Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.731
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Q-Tip kaže...

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

 

 CTRL ALT SHIFT + S i promijeni Video Bitrate i probaj promijenit CDN, mozda je na nekom bolja kvaliteta.

 

Probao i to. Na bilo čemu iznad 1750 dobijem beskonačni buffering, na internetskoj vezi od 50 mbita...

 

Ne kužim, ripovi s Netflixa koje možeš skinut s interneta definitivno nisu ovako loši.

 Ja imam 5 mb internet pa nemam buffering.  

SVEMOGUĆI
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja gledam iz BiH, ni jedna serija koju pratim nema aktualnu sezonu, jel takva situacija i u Hr?

Nece ovo biti zanimljivo na ovakav nacin i s ovakvim kašnjenjem. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...

Od većih tržišta Netflix sada neće biti dostupan tek u Kini, Sjevernoj Koreji i Siriji. Osim novih zemalja servis će biti dostupan i na tri dodatna jezika – arapskom, korejskom i, pomalo začuđujuće, kineskom.

 

Koja logika!

Zasto? Pa postoji i "druga" Kina, tj. Tajvan.

hrvooje kaže...

Pa imaju sad Simpsoni na RTL kockici, šta mi drugo treba. 

Simpsoni su mi jedna od jacih (animiranih) serija i nije plitka kao dobar dio, da se tako izrazim "american crap" serija koje valjda kuze samo Ameri i kojima se smiju eventualno predtinejdzeri.

Kad uzmes u obzir obrazovnu pozadinu autora serije, mozes vec pretpostaviti da ce stvar biti dobra.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

To je normalno kod netflixa, nema trenutne sezone, vecinom je stave par mjeseci nakon kaj zavrsi finale sezone, jedino za netflix serije imas trenutne sezone

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
1domagoj1 kaže...
Marko :D kaže...

Od većih tržišta Netflix sada neće biti dostupan tek u Kini, Sjevernoj Koreji i Siriji. Osim novih zemalja servis će biti dostupan i na tri dodatna jezika – arapskom, korejskom i, pomalo začuđujuće, kineskom.

 

Koja logika!

Zasto? Pa postoji i "druga" Kina, tj. Tajvan.

Joj da, zaboravih na Tajvan. 

12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Q-Tip kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Q-Tip kaže...

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

 

 CTRL ALT SHIFT + S i promijeni Video Bitrate i probaj promijenit CDN, mozda je na nekom bolja kvaliteta.

 

Probao i to. Na bilo čemu iznad 1750 dobijem beskonačni buffering, na internetskoj vezi od 50 mbita...

 

Ne kužim, ripovi s Netflixa koje možeš skinut s interneta definitivno nisu ovako loši.

 Ja imam 5 mb internet pa nemam buffering.  

 

Ne krene ti odmah buffering. Kad napraviš override i dalje ti ide sadržaj minutu/dvije dok ne potroši trenutni buffer i onda krene i traje, traje...

16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Jel ima negdje popis trenutno dostupnog sadržaja? Ili moram prvo acc napravit?

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Razočaran sam ponudom, serije koje gledam nemaju, buffering je spor (50mbps net) itd. Uglavnom PopCorn Time mi je bio puno bolji, sreća pa imamo taj free mjesec, a onda pa-pa.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Q-Tip kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
Q-Tip kaže...

Registrirao se upravo, uzeo ovaj paket od 9,99 EUR, ali nešto tu meni ne štima. Iako imam 50 mbita vezu na internet, kad pustim preko browsera na velikom tv-u to jednostavno nije HD. Nije ni 1080p, a bome nije ni 720p, golim okom je lako vidjeti goleme razlike između 720p ripova i ovog tobože full HD-a. Fakat sam razočaran ako je ovo najbolje što mogu dobiti. Možda sam glup, pa sam nešto previdio, ali čini mi se da nisam. U postavkama kvalitete slike sam umjesto Auto stavio uvijek na High, ali ni to ne pomaže. Probao sam i najnovije serije, koje bi morale biti u full HD, ali to jednostavno nije to. Ima netko tu kakvu ideju?

 

 

 CTRL ALT SHIFT + S i promijeni Video Bitrate i probaj promijenit CDN, mozda je na nekom bolja kvaliteta.

 

Probao i to. Na bilo čemu iznad 1750 dobijem beskonačni buffering, na internetskoj vezi od 50 mbita...

 

Ne kužim, ripovi s Netflixa koje možeš skinut s interneta definitivno nisu ovako loši.

 Ja imam 5 mb internet pa nemam buffering.  

 

Ne krene ti odmah buffering. Kad napraviš override i dalje ti ide sadržaj minutu/dvije dok ne potroši trenutni buffer i onda krene i traje, traje...

 Da točno, ali sve do sad nisam imao taj problem. Još jučer sam gledao preko VPN-a i sve je bilo ok.

SVEMOGUĆI
12 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
C3c1l kaže...
Bitno da se reklamira a aplikacija ne postoji na smart Samsung tv-u od milju eura

Jeba san im sve

Na Philipsu i Sonyju koji ima Android OS uredno radi, Samsung ima Tizen OS koji je noviji sa manje aplikacija. Naravno da će biti prvo za Android s obzirom na broj uređaja koji pogoni.

Valjda možeš preko browsera od TV-a? 

12 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ništa posebno, uzet cu samo zato jer nije skup i jer ga mogu na playstation 4 spojit i prije spavanja kad mi se neda namještat na laptopu i to, uzmem joystick i namjestim family guya ili simpsone da lakse zaspim :)

Battlelog: gjurki
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

Upravo gledam preko firefoxa neki film i HD-e

Namjestio sam na max bitrate i postavio cdn na onaj 3 trechi netflix.it nesto

Audio za sada u 64bita 96 ne prima i stereo je ;-)

 

13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo i ja uzeo na probu 1 mjesec free i ovo je stvarno uzasno...

 

Izbor je slab a kvaliteta je bolja na Youtubeu.. Iako sam uzeo paket u kojem je ukljucen HD nigdje ne vidim gdje se kvaliteta moze promijeniti.

 

Evo screenshot iz filma The Last Samurai http://i.imgur.com/hVEuhxW.jpg

Bang!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ažurirana stranica vezana za dostupnost.

https://help.netflix.com/en/node/14164
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

oce dolazit na ps4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Bilo bi dobro pričekati da se prašina slegne i tek onda iznijeti konsenzus. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2016 22:30 (NiramX).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam sad poslao mail u Panasonic, nadam se da će bit moguće da izađe aplikacija za TV pošto piše za modele nakon 2012 

a moj je iz 2012 

 

Dal´onda imam pristup svim filmovima i serijama za tih 10€ ili ima još neki ppv unutar samog Netflixa?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

stisni ctrl+alt+shift+s i namjesti kako sam i ja

16 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...

Ja sam sad poslao mail u Panasonic, nadam se da će bit moguće da izađe aplikacija za TV pošto piše za modele nakon 2012 

a moj je iz 2012 

 

Dal´onda imam pristup svim filmovima i serijama za tih 10€ ili ima još neki ppv unutar samog Netflixa?

 

Imaš pristup svemu. Javi i meni ako stigne update

Freak Show Inc.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Drago mi je za Netflix no trebao bih pomoć kako gledati Popcorn sadržaj na TV-u preko AppleTV. Slijedio sam sve instrukcije koje sam izguglao no moja verzija Popcorntime-a (zadnja koja postoji) mi jednostavno ne daje opciju prebacivanja na AppleTV. Ako netko zna, bio bih zahvalan. Thx.
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Večer,

 

Ovo što je free prvi mjesec, ja mogu izabrat Premium paket i regat se preko paypala i nakon što mi istekne prvi mjesec, točnije tri dana prije ja mogu otkazati uslugu.

 

Da li to znači da za 0HRK mogu pogledat prvi mjesec besplatno, bez ikakvih troškova raskida.

 

 

Isto tako me zanima da li ako ja uzmem mogu li podijeliti da isto to neko gleda preko mog računa u nekom drugom gradu ili ... neznam kako to funkcionira.

 

Hvala,

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Nisam probao preko browsera..
[19xx]C3c1l
8 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Android app na chromecast radi u HDu normalno.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Baš sam neki dan razmišljao o Netflixu u Hrvatskoj i danas sam se iznenadio kada je stigao u Hrvatsku.

Aktivirao sam probni mjesec i sve radi dobro. Brzina interneta mi je 10 Mbps i streama u odličnoj kvaliteti (full HD), kada se tek pokrene film/serija onda je malo slabija, ali se popravi u roku od nekoliko sekundi.

 

Nažalost, malo sam razočaran sadržajem jer nam nisu dostupni Sherlock, House of Cards (!?), The Flash, Homeland...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Meni i dalje nije u HD, a 16 mbit veza. Niti na PS4 niti u browseru ne ide preko 480p.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Kakva im je ovo fora, nemaju House of Cards.. a njihova je serija 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
BudalastoStvorenje kaže...
Dex.pwn kaže...

Ako hoće profit, nek spuste cijene... Nismo mi Njema pa da se ima

 Jedan odlazak samo jedne osobe u kino uz kokice i sok košta kao mjesečna pretplata na Netflix.

 

 

Pa i to je skupo i retardirano, hebote i kino i netflix, samo nam sranja uvaljuju samo da zarade a kvaliteta sadrzaja nula, netflix je idealan za hipster raju i tinejđere, "gle burke imam netflix, kuis ono, nisam normalan e".

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...

Joj da, zaboravih na Tajvan. 

 Da umjesto Netflixa gledaš televizijske programe HRT-a, ne bi zaboravio na Tajvan. Evo, gledaj.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
16 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Croshadow1234 kaže...

Kakva im je ovo fora, nemaju House of Cards.. a njihova je serija 

 

Kako nema?

 

 

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Friday kaže...
Croshadow1234 kaže...

Kakva im je ovo fora, nemaju House of Cards.. a njihova je serija 

 

Kako nema?

 

 

 

Vjerojatno nema u Hrvatskoj.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice