Nazisharknado (+ zombiji!)

poruka: 51
|
čitano: 7.173
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nazisharknado (+ zombiji!)".
15 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Ovo me sjeca na South Park sa History kanalom ...

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

baš tako, ti dokumentarci i emisije su postale toliko bezveze, ona o mogućim posjetama vanzemaljaca u prošlosti je još jako dobra prema lovu štuka kraj černobila, storage wars i sličnim čudima

davno nisam naišao na baš dobar dokumentarac na tim kanalima, još su najbolji oni koje je odabrao Đelo Hađiselimović, a za to ne treba ni maxTV ni B-net, ni neki drugi

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Nazalost, Drago je poptuno u pravu.

Jedino sto jos gledam na TVu je Viasat History, no oni pak pretjeruju sa reprizama.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

u hrvatskoj su ti kanali popularni jer mogu gledat, kad već ne mogu radit, dokumentarce o radnim mjestima... npr. o ribarima, o šumarima itd.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)

Gledao sam film 2012,i mislim da je taj film kriv za ovaj negativan trend.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
13 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Svaka čast Drago!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Shark Week na Discoveryu

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
syncmaster245b kaže...

Nazalost, Drago je poptuno u pravu.

Jedino sto jos gledam na TVu je Viasat History, no oni pak pretjeruju sa reprizama.

 

Na BH Telecom IPTV su bili i Viasat History i History Channel. I onda su ukinuli Viasat, a ostavili program o spediterskim ratovima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)

History danas: špediterski ratovi x2, zalagaonica skladišni ratovi, pa opet špediterski, pa skupljači, pa zalagaonica, pa britanske zvijezde...nekad odličan program nisam okrenuo vec ima vise od 3mj. I na ostalima stalno neka reality sranja...da mi djed ne prati 1.HNL odavno bi ukinuo MaxTV...

14 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Već sam mislio da sam jedini kojem se želudac okreće kada vidim nekoga da priča o alienima na 'dokumentarnim' kanalima, a da ne spominjem pawn shop-bazirane emisije.

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 17:09 (crazy_luđak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)

Za dokumentarce se odabire jedino BBC.

15 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

A pa ne znam kako vama ali meni je Ancient Aliens ok serija. Obožavam SF tako da... Naravno prve 3 sezone , dalje nisam pogledao.

A jedine dvije emisije koje donekle spadaju na History su Ancient Aliens i Vikings. 

Sve ostalo je za discovery. Iako pogledam Pawn Stars ponekad. ŽAo mi je ka

 

Ali još nisam uspio naći kanal na kojem bi pogledao emisije o zemlji prije ljudi, postanku čovječanstva, neandertalcima, mezopotamiji i sličnom. Pa onda Inke, Maje, Azteci... Jer koliko god bile ok emisije o ratovima, turcima, hitleru i sličnom, mene više zanima ovo prije nabrojano.

A jedna od serija koje sam pratio je Life After People.

hobi:moj-android.net
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Da, glupi smo, ljudi - odn. vecina njih - su od silne ponude "uznemiravajucih" videa, "kucnih uradaka" i slicnih navlakusa po trecerazrednim news portalima (dakle 99,99999999999% svih na internetu) oguglali i reagiraju jos jedino na krv, sise  i guzice, najbolje sve zajedno. Dobar osvrt na trenutno stanje stvari ima i na http://www.hanselman.com/blog/Heres10ThingsIDidBeforeIWroteThisBlogPostTitleWhatHappenedNextWillShockYou.aspx. Sto se mene tice - ja sam televiziju prestao aktivno gledati prije desetak godina i uopce mi ne nedostaje.

 

Btw, bas me zanima koliko ce ljudi sa ovog foruma shvatiti opasku o "somu, smuđu, a bogami i kečigi".

 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
nsoul kaže...

A pa ne znam kako vama ali meni je Ancient Aliens ok serija. Obožavam SF tako da... 

 

Obozavam SF, price o vanzemaljcima, ma sve povezano sa time. Ali ne samo SF, vec i nesto puno bolje poput Carla Sagana... Ukratko, uzivam u tome.

 

No Ancient Aliens smatram totalnim debilizmom. Kad vidim ovog dolje idiota (u prilogu sa slikama) digne mi se kosa na glavi. Vise nego njemu.

 

Opcenito, Drago je u potpunosti pogodio srz. Nisam imao IPTV niti bilo kakav drugi paket (satelitska npr) dobrih 5 godina. Naime, nije mi se placalo za sve to jer TV jako rijetko gledam, no imao sam prije. I onda se ozenim pa nakon 2 godine kukanja da nabavim nekakav tv paket odlucim preci sa odlicnog amisa na shugavi tcom radi naravno maxtv-a.

 

I onda svaku vecer prebacim pomalo na dokumentarce, jer u tome jedino i uzivam. Totalno sam se razocarao. U potpunosti. Od dokumentaraca nema vise nista. Ponekad nesto uleti, ali pocevsi od ancient aliensa pa sve do storage warsa i onih mocvarnih ljudozdera... Ukratko, uzas. Uzas. Uzas. Hebote cak sam poceo gledati hrt i novutv (nisam jos spao na rtl) kad mi je dosadno. Na iptv-u.

Jadna mu majka... Jadna mu majka...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 17:53 (jumboY).
16 godina
moderator
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Sve ljubitelje dokumentaristike podsjetio bih da je upravo u tijeku ZAGREBDOX, pa ako ste u prilici iskoristite mogućnost odlaska u kino i gledanja pravih dokumentaraca. To je i najbolji lijek protiv gubitka vjere u dokumentariste i dokumentarni film, za što su zaslužni ovi hiperkomecijalni kvazi dokumentaristički kanali sa smećem koje emitiraju, kako je to već Drago lijepo opisao.

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 18:16 (Miro).
Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Emisije o skladištima su također režirane, producenti prije snimanja postavljaju vrijedne predmete.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 17:50 (wyks).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Nazisharknado (+ zombiji!)

Nakon članka o Googleovoj solarnoj elektrani, još jedan izvrstan članak u "komentaru dana". Bravo za D.Galića.

 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
wyks kaže...

Emisije o skladištima su također režirane, producenti prije snimanja postavljaju vrijedne predmete.

tako da od svega toga jedino valja Pawn Shop jer se da dosta tog anaucit na zanimljiv nacin.. i one restauracije predmeta.. i onaj sto isto tako aute sređuje.. ostalo je šrot..

nego odkud to da su rezirane.. za dosta tih emisija sma pomislio da  su rezirane ali nikad neki dokaz naći..

Play Hrad Play Cool
16 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

A jednostavno ne znaju kaj bi vise radili da privuku plitku publiku. Kaj ekipa pusi? Teorije urote! Nevjerojatno je koliko ljudi mi ozbiljno prica o teorijama urote u zadnjih par godina. Strasno!

 

Osim toga, pravi dokumetarci su vecini dosadni - jeli, nema tu misterija i urote, ili ne takvog tipa.  Cheap trills!

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

To više nisu dokumentarci. To je reality show. Hstory je pun gluposti o šumarima,smetlarima,izvanzemaljcima i slično. National geografic se još drži ali i tu polako ulazi reality. Stvarno mi je žao zbog toga.Jedino sam te kanale i gledao sad više ni to. Očito sam ja u manjini koju ne zanimaju takvi fensi šmensi lažni dokumentarci.{#}

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
E, natGeo jos kako tako ali brate kad udru sa reklamama izgubim volju za gledanje...
HRT3 i HRT4 majka po tom oitanju, pogotovo kad uvale one iz arhive (cca 60' i 70' godine).
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

fala za napis. za mesec dana bu tri godine kak nis na teveu gledal niš osim tu i tam koji dvd ili br, a znal je poslužit i kao "monitor" za laptop i, jasno, za igranje. dakle još prije tri godine nije na programima (bilo kojem, bez iznimke) bilo niš vredno za pogledat a sad vidim da još uvek nema. može za tri godine još koji ovakav izveštaj (čist da mi ne padne na pamet niti pokušati)? {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
jumboY kaže...
nsoul kaže...

A pa ne znam kako vama ali meni je Ancient Aliens ok serija. Obožavam SF tako da... 

 

Obozavam SF, price o vanzemaljcima, ma sve povezano sa time. Ali ne samo SF, vec i nesto puno bolje poput Carla Sagana... Ukratko, uzivam u tome.

 

No Ancient Aliens smatram totalnim debilizmom. Kad vidim ovog dolje idiota (u prilogu sa slikama) digne mi se kosa na glavi. Vise nego njemu.

 

Možda je debilizam, ali ja nisam od onih : bog stvori adama i evu, bog stvori sve...

Možda je nerealna, ali meni je serija ok, čak i dobra. Zato jer se za razliku od biblije koja me pratila od vrtića do kraja srednje, okreće drugim mogućnostima, a ne bog stvorio. ALi ok, to je moje mišljenje.

 

Meni je SF na vrhu što se tiče filmova , serija ili dokumentaraca... Tak da jedva čekam da bude nekaj takvo. Gledao sam svakave serije tog tipa, ali sve ih je manje, a zauzimaju ih gluposti poput ljudi iz močvare. Mislim, ok serija ali glupost jer to nije za History. 

 

A osim Sf-a volim pogledati Pawn Stars i How it's Made ( nekaju tom smislu), i te su mi serije ok.

Dok mi se na neke okreće želudac i ne mogu podnijet one skladišne ratove, i ne mogu zamisliti ko to gleda i kaj takva serija radi na kanalu o povijesti.

hobi:moj-android.net
15 godina
odjavljen
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Meni je zanimljiv History (ostale više ne gledam) s novom serijom o Rimu, malo onih arheologa po Britaniji i dobri su mi bili Myth Busters, ali nisam dugo vidio. A ostalo.. ne gledam baš TV.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Ima dobrih dokumentaraca a ima isto tako i loših. Treba također napraviti razliku između oldschool dokumentaraca i današnjih nekih mješavina  reality/dokumentarac emisij i na takav način posmatrat. Sa člankom i osvrtom na ove emisije se u potpunosti slažem.

History mi se sa alienima popeo na *urac.

Pratim animal planet,Discovery,NG,Viasat Nature/history,travel i skoro uvijek sebi nađem nešto što mi je ok i zanimljivo. Najveći problem svih ovih televizija su reprize!

 

Inače BBC i David Attenborough{#}

 

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
The Black Iso kaže...

nego odkud to da su rezirane.. za dosta tih emisija sma pomislio da  su rezirane ali nikad neki dokaz naći..

Nije "čvrsti" dokaz, ali postoji velika realnost da uistinu jest režirano.

http://www.usatoday.com/story/life/people/2012/12/11/storage-wars-star-dave-hester-says-show-is-rigged/1761603/

 

Makar, kako god okreneš, radi se o skladištima koja su stavljena na dražbu jer jadni ljudi nisu mogli plaćati najam, pa im je nešto za što su znali da je vrijedno oduzeto radi neplaćanja.

Ljudi se češće sele u SAD-u zbog čega su takva skladišta svakodnevica, no ne uspiju svi stati na noge nakon preseljenja, razvoda, iseljenja, otkaza...

Dio je i umro...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)

Nisam točno siguran na kojem je kanalu, ali jedino što gledam je Beyond the Wormhole with Morgan Freeman i dokumentarac je pre-fakin-genijalan.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Nazisharknado (+ zombiji!)

Mislim da je generalno gledano kvalitet televizije zadnjih godina u drastičnom padu. Ako pogledate programe televizija u Hrvatskoj, BiH, Srbiji ali nazalost i u drugim zemljama vidjećete da se taj program uglavnom sastoji od različitih serija (u zadnje vrijeme su uz već čuvene španske ekspanziju doživjele i tuske te indijske sapunice), tračerskih "žutih" emisija, muzičkih spotova, reality ali i drugih vrsta show programa, u principu mogo jeftinog nekvalitetnog sadržaja, a malo onog koji bi se mogao smatrati kvalitetnim.

 

Pad kvalitete televizijskih programa možemo pripisati samo sebi tj. gledaocima, jer bilo koji od navedenih sadržaja da nema gledanosti nebi bio prikazivan. Ono što je zapravo zabrinjavajuće je činjenica da ovaj neupitno nekvalitetan sadržaj je današnjoj populaciji TV gledalaca daleko privlačniji nego bilo koji kvalitetni sadržaj, te će se trend pada kvalitete televizijskog ali i medijskog sadržaja uopšte neupitno nastaviti i u budućnosti.

 

Ako prošetate do prvog kioska i pogledate stanje novina, koliki je broj ozbiljnih novinskih časopisa, a koliko je tu "žutih" tračerskih časopisa, vrlo lako ćete doći do zaključka šta nas to zanima, kakve informacije želimo da nam mediji podare.

 

Iz te perspektive gledano ni "dokumentarni kanali" ne odstupaju od trenda. Jer kome je potrebno slati ekipu negdje "Bogu iza tregera" finansirati njihovo snimanje nekakvih životinja, istraživanja ili koječega sledećih godinu ili više dana, montiranje dokumentarnog filma iz hiljada sati snimaka ako možete jednostavno malo "urediti" par fotografija, poslati jednog reportera i jednog kamermana da snime par intervjua sa nekoliko kvazi-stručnjaka, dodati malo senzacionalizma, i eto ga. Imate istu ili čak veću gledanost uz 1000X manje troškove. A to nas vodi do izrazito povoljne ekonomske računice. Što bi rek'o narod naš: "Vuk sit, a ovce na broju".

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
Bukva kaže...

Nisam točno siguran na kojem je kanalu, ali jedino što gledam je Beyond the Wormhole with Morgan Freeman i dokumentarac je pre-fakin-genijalan.

Discovery, odličan serijal

hobi:moj-android.net
12 godina
protjeran
offline
Re: Nazisharknado (+ zombiji!)
nsoul kaže...

Možda je debilizam, ali ja nisam od onih : bog stvori adama i evu, bog stvori sve...

Možda je nerealna, ali meni je serija ok, čak i dobra. Zato jer se za razliku od biblije koja me pratila od vrtića do kraja srednje, okreće drugim mogućnostima, a ne bog stvorio. ALi ok, to je moje mišljenje.

 

Meni je SF na vrhu što se tiče filmova , serija ili dokumentaraca... Tak da jedva čekam da bude nekaj takvo. Gledao sam svakave serije tog tipa, ali sve ih je manje, a zauzimaju ih gluposti poput ljudi iz močvare. Mislim, ok serija ali glupost jer to nije za History. 

 

A osim Sf-a volim pogledati Pawn Stars i How it's Made ( nekaju tom smislu), i te su mi serije ok.

Dok mi se na neke okreće želudac i ne mogu podnijet one skladišne ratove, i ne mogu zamisliti ko to gleda i kaj takva serija radi na kanalu o povijesti.

 

Nije stvar sto je nerealna. Vec sto je cisti SF, nema veze sa realnoscu. Nikakve.

I iako sam odgojen u strogo katolickoj obitelji, nisam neki vjernik. Dapace. Mogao bih se komotno nazvati agnostikom. Vjerujem u neko 'vise' bice (ili sta vec), sad dal je to buddha, isus ili nesto stoto - nevazno.

 

Druge mogucnosti su svugdje oko nas. Procitaj malo Alena Wattsa, ukoliko nisi cuo evo cisto da te zainteresiram:

 

Imas tonu opcija. Pa cak i u vezi aliena. I sve odreda bolji od onog smeca. Pa heben mu sunce jos samo otkrice gline nisu prikazali kao vanzemaljsku pomoc. A ne bih se cudio i da jesu, jer ne mogu ono gledati :)

 

Sto se tice SF-a, obozavam ga. Mislim da gledam cak i najjeftinije smece samo da je SF. Ali Ancient Aliens ne mogu nikako. Ali ama bas nikako. Iritantni likovi koji su nakon 3h solarija odlucili snimiti totalno debilan 'dokumentarac'. A u tom grmu i lezi zec. Ta emisija nema nikakve veze sa dokumentarcima. Ali ama bas nikakve. Nista protiv emisije, no takve emisije su za rtl i sl. 'zabavne' programe, a ne za 'ozbiljne' programe. Ozbiljne namjerno pod navodnike, jer ocito vise ni takvi ne postoje. Hbga, odoh pogledati malo Carla Sagana prije nego izadje remaster :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice