... A youtube nisam ni ja iskreno primjetio 

 Bitrate je i tada  bio kao i uvijek , 17- 18  Mbps . Pisao sam o tome , neko je bas rekao isto sto i ti sad .

u BIH nisu obarali kvalitet stream-a , odgovorno tvrdim !

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 19:22 (error_666).
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
error_666 kaže...
dado16 kaže...
error_666 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

nema tu pomoći, pola europe je kući zbog korone, niti su po kavanama ili restoranima, nego svi sjede i gledaju.

 

u 4 mjesecu je yt i netflix za cijeli svijet srušio na 720p jer nemogu podnijeti toliku potražnju odjednom

 To je onda  izgleda samo u zemljama EU  , zivim u BIH i nikako  nisu obarali kvalitet stream-a , ni u proljetnom lockdown-u , ni poslije , a ni sada .

Eto , nesto dobro i kad nisi u EU  

 To je bilo za sve ali je bitrate smanjen pa nisi ni primjetio ak je netflix u pitanju... A youtube nisam ni ja iskreno primjetio 

 Bitrate je i tada  bio kao i uvijek , 17- 18  Mbps . Pisao sam o tome , neko je bas rekao isto sto i ti sad .

u BIH nisu obarali kvalitet stream-a , odgovorno tvrdim !

 I ja sam u BiH i u vrijeme onog velikog lockdown-a nisam primjetio odstupanja u kvaliteti. 

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Jel moguce da ovisno o regiji nema sav sadrzaj?

 

Evo gledam i nema serije EVIL koja je inace na netflixu?

 

Zbog čega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
amd freak kaže...

Jel moguce da ovisno o regiji nema sav sadrzaj?

 

Evo gledam i nema serije EVIL koja je inace na netflixu?

 

Zbog čega?

 da.

zbog licenci i slicnih prepreka.

i ne samo to, nije da nema svog sadrzaja nego nekad sadrzaj i postoji al titlovi/audio variraju od regije do regije

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
nixass kaže...
amd freak kaže...

Jel moguce da ovisno o regiji nema sav sadrzaj?

 

Evo gledam i nema serije EVIL koja je inace na netflixu?

 

Zbog čega?

 da.

zbog licenci i slicnih prepreka.

i ne samo to, nije da nema svog sadrzaja nego nekad sadrzaj i postoji al titlovi/audio variraju od regije do regije

 Bože koja glupost...plačam nešto inonda ne kogunimati sav sadržaj radi nekih licenci??? wtf? a plačam lol

 

Ranije sam je nabavio bez samog netflixa i bila kinje super serija...pa mi nije jasno zašto je nema.

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Na US Netflixu je prva sezona

15 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Upali americki vpn i gledaj....tak je svima prava su gadna...ko stl i utakmice ne mozes gledat na svakom kanalu nego iskljucivo tko ima prava...
battletag:MasnaKrvavic#2275
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice