Natječaj za Nokia Tune

poruka: 10
|
čitano: 2.017
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Natječaj za Nokia Tune".
12 godina
neaktivan
offline
Natječaj za Nokia Tune

ne kužim zašto to rade, pa kad zazvoni nokijin mobitel svi znaju da je to nokia ,  sta treba vise?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Natječaj za Nokia Tune

da melodija je dosta stara.i meni pomalo,irintanta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Natječaj za Nokia Tune

Po meni sasvim stupidan potez.

 

To je ko da Epl odluci umjesto jabuke stavit krušku...

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Natječaj za Nokia Tune

bacamo se ponovo na FL Studio

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Natječaj za Nokia Tune

Not cool, not cool at all. Pa kako ću se sad 'vatat za džep svaki puta kad čujem Nokia Tune? Nekako mislim da će se stari Nokia Tune najviše prebacivati sa starih mobova...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Natječaj za Nokia Tune

Meni je Nokia Tune zakon, ali ipak... prošlo je puuuuno godina i već je svima pomalo iritantan vjerujem. Pozdravljam inicijativu za promjenom melodije, ali također mislim da neće izbaciti stari Nokia Tune, već će ga ostaviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Natječaj za Nokia Tune

Ovaj zadnji Nokia Tune koji dolazi na telefonima poput C3, C6, X6 itd. je baš nekako retardan i čim ga čujem tjera me da mu se izrugivam! {#}

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Natječaj za Nokia Tune

uvjek se moze skinuti stara nokia tune, ovo sto sam dosad poslusao, k´o da se zayebavaju s nokiom, zaista su lose napravili, nadam se da ce neko napraviti kako trbea

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Natječaj za Nokia Tune

Nokia Tune koji je obradio Riuchi Sakamoto za ekskluzivnu Nokiu 8800 bio je THE Nokia Tune za sva vremena.

 

Ovo je reklama s njegovim ringtoneom koji je komponirao samo za taj telefon (Dharma), ali je na pianu, u svojem najboljem stilu, odsvirao i Nokia Tune. Imao sam ju i upravo ta dva ringtonea su bila uvijek aktivna (za različite caller grupe, naravno). Šteta što taj ringtone ide u povijest, barem prepoznatljivosti radi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 20:15 (ChrisB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Natječaj za Nokia Tune
Indestructible kaže...

uvjek se moze skinuti stara nokia tune, ovo sto sam dosad poslusao, k´o da se zayebavaju s nokiom, zaista su lose napravili, nadam se da ce neko napraviti kako trbea

Do suza me nasmijao, potraži ga na listi prijedloga: The Great Marvelous

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2011 21:16 (ChrisB).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice