Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

poruka: 20
|
čitano: 2.303
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki".
9 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

Anonimno, navodno .... i baaam hackeri sponzorirani od strane Rusije? 

mislim stvarno 

Battlenet - TheProdigy#2234
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

Kad prestanu korisitit termine "probable" i "unknown" mozda ce malo dobit na vjerodostojnosti.

 

I molio bih da se makar na ovom portalu, ne poistovjecuju hacking i phishing. Prvi termin zahtjeva "skill", dok drugi zahtjeva idiota za tipkovnicom.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Treba rusiju skinut s interneta pa nek se druze sami sa sobom. Ta drzava je leglo online kriminala i chitercina u igrama. Kad u nekoj igri vidim da neko sere u chatu na ruskome odma znam da na serveru ima chitera.
16 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

The NSA, however, is uncertain about the results of the attack, according to the report. “It is unknown,” the NSA notes, “whether the aforementioned spear-phishing deployment successfully compromised the intended victims, and what potential data could have been accessed by the cyber actor.”

 

NSA dala prevoditeljici neke opskurne dokumente na koje je stavila TOP SECRET reda radi, a ona sva sretna prosljedila ih novinarima.

 

Sad mogu i film napraviti ...  neku crnu komediju 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 13:09 (memulica).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
U Američkoj obavještajnoj zajednici (a i drugima, Englezi su ih upozoravali na neke stvari) nitko ne sumnja da su Rusi čačkali po izborima (za razliku od Saddamovog kemijskog oružja, koje je bilo upitno), druga stvar je što se može pravno dokazati, ali u obavještajnom ratu pravni dokazi nisu ni bitni, bitno je ono što znaš.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

U ovom slučaju je očigledno, kako NSA nema blage veze o čemu se radi 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Visak kaže...
U Američkoj obavještajnoj zajednici (a i drugima, Englezi su ih upozoravali na neke stvari) nitko ne sumnja da su Rusi čačkali po izborima (za razliku od Saddamovog kemijskog oružja, koje je bilo upitno), druga stvar je što se može pravno dokazati, ali u obavještajnom ratu pravni dokazi nisu ni bitni, bitno je ono što znaš.

 

Ne kuzim te nimalo. U jednoj recenici sam sebi skocis u usta.

Pa sumnja je jedino sto imaju, jer dokaza ocito nemaju.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
8 godina
neaktivan
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Reality? dafuq
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
NEW_MAN kaže...
Treba rusiju skinut s interneta pa nek se druze sami sa sobom. Ta drzava je leglo online kriminala i chitercina u igrama. Kad u nekoj igri vidim da neko sere u chatu na ruskome odma znam da na serveru ima chitera.

 pa nije li ono iz Jamer'ke dolazilo debelo više spama i ostalih sranja nego iz Votkalanda?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

Američka obavještajna agencija služi jedino za vrijeđanje inteligencije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

Istina.  Mujin i Hasin portal su isto objavili koristeci slicne izvore.

 

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

.. činjenice: uhapšena ruskinja. .. (?)

Riječ je o 25-godišnjoj Reality Leigh Winner,..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

pravo ime: Olga Fjodorovna Kuznjecov

 

i ima kanilu za intavenozno primanje Stoljičnaje, te istetoviran AK-47 na lijevom (pozamašnom) guzu....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja američki

navodno potvrđen navodni ruski možebitni pokušaj navodnog hakiranja možda američkih navodnih izbora. ili nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Hoce li nam Drago i ovaj put napisati gnjevni osvrt dana? Sjecam se kako se nekada u Sijecnju upravo na Greenwalda i The Intercept pozivao u jednom od komentara o tome kako eto ne bi Rusi nikad, bla bla fake news, zla Hilary luzercina...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Hoce li nam Drago i ovaj put napisati gnjevni osvrt dana? Sjecam se kako se nekada u Sijecnju upravo na Greenwalda i The Intercept pozivao u jednom od komentara o tome kako eto ne bi Rusi nikad, bla bla fake news, zla Hilary luzercina...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Ahahahaha, koji bullshit. Sadam ima WMD, Assad kemijskim oruzjem ubija djecu, a Gadafija napadaju umjereni pobunjenici. Sigurnosne sluzbe su propaganda kao i mediji.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer

cccc...

 

nedovoljno gledaš dnevne doze istine iz magične škatulje...

 

sad mi se zgadio NatGeo - najavljuju neku seriju o Siriji, uglavnom udarna teza: Assad je stvorio ISIS...

 

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Zoidberg kaže...
Ahahahaha, koji bullshit. Sadam ima WMD, Assad kemijskim oruzjem ubija djecu, a Gadafija napadaju umjereni pobunjenici. Sigurnosne sluzbe su propaganda kao i mediji.

 Ma nemas ti pojma.

Razlika je vise nego ocita, sto pricas ti?

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Navodno potvrđen "ruski pokušaj hakiranja amer
Shrike121212 kaže...
Hoce li nam Drago i ovaj put napisati gnjevni osvrt dana? Sjecam se kako se nekada u Sijecnju upravo na Greenwalda i The Intercept pozivao u jednom od komentara o tome kako eto ne bi Rusi nikad, bla bla fake news, zla Hilary luzercina...

 I zbogo ovoga si isao otvarati novi account?

Mogao si komotno proci i bez toga.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice