Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

poruka: 36
|
čitano: 3.801
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri".
15 godina
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

kao bivši prosvjetar i socijalist-utopist i ja ovo potpisujem. a i bolje bu mi u zatvoru (redovni obroci, zdravstveno, prekvalifikacija itd., sve badava) nego životariti ovak izvan zidova i rešetaka, kad sam prestar za irsku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Je struka je dala zeleno svjetlo, domoljubi su se po običaju pokakili na struku. Valjda je cilj još više autobusa za van.

 

 
9 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Pa kaj ta mogucnost slobodne cirkulacije radnika nije bila isticana kao prednost pristupa uniji. I kaj sad ocete, pa cirkulacija je procirkulirala....

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Kao i obicno u RH se odluke ne donose razumno, po smjernicama struke uzevsi u obzir misljenja strucnjaka, ne, kod nas se kao relevantne osobe uzimaju spodobe, redikuli, konzervaticvi vodjeni svojim subjektivnim mislima poput ovih debicica iz Hrasta ili U ime obitelji kod kojih se pod krinkom vijere i boga zapravo krije fasisticki pokret nove genracije, nametanje misljenja i ideja i bjezanje od objektivnih, znanoscu utvrdjenih cinjenica.

 

sramota me sto zivim u drustvu di takvi slobodno hodaju, goli otok je prazan a moglo bi se ga vrlo lako popuniti doticnim spodobama i onima koji im dozvoljavaju da izrazavaju svoju, otrovnu, misao :D

 
15 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Daj se ostavite vise ljevice I desnice.
To su sve interesne skupine.ovi jebhu ove ovi jebhi one I tak Stalno u krug.prava gangbang kompozicija
Kod nas ne postoji prava desnica niti prava ljevica.jedni zakamiflirani lopovi a drugi zakamiflirani komunjare Koji Zale za jugom posto su im starci bili baje u sistemu.Svi su odurni su poput 'gospodina' markacha
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
1 11 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Hrvoje.RH kaže...
Daj se ostavite vise ljevice I desnice.
To su sve interesne skupine.ovi jebhu ove ovi jebhi one I tak Stalno u krug.prava gangbang kompozicija
Kod nas ne postoji prava desnica niti prava ljevica.jedni zakamiflirani lopovi a drugi zakamiflirani komunjare Koji Zale za jugom posto su im starci bili baje u sistemu.Svi su odurni su poput 'gospodina' markacha

 Struka je radila na reformama, a katolibani ih zaustavljaju. Kako ne umjesati politiku u raspravu, pravit se lud?

11 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Hrvoje.RH kaže...
Daj se ostavite vise ljevice I desnice.
To su sve interesne skupine.ovi jebhu ove ovi jebhi one I tak Stalno u krug.prava gangbang kompozicija
Kod nas ne postoji prava desnica niti prava ljevica.jedni zakamiflirani lopovi a drugi zakamiflirani komunjare Koji Zale za jugom posto su im starci bili baje u sistemu.Svi su odurni su poput 'gospodina' markacha

 sve to stoji.... ali cinjenica je da se koristi konzervativna i fasisoidna retorika zabrane, ogranicavanja i nametanja... jebe mi se za partizane i ustase ali uza financijski fasizam namece nam se i ovaj novi oblik i sve to jako dovodi u pitanje cijelokupno drustveno uredjenje u kojem zivimo...

14 godina
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Otkad se to BUG bavi dnevnopolitickim temama?

 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
sina-k kaže...

Otkad se to BUG bavi dnevnopolitickim temama?

 To je i bio jedan od glavnih razloga zašto nisam ove godine produžio pretplatu. Počeo sam se živcirati i na Bugovom portalu pa sam ih odlučio prestati financirati. 

Pro patria
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Malarkey kaže...
sina-k kaže...

Otkad se to BUG bavi dnevnopolitickim temama?

 To je i bio jedan od glavnih razloga zašto nisam ove godine produžio pretplatu. Počeo sam se živcirati i na Bugovom portalu pa sam ih odlučio prestati financirati. 

 Svaka cast, evo ja cu se sad pretplatiti da te zamjenim.

8 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
sina-k kaže...

Otkad se to BUG bavi dnevnopolitickim temama?

 A otkad je normalno zabijati glavu u pijesak? Čime bi se trebao baviti informatički portal, ako ne prenositi informacije koje se tiču znanosti (i tehnologije)? Preduvjet za razumijevanje znanosti... svega, je da publika razumije o čemu se govori - da je obrazovana. Ovdje se udara upravo na to - preduvjet da ljudi budu obrazovani. BUG je pionir obrazovanja u ovoj zemlji, prosvjetiteljska institucija, pa makar i neformalno. Generacije su educirane zahvaljujući BUGu, a sad bi trebali zažmiriti na luđačku inicijativu nekog fanatika, koji nije dobio preferencijalnih glasova koliko BUG ima čitaoca - glasova na skoro svakom članku od desetina tisuća objavljenih?

15 godina
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Znači 350 ljudi je radilo na ovoj reformi, koliko sam skužia iz naslova. Vidi se da je državno

pa mislim da je i 1/7 toga i više nego dovoljna da se odradi kako spada.

Moj PC  
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Makić kaže...

Znači 350 ljudi je radilo na ovoj reformi, koliko sam skužia iz naslova. Vidi se da je državno

pa mislim da je i 1/7 toga i više nego dovoljna da se odradi kako spada.

 I sto je pisac htio reci? kako to utjece na temu o kojoj razgovaramo?

 

Nebitna je kolicina ljudi koja radi na reformi koja je nuzna i koja kasni koje desetljece, bitan je rezultat. Sto je siri spektar ljudi to je sansa da se reforma i konkretizira kao opce prihvatljivo rjesenje.

 

Vjerujem da su reformu mogli napisati i sama Markicka i Ilić i da bi, ti, tada bio sretniji, posto se u nju manje novaca ulozilo :D :D :D

15 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
LudaRajcica kaže...
Makić kaže...

Znači 350 ljudi je radilo na ovoj reformi, koliko sam skužia iz naslova. Vidi se da je državno

pa mislim da je i 1/7 toga i više nego dovoljna da se odradi kako spada.

 I sto je pisac htio reci? kako to utjece na temu o kojoj razgovaramo?

 

Nebitna je kolicina ljudi koja radi na reformi koja je nuzna i koja kasni koje desetljece, bitan je rezultat. Sto je siri spektar ljudi to je sansa da se reforma i konkretizira kao opce prihvatljivo rjesenje.

 

Vjerujem da su reformu mogli napisati i sama Markicka i Ilić i da bi, ti, tada bio sretniji, posto se u nju manje novaca ulozilo :D :D :D

Sad mene stavljaš u isti koš kao Markićku E a sad se novac nije uložia već se potrošia!

Ako bi ja bia glavni za reformu nebi me tako olako moga potirat niko pogotovo ako mislim da je reforma

nešto dobro za cijelo društvo, a ne olako otići pod izgovorom pritiska.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Wow kak neki opet ovo okrecu na fasizam? :O

Jebga gospodo,glave izvuc iz proslosti i malo razmisljajte o buducnosti, nema vise "ustaske zmije".

Nadam se da ce ova reforma barem nes dobrog dovesti jer se kod nas skolstvo reformira od kad sam krenuo u 1. razred.
--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
zerocool12 kaže...
Wow kak neki opet ovo okrecu na fasizam? :O

Jebga gospodo,glave izvuc iz proslosti i malo razmisljajte o buducnosti, nema vise "ustaske zmije".

Nadam se da ce ova reforma barem nes dobrog dovesti jer se kod nas skolstvo reformira od kad sam krenuo u 1. razred.

 tesko ce ti se biti okrenuti buducnosti kada ne shvacas sadasnjost :D

12 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Molim te objasni sadasnjost.

Teme vezane uz kurikulum sam pogledao nekoliko puta na televiziji (pred nekoliko mjeseci). Tada je izgledalo da nisu svi ukljuceni u raspravu i da se uzima u obzir misljenje samo jedne strane. Govorilo se o hrvatskom jeziku. Rijec je bila o izbacivanju djela Marulica, te davanju prednosti stranim autorima i sl jer je to lakse, cool itd. Uvazavala su se i misljenja ucenika kojima je Marulic bio tezak i nerazumljiv. Uvazavala su se misljenja strucnjaka koji ne vide problem u svom loshem nacinu predavanja i u svojoj nesposobnosti da objasne djeci gradivo te ih zainteresiraju za isto. Sa druge strane patriotski nastrojeni ljudi su se ismijavali.
Meni nije jasno zasto bi skola trebala postati lagana? Necemo li djecu bolje pripremiti za buducnost, ako ih ucimo vishe i teze? Nisu li djeca koja teze vishemu cesto u Bugu kao pobjednici na natjecanjima?
Ja kucu nikada nisam gradio od prvog kata ili krova. Tako ti je i sa znanjem. Ako ne znas proslost, te zanemarujes proslost svoje zemlje, o kojem znanju ti govoris? Od Androida 6.0 nadalje?
vicious
10 godina
neaktivan
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Kakva glupost, potpise za koordinacijski odbor su dali ljudi koje je taj odbor imenovao....Fašisam je ovo što provode zechina, ludarajcica i slicni...dakle ne smiješ progovirti ništa protiv reforme jer to je znanost i kao takva je sveta i ne smije više nitko ništa govoriti, pa ni znanstvenici u protivnom su hdzovic, katolibani, radikali, fanatici, neobrazovani, zatupljeni...

 
3 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
LudaRajcica kaže...
Makić kaže...

Znači 350 ljudi je radilo na ovoj reformi, koliko sam skužia iz naslova. Vidi se da je državno

pa mislim da je i 1/7 toga i više nego dovoljna da se odradi kako spada.

 I sto je pisac htio reci? kako to utjece na temu o kojoj razgovaramo?

 

Nebitna je kolicina ljudi koja radi na reformi koja je nuzna i koja kasni koje desetljece, bitan je rezultat. Sto je siri spektar ljudi to je sansa da se reforma i konkretizira kao opce prihvatljivo rjesenje.

 

Vjerujem da su reformu mogli napisati i sama Markicka i Ilić i da bi, ti, tada bio sretniji, posto se u nju manje novaca ulozilo :D :D :D

 

Sta fali Markici, zena ispravno govori. Pravila je referendum gdje smo mogli izabrat da se u sabor bira imenom i prezimenom koga god hocemo, a ne da liste sastavljaju sefovi stranki. Zabranile bi se predizborne koalicije, tako da glupe stranke koje ne mogu preci izborni prag nego se prislepaju svaki put SDP-u kao HNS bi nestale iz sabora.

Na zalost idioti kojima mediji manipuliraju kao sto si ti je zaokruzio protiv toga.

 

Idi citaj index.hr.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 23:13 (kingofthenight).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Mirofur kaže...

Kakva glupost, potpise za koordinacijski odbor su dali ljudi koje je taj odbor imenovao....Fašisam je ovo što provode zechina, ludarajcica i slicni...dakle ne smiješ progovirti ništa protiv reforme jer to je znanost i kao takva je sveta i ne smije više nitko ništa govoriti, pa ni znanstvenici u protivnom su hdzovic, katolibani, radikali, fanatici, neobrazovani, zatupljeni...

 Gle, cijeli dan danas svašta sam pročitao i ispisao o ovoj temi ali ovakav izbljuvak zaslužuje odgovor.

 

1. zeleno svjetlo za reformu je dao sabor jednoglasno

2. raspisan je natječaj za sve radne i koordinacijsku skupine  

3. profesori i stručnjaci koji su se javili na natječaj su radili zadnjih 16 mjeseci na ovome

4. dosta stvari koje su struka, HAZU i sindikati tražili da se nadopune i promjene, su već nadopunjeni i promjenjeni

5. koordinacijska skupina dr.sc.Jokića nema nikakav utjecaj na sadržaj već samo unose zaključke radnih skupina

6. tim ljudima koji to rade nije plaćeno ništa, ljudi su obišli 800 škola o svom trošku

7. HRAST želi 10 ljudi koji bi mogli kontrolirati koordinacijsku skupinu ali i utjecati na sadržaje radnih skupina iako je

8. sve ovo samo korak 1 od 8 ove reforme, u svim koracima je planirano ispravljanje i nadopunjavanje ovog okvira iz koraka 1

9. osim eksperimentalne provedbe u odabranim školama paralelno bi se provodila i javna rasprava o cijelom sadržaju te je odmah istaknuto kako ništa nije u kamenu

10. kraj i provedba koraka 8 nakon svih rasprava i dopuna se planirao za min. devet godina, ne prije.

 

Dakle dug i kompliciran proces usuglašavanja svega ovoga je sad još dodatno usporen i otežan.

Svi klinci i narednih će devet godina učiti koristiti disketu 1.44" sve zato što pojedinci uopće ne shvaćaju proces i kompleksnost koordiniranja ovakve reforme. Dakle po tvojem mišljenju 10000 potpisa u par sati, sve fašisti? 

10 godina
neaktivan
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

1. zeleno svjetlo za reformu je dao sabor jednoglasno

Pa tko je protiv reforme, svi se slažu da je potrebna reforma

2. raspisan je natječaj za sve radne i koordinacijsku skupine  

Natječaj je provodio i birao članove Kukuriku i nemam ništa protiv toga, ali zašto je sada problem što nova garnitura na to još želi dodati 10 ljudi, također stručnjaka za to područje.

3. profesori i stručnjaci koji su se javili na natječaj su radili zadnjih 16 mjeseci na ovome

E i, radit će/radili bi i dalje

4. Dosta stvari koje su struka, HAZU i sindikati tražili da se nadopune i promjene, su već nadopunjeni i promjenjeni

dosta stvari koje isti traže i dalje nisu promjenjene, nadopunjene

5. Koordinacijska skupina dr.sc.Jokića nema nikakav utjecaj na sadržaj već samo unose zaključke radnih skupina

I što je onda problem da u toj radnoj skupini sjedi još par stručnjaka

6. tim ljudima koji to rade nije plaćeno ništa, ljudi su obišli 800 škola o svom trošku

Notorna laž, sam Jokić je na Otvorenom pričao o tisućama putnih naloga koji su plaćeni od strane ministarstva, a pojedincima nisu isplačeni zbog tehničkih razloga (krivi oib na nalogu i sl.)

7. HRAST želi 10 ljudi koji bi mogli kontrolirati koordinacijsku skupinu ali i utjecati na sadržaje radnih skupina iako je... 

To ti kažeš, a nemaš argumenata, čista vaša fobija. Ne želi 10 ljudi koji će kontolirati, nego ravnopravno sudjelovati u toj skupini, a na sadržaj radnih skupina ne mogu utjecati, jer i ti sam kažeš u 5. da koordinacijska skupina nema utjecaj na sadržaj. Ako će i biti utjecaja, radit će se o promjenama iz točke 4.

9. Osim eksperimentalne provedbe u odabranim školama paralelno bi se provodila i javna rasprava o cijelom sadržaju te je odmah istaknuto kako ništa nije u kamenu

Sudjelovao sam u više javnih rasprava, u hrvatskoj služe u kozmetičke svrhe.

10. Sve ide dalje po planu

 

Reforma ide dalje istim, a možda i nešto bržim tempom. Pomoćni ministar je rekao već 2016./17. šg

Nije to moje mišljenje...fašist si ti koji tuđe mišljenje, koje nije u skaldu s tvojim nazivaš  izbljuvak.

 

 
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
LudaRajcica kaže...
zerocool12 kaže...
Wow kak neki opet ovo okrecu na fasizam? :O

Jebga gospodo,glave izvuc iz proslosti i malo razmisljajte o buducnosti, nema vise "ustaske zmije".

Nadam se da ce ova reforma barem nes dobrog dovesti jer se kod nas skolstvo reformira od kad sam krenuo u 1. razred.

 tesko ce ti se biti okrenuti buducnosti kada ne shvacas sadasnjost :D

 Shvacam sadasnjost i sadasnju politiku jer sam na neki nacin ukljucen i nju (doduse s "krive strane") i mogu ti reci da je fasizam u nas mrtav, sjecaju ga se jedino zombi "borci" pod petokrakama (necu ih nazivat partizanima,jer su se partizani borili protiv okupatora,dok su ovi donosili "fasizam s druge strane spektra" u nas) koji su rođeni krajem '40ih ali svejedno dobijaju penziju koju su "zaradili" ratom protiv fasizma.

 

Mozda bi jednom bilo bolje da prestanemo govorit o necemu sto je postojalo prije 70 godina i cega vise nema, te da se rijesimo generacija koje su zatrovane tom podjelom i da konačno naučimo živjeti u demokraciji a bivše režime da ostavimo tamo di pripadaju (u koš za smeće).

 

Šteta je što iza svakog konstruktivnog pokreta u nas postoje ljudi koji to okreću na politiku i koji taj pokret iskorištavaju za neke svoje političke igre (kako s ljeve tako i s "desne" strane).

--------------------------------------------------------------------------------------------
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
zerocool12 kaže...
 Shvacam sadasnjost i sadasnju politiku jer sam na neki nacin ukljucen i nju (doduse s "krive strane") i mogu ti reci da je fasizam u nas mrtav, sjecaju ga se jedino zombi "borci" pod petokrakama (necu ih nazivat partizanima,jer su se partizani borili protiv okupatora,dok su ovi donosili "fasizam s druge strane spektra" u nas) koji su rođeni krajem '40ih ali svejedno dobijaju penziju koju su "zaradili" ratom protiv fasizma.

 Fašizam je ekstremni nacionalizam, ideja da pojedinac i njegova prava trebaju biti podređeni naciji, vjeri i državi. Zabrana pobačaja, gej brakova i sličnih stvari koje 'slabe Hrvatsku' su školski primjeri. Nisu fašizam samo konc logori i NDH, to je i uništavanje knjiga, ukidanje financiranja 'nedovoljno hrvatskih' medija i kulture i slične akcije. Kad se to radi uz podršku i poticaj Crkve, onda ga zovemo klerofašizmom.

 

Ako se osvrneš vidjet ćeš da je ta ideja kod nas vrlo živa, a da nema konstantnih pritisaka izvana (recimo nedavni posjet američkog činovnika, nakon kojeg su se predsjednica i Vlada nabrzihen formalno ogradili od NDH, ali suštinski ostali na istim pozicijama), već bi se razbuktala u požar. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
neaktivan
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

a što od navedenog nisu radili komunisti, a donedavno i sdp/hns  pa da ne koristite komunisti, nego fašisti...i nađi mi koji to političar podržava ndh i na koji nacin.

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Mirofur kaže...

a što od navedenog nisu radili komunisti, a donedavno i sdp/hns  pa da ne koristite komunisti, nego fašisti...i nađi mi koji to političar podržava ndh i na koji nacin.

 Kao što sam napisao, fašizam nastaje iz nacionalizma. Komunizam ima sasvim drugu osnovu (podređivanje pojedinca potrebama klasne borbe) i također se manifestira kao totalitaran. No trenutno kod nas nemamo problem s komunizmom (a moglo bi ga ponovo biti, ako kapitalisti nastave s besramnim bogaćenjem nauštrb radnika), nego s fašizmom. Kod nas dodatno pojačano sentimentima prema NDH i obiteljskim naslijeđem.

 

Većina desnih političara nađe pokoju lijepu riječ za NDH, uz licemjernu ogradu kako je, eto, bilo tamo i nekih zločina. Čitaj malo hasanbegovićeve rane radove.

 

SDP i HNS su liberalne stranke, koje se zalažu za prava pojedinaca, dakle nemaju ni fašistički ni komunistički svjetonazor.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Licemjerno je to tebi jer te smeta uopce ideja da hrvatski narod ima svoju drzavu. A ti pogledaj ranije biografije Milanke Opacic, Jovanovica... Uostalom svo smece u hrvatskoj bilo u sdpu ili hdzu dolazi iz komunisticke partije...
13 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Mirofur kaže...
Licemjerno je to tebi jer te smeta uopce ideja da hrvatski narod ima svoju drzavu.

E vidiš, zbog ovakvih izjava i zbog ljudi poput tebe trebala nam je reforma školstva prije dvadeset godina. 

15 godina
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
kingofthenight kaže...
LudaRajcica kaže...
Makić kaže...

Znači 350 ljudi je radilo na ovoj reformi, koliko sam skužia iz naslova. Vidi se da je državno

pa mislim da je i 1/7 toga i više nego dovoljna da se odradi kako spada.

 I sto je pisac htio reci? kako to utjece na temu o kojoj razgovaramo?

 

Nebitna je kolicina ljudi koja radi na reformi koja je nuzna i koja kasni koje desetljece, bitan je rezultat. Sto je siri spektar ljudi to je sansa da se reforma i konkretizira kao opce prihvatljivo rjesenje.

 

Vjerujem da su reformu mogli napisati i sama Markicka i Ilić i da bi, ti, tada bio sretniji, posto se u nju manje novaca ulozilo :D :D :D

 

Sta fali Markici, zena ispravno govori. Pravila je referendum gdje smo mogli izabrat da se u sabor bira imenom i prezimenom koga god hocemo, a ne da liste sastavljaju sefovi stranki. Zabranile bi se predizborne koalicije, tako da glupe stranke koje ne mogu preci izborni prag nego se prislepaju svaki put SDP-u kao HNS bi nestale iz sabora.

Na zalost idioti kojima mediji manipuliraju kao sto si ti je zaokruzio protiv toga.

 

Idi citaj index.hr.

 I po tome ispada da ja nisam zaokružia da se tako glasa, poanta

je da žena iskače iz paštete za sve živo. evo primjer od par dana

da se zabrani abortus, pa čekaj malo zar je ro normalno?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite
Mirofur kaže...
Licemjerno je to tebi jer te smeta uopce ideja da hrvatski narod ima svoju drzavu. A ti pogledaj ranije biografije Milanke Opacic, Jovanovica... Uostalom svo smece u hrvatskoj bilo u sdpu ili hdzu dolazi iz komunisticke partije...

 Za ovo ti mogu samo reći da si debil koji vrijeđa moje nacionalne osjećaje. Volim Hrvatsku i želio sam ju slobodnu i neovisnu, no ne ovakvu srednjevjekovno zatucanu. Izbij si iz glave tu propagandu da su svi koji ne simpatiziraju NDH protiv samostalne Hrvatske.

 

Po ovome što pišeš izgleda da i ti dolaziš iz partije.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
neaktivan
offline
Nastavnici iskazali podršku vodstvu Cjelovite kuri

Ma nemojte se sekirati ljudi Mirofur je isto kao i Garnett5 jednostanični organizam za trolanje iz Mađaronske središnjice instaliran s ciljem da zamuti vodu. Prepoznate ih po neargumentiranim optužbama i etiketiranjima bez ikakvog praćenja rasprave. To je taj mentalni sklop koji će uvijek pretpostaviti krkana s lažnom diplomom iz Mostara doktoru znanosti s Cambridgea. Takve koji podržavaju ovakvo stanje i da prostite "sranje" treba ili ignorirati ili ismijavati, samo se nedajte živcirati. 

 
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice