Netflix Božić dočekao kašljucajući

poruka: 9
|
čitano: 2.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix Božić dočekao kašljucajući".
15 godina
offline
Netflix Božić dočekao kašljucajući

S obzirom da je Netflix dostupan kod nas, ovo je zbilja neophodna vijest.

Rvat katolik!
 
10 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
tnakir kaže...

S obzirom da je Netflix dostupan kod nas, ovo je zbilja neophodna vijest.

Kod mene je dostupan, a dostupan je i tebi. Imaš upute baš na ovom forumu, samo otkucaj Netflix u search.

15 godina
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
zoki.zlikowski kaže...
tnakir kaže...

S obzirom da je Netflix dostupan kod nas, ovo je zbilja neophodna vijest.

Kod mene je dostupan, a dostupan je i tebi. Imaš upute baš na ovom forumu, samo otkucaj Netflix u search.

Ma dostupan je uz pomoc "sivih" nacina... Regularno ne.

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
tnakir kaže...
zoki.zlikowski kaže...
tnakir kaže...

S obzirom da je Netflix dostupan kod nas, ovo je zbilja neophodna vijest.

Kod mene je dostupan, a dostupan je i tebi. Imaš upute baš na ovom forumu, samo otkucaj Netflix u search.

Ma dostupan je uz pomoc "sivih" nacina... Regularno ne.

Zato ovo i je Bugov forum jer su ljudi tu navikli na kemijanje.

15 godina
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
zoki.zlikowski kaže...
tnakir kaže...
zoki.zlikowski kaže...
tnakir kaže...

S obzirom da je Netflix dostupan kod nas, ovo je zbilja neophodna vijest.

Kod mene je dostupan, a dostupan je i tebi. Imaš upute baš na ovom forumu, samo otkucaj Netflix u search.

Ma dostupan je uz pomoc "sivih" nacina... Regularno ne.

Zato ovo i je Bugov forum jer su ljudi tu navikli na kemijanje.

A onda nek i iskemijaju kako krekat Windowse :P

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući

Što vrijede ti sivi načini kad nema naših titlova, nije da mi trebaju, ali radije gledam film s titlom nego bez.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
lllnuclearlll kaže...

Što vrijede ti sivi načini kad nema naših titlova, nije da mi trebaju, ali radije gledam film s titlom nego bez.

Ako ne vrijede tebi, vrijede nekom drugom. Ja primjerice ne podnosim hrvatske titlove, a ni engleski mi nisu mili.

16 godina
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
Zippo kaže...
lllnuclearlll kaže...

Što vrijede ti sivi načini kad nema naših titlova, nije da mi trebaju, ali radije gledam film s titlom nego bez.

Ako ne vrijede tebi, vrijede nekom drugom. Ja primjerice ne podnosim hrvatske titlove, a ni engleski mi nisu mili.

Pa svejedno, ja većinom kad gledam neki film ne gledam ga sam, a i vrlo često ga znam gledati s društvom koje ne barata tako dobro s engleskim jezikom, stoga mi je to dosta velika mana.

15 godina
offline
Re: Netflix Božić dočekao kašljucajući
lllnuclearlll kaže...

Što vrijede ti sivi načini kad nema naših titlova, nije da mi trebaju, ali radije gledam film s titlom nego bez.

Tebi treba nesto poput Nalsoft Subtitle Player-a, Greenfish Subtitle Player-a, JustSubsPlayer-a ili Video Grabber addon-a za Firefox..... ukljucis "subtitle player" koji ce biti "Always on Top" tako da ce biti kompatibilan sa bilo kojim streamom (bio to Netflix, Youtube ili sto vec) ili jednostavno bilo kojeg programa za gledanje bilo kakvog video-a.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2012 16:34 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice