Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

poruka: 23
|
čitano: 3.384
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla".
16 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

nije ni cudo kad  je odlican 

uz amazon...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 19:14 (4mal).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
Dali to znači da su popravili ponudu za HR tržište?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

da ali nema jos hrv. titlova pa ako te to ne smeta 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 0:32 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
Mislim da je KODI bolji izbor jer nudi doslovno sve filmove i serije besplatno, dok Netflix ipak ima ograničenu ponudu.
 
2 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre

Dupli

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 2:51 (Blackstorm).
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

Ja s trenutno na trial 30 dana. Dobar mi je, kvalitetan sadržaj.. Ali fali dosta naslova, serija i filmova, koji i nisu toliko stari da bi se trebali izostaviti, a i dosegli su popriličnu popularnost.

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

meni je kodi samo za filmove

a netflix,amazon za serije tj 4k /HDR 

deezer za mjuzu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 8:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
4mal kaže...

meni je kodi samo za filmove

a netflix,amazon za serije tj 4k /HDR 

deezer za mjuzu...

 Preko kodija je isto da li gledaš serije ili filmove tako da ako koristiš kodi za filmove ne vidim zašto ne i za serije?

8 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

jel ima di tocno tutorial itd za kodi da vidim istrazim sta to je itd...nisam nikad to koristio nit se susretao sa tim ...nznm kako funkcioniraju ti addonsi etc. Netflix koristim (imam preko sestricne od cure iz Chicaga user i pass ) ali iskreno bzvz je ...sve je starije tu i tamo nesto novije zaluta dobro a serije zaostaju dosta....a pratim gro serija tako da ..zasad netflix nema smisla...a preko VPNa ima puuuno vise serija i filmova ali mi šteka sve živo i spor je net preko tog

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
sseennoonn kaže...

jel ima di tocno tutorial itd za kodi da vidim istrazim sta to je itd...nisam nikad to koristio nit se susretao sa tim ...nznm kako funkcioniraju ti addonsi etc. Netflix koristim (imam preko sestricne od cure iz Chicaga user i pass ) ali iskreno bzvz je ...sve je starije tu i tamo nesto novije zaluta dobro a serije zaostaju dosta....a pratim gro serija tako da ..zasad netflix nema smisla...a preko VPNa ima puuuno vise serija i filmova ali mi šteka sve živo i spor je net preko tog

 Ako znaš engleski imaš hrpetinu tutorijala po netu. Za početak odi na youtube i gledaj step by step tutorijale za svaki addon posebno. Znaj točno što želiš jer kodi ima tisuće addonova i može te malo prestrašiti prvi put iako ih kao na smartphonu koristiš samo par koji ti trebaju. 

Moj savjet je kodi sa addonovima exodus i salts za gledanje filmova i serija i uz to instaliraj par addonova za skidanje titlova. Za svaki od addonova traži nove upute.

Nakon što namjesti kodi par puta neće ti pasti na pamet koristiti nešto drugo za filmove i serije a instalacija će biti svaki put sve brža. Btw imaš backup addon sa kojime možeš sve postavke spremiti u slučaju da se nešto desi da ne moraš sve raditi ponovo.

16 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla
 
1 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
sseennoonn kaže...

jel ima di tocno tutorial itd za kodi da vidim istrazim sta to je itd...nisam nikad to koristio nit se susretao sa tim ...nznm kako funkcioniraju ti addonsi etc. Netflix koristim (imam preko sestricne od cure iz Chicaga user i pass ) ali iskreno bzvz je ...sve je starije tu i tamo nesto novije zaluta dobro a serije zaostaju dosta....a pratim gro serija tako da ..zasad netflix nema smisla...a preko VPNa ima puuuno vise serija i filmova ali mi šteka sve živo i spor je net preko tog

Instaliraj kodi osijek pa si na miru. Ako trebaš pomoć javi se. Tu ti je već sve spremno. Evo kako instalirati... 

https://m.youtube.com/watch?v=ZpwCuBTWM9A

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 16:37 (mariclius).
8 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

inst i ovo tvoje i usput sam croatia on demand pokusao slozit ...ali baš i ne radi...rade radio stanice lol itd i mozd sam isprobao jednu discovery i radilo je ..al rtl nova itd itd 0 bodova

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

Na kodi osijek radi puno toga, evo upravo isprobano...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
mariclius kaže...
sseennoonn kaže...

jel ima di tocno tutorial itd za kodi da vidim istrazim sta to je itd...nisam nikad to koristio nit se susretao sa tim ...nznm kako funkcioniraju ti addonsi etc. Netflix koristim (imam preko sestricne od cure iz Chicaga user i pass ) ali iskreno bzvz je ...sve je starije tu i tamo nesto novije zaluta dobro a serije zaostaju dosta....a pratim gro serija tako da ..zasad netflix nema smisla...a preko VPNa ima puuuno vise serija i filmova ali mi šteka sve živo i spor je net preko tog

Instaliraj kodi osijek pa si na miru. Ako trebaš pomoć javi se. Tu ti je već sve spremno. Evo kako instalirati... 

https://m.youtube.com/watch?v=ZpwCuBTWM9A

Pa ti stvarno nisi normalan šta daješ ljudima da instaliraju. Ja dam čovjeku savjet da instalira 2-3 addonova koji stvarno koriste... Taj kodi osijek jer odlična stvar za potpuno uništiti kodi. Kodi osijek će vam instalirati hrpetinu bespotrebog smeća i potpuno izmjeniti kodi od skina do ostalih stvari...

Ako netko tko se ne kuži u kodi instalira smeće zvano kodi osijek pobjeći će od kodija i nikada mu se više neće vratiti!

 

Puno ti hvala na ovom savjetu, sada moram izgubiti bar sat vremena da uninstaliram svo to smeće sa kodija i ponovo sve reinstaliram. 

 

NE INSTALIRAJTE KODI OSIJEK!!!!!!!

 

EDIT: Izgubio sam sat vremena i nisam uspio kodi popraviti, sada sam morao napraviti potpuni reinstall kodija od nule... hvala kodi osijek

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 21:36 (bubimir5).
12 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

Kodi osijek ima masu ljudi instalirano u Hrvatskoj i extra je uređeno. Sve u kompletu. Samo upali i gledaj bez ikakvog namještanja. Samo ja znam 20-ak ljudi koji imaju kodi osijek i svi prezadovoljni. Eto nitko od nas nije normalan, samo si ti normalan. Toliko od mene. 

Pozdrav tom momku iz Osijeka. 

https://m.facebook.com/ramza2boss/

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

mosqito build 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
mariclius kaže...

Kodi osijek ima masu ljudi instalirano u Hrvatskoj i extra je uređeno. Sve u kompletu. Samo upali i gledaj bez ikakvog namještanja. Samo ja znam 20-ak ljudi koji imaju kodi osijek i svi prezadovoljni. Eto nitko od nas nije normalan, samo si ti normalan. Toliko od mene. 

Pozdrav tom momku iz Osijeka. 

https://m.facebook.com/ramza2boss/

 Ekstra uređeno? Ma krasno, promjenilo je cijelo sučelje, potpuno neintuitivno, sve filmovi i serije sa harda (glavni način gledanja) su nestali. Sve su bili uredno scapani filmovi i uređeni u kodiju i potpuno su nestali. Sve u svemu daj ovo nekom početniku i ubiti ćeš mu kodi a daj nekom naprednom i prisiliti ćeš ga na potpunu reinstalaciju a da ne kažem da u tom kodi osijek ne radi većina linkova a i ono što je ponuđeno je živi užas jer pravih programa niti nema u ponudi (nat geo, hisotry channel, viasat history itd)a discovery koji sam probao je imao titlove na neki nepoznati jezik...

8 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

Nije da gruntam al ovo kodi osijek mi je malo zbrckalo sve haha teze se snalazim tu nego prije...malo imam problema sa filmovima...i suceljem  malkoc mi je vise pasalo onak prije ..istina bog tu mi rade hrvatski programi radiji itd.. iako mi to nije previse bitno....strane serije su mi daleko bitnije

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pretpla

Ljudi, ako vam neki dodak pokvari Kodi ili ga iz nekog razloga želite vratiti na zadane postavke to možete učiniti na vrlo jednostavan način. Pritisnite kombinaciju tipki Win+R, upišite %appdata% i stisnite enter. Kada vam se otvori AppData, sve što trebate napraviti jest obrisati Kodi mapu te ponovno pokrenuti Kodi.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
Netflix u Hrvatskoj je sve samo ne odličan.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
P. S.

Kakva glupost "Kodi Osijek"!? IT forum, a ljudi ne znaju instalirati aplikaciju i addonove koje trebaju?
Ajde da je ovo neko smeće od foruma tipa mojatajna.hr, ali ne pada mi na pamet instalirati neke gotove gluposti koje je sklepao tko zna tko.
Smatram da ovdje postoje ljudi kojima ipak ne trebaju takve gotove gluposti, a ako trebaju, onda je BOL otišao k' jarcu.
Kodi Osijek!? Daj me nemojte! Koja sramota! IT forum, a ekipa instalira takve gotove složence od nekih anonimusa, a imaju pored sebe aplikaciju i sve addonove koji im trebaju! Šta, tako vam i npr. foobar instalira susjed ili vam treba netko s Fb da vam da svoju foobar konfiguraciju jer ne znate instalirati sve potrebne addonove!?
Umjesto da ste vi ti koji drugima dajete savjete, pročitate upute koje su tu ako zapnete, pogledate možda neki tutorial, naučite koju sitnicu i sve složite kako VAMA odgovara, vi instalirate takve gluposti on neke ekipe s Fb? Kuda ovo ide....
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix bilježi snažan rast dobiti i broja pre
win32 kaže...
P. S.

Kakva glupost "Kodi Osijek"!? IT forum, a ljudi ne znaju instalirati aplikaciju i addonove koje trebaju?
Ajde da je ovo neko smeće od foruma tipa mojatajna.hr, ali ne pada mi na pamet instalirati neke gotove gluposti koje je sklepao tko zna tko.
Smatram da ovdje postoje ljudi kojima ipak ne trebaju takve gotove gluposti, a ako trebaju, onda je BOL otišao k' jarcu.
Kodi Osijek!? Daj me nemojte! Koja sramota! IT forum, a ekipa instalira takve gotove složence od nekih anonimusa, a imaju pored sebe aplikaciju i sve addonove koji im trebaju! Šta, tako vam i npr. foobar instalira susjed ili vam treba netko s Fb da vam da svoju foobar konfiguraciju jer ne znate instalirati sve potrebne addonove!?
Umjesto da ste vi ti koji drugima dajete savjete, pročitate upute koje su tu ako zapnete, pogledate možda neki tutorial, naučite koju sitnicu i sve složite kako VAMA odgovara, vi instalirate takve gluposti on neke ekipe s Fb? Kuda ovo ide....

 Potpuno se slažem sa napisanim. Ja sam bio uvjeren da je to samo addon kao croatia on demand ili exodus koji se miče jednim klikom jer mi nije ni palo na pamet da bi mi na ovom forumu netko podvalio tako nešto.

Imam osjećaj da je ondaj koji je predložio kodi osijek smatra i da su sve predinstalirane aplikacije (bloatware) na samsung galaxy mobitelu super.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice