Napadi na Gmail iz Kine?

poruka: 21
|
čitano: 4.560
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Napadi na Gmail iz Kine?".
14 godina
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

Prije jedno tjedan-dva meni je netko u moj mail uso sa IP-a iz Kine. Odmah sam promjenio password i vise nije bilo nikakvih problema.  {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

Google laže.

 

 

 
1 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
Ferritin kaže...

Prije jedno tjedan-dva meni je netko u moj mail uso sa IP-a iz Kine. Odmah sam promjenio password i vise nije bilo nikakvih problema.  {#}

{#} nisu ništa tu našli

 

ili su i na Bug provalili i sad razgovaram s kinezom

PUC GA MEDO
15 godina
protjeran
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?

podloga za novi zakon koji donose ameri. ako bla bla netko napadne ameriku putem mreže,oni mogu odgovoriti konvencionalnim oružjem. zanimljivo. kad već gospodarski ne mogu isprovocirati i slomiti kinu,mogu pokušati na sebi svojstven način !

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
opcom kaže...

podloga za novi zakon koji donose ameri. ako bla bla netko napadne ameriku putem mreže,oni mogu odgovoriti konvencionalnim oružjem. zanimljivo. kad već gospodarski ne mogu isprovocirati i slomiti kinu,mogu pokušati na sebi svojstven način !

Itekako...To sam ja upravo htio napisati. Nakon početnih informacija o ovom 'zakonu' odmah su se pojačali ti 'napadi'. Zapadna propagandna mašinerija radi punom parom. Samo, ako išta pokušaju s Kinom, naći će se u velikim, velikim problemima. I ne samo oni, nego svi mi.

16 godina
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
Interesantno no.. Kina drži nevjerojatan udio u vlasništvu američkog duga.. Da kina odluči povuć neka financijska sredstva natrag, usa bi se našla u lijepim problemima.. Ovo su samo prcanja, kineska cenzura, američka kontrola svega, diplomacija, političke kurve, špijunaža, 'tko je veći krivac'..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
BlueMax kaže...

Google laže.

 Zanimljivo je kako je uvijek Google u nekom sukobu sa kinezima... Yahoo, MS/Hotmail i ostale se ne dira... {#}

 

Ma to je sve samo predigra za buduci 3. svj. rat i novi svjetski poredak u kojem ce Google vladati svijet... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
16 godina
neaktivan
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

USofA,EU i NATO su upali u MAT poziciju koja neminovno vodi u sah-mat veoma brzo,u par koraka.Pitanje je samo sto ce biti sa nama kad amerima ostane jedina opcija rat svim sredstvima protiv Kine,Indije,Rusije i Brazila?

Ove cetiri(superpower republike)su od nedavno u tzv BRIC alijansi.Dok se zapadni blok bori sa ekonomskom krizom ostatak svijeta koji nije direktno ovisan o IMF i WB biljezi dvoznamenkasti rast GDP-a,izvoza i industrijske proizvodnje,kao i znacajno povecanje vojnih budzeta.

BRIC puzzle BRIC puzzle
evo sjedalice za naseg ministra Bajsa :p evo sjedalice za naseg ministra Bajsa :p
BRIC vs NATO?? BRIC vs NATO??
predvidjanja za rast GDP u 2015. predvidjanja za rast GDP u 2015.
jos grafikona od IMF jos grafikona od IMF
dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 12:15 (dasHHa).
Moj PC  
3 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
SupremeCommander kaže...
BlueMax kaže...

Google laže.

 Zanimljivo je kako je uvijek Google u nekom sukobu sa kinezima... Yahoo, MS/Hotmail i ostale se ne dira... {#}

 

Ma to je sve samo predigra za buduci 3. svj. rat i novi svjetski poredak u kojem ce Google vladati svijet... {#}

"Google's executives have gone to extraordinary lengths to keep the company's hardware hidden from view. The facilities are not open to tours, not even to members of the press."

Pitam se sto su detalji googlovih farmi tajni??

 

izvor:

http://en.wikipedia.org/wiki/Google_platform#cite_note-9

dasHHa
16 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
dasHHa kaže...

USofA,EU i NATO su upali u MAT poziciju koja neminovno vodi u sah-mat veoma brzo,u par koraka.Pitanje je samo sto ce biti sa nama kad amerima ostane jedina opcija rat svim sredstvima protiv Kine,Indije,Rusije i Brazila?

Što će biti? Ima jedna 'šala' na tu temu, a glasi ovako: 'Utrku u nuklearnom razoružanju posmatrati će gledatelji razasuti po atmosferi...'

16 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
Riker kaže...
dasHHa kaže...

USofA,EU i NATO su upali u MAT poziciju koja neminovno vodi u sah-mat veoma brzo,u par koraka.Pitanje je samo sto ce biti sa nama kad amerima ostane jedina opcija rat svim sredstvima protiv Kine,Indije,Rusije i Brazila?

Što će biti? Ima jedna 'šala' na tu temu, a glasi ovako: 'Utrku u nuklearnom razoružanju posmatrati će gledatelji razasuti po atmosferi...'

hmm,moguce ali....mislim da se imperijalizam poceo siriti izvan zemlje(space military doctrine)pred kraj proslog stoljeca.

Necu vise offtopicarit da ne progutam kartoncek {#}

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 11:23 (dasHHa).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
Whatever kaže...

Ovih dana ću otvoriti još nekoliko računa na yahoo mail.

 

Imam jedan već 7-8 godina i nikakvih s njim problema dok s ovim gmail-om stalno negdje ispadam iz sistema, moram ponovno upisivati pass, pa Odgovoriti na sigurnosno pitanje..itd...živi užas.

 

Zadnjih 30 dana 50 upada na mojih nekoliko gmail računa, već sam 5 puta mijenjao pass.

Kako bi odreagovao slavni JB na sve to:"JB,How do you feel?-I feel good!" {#}

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
Ferritin kaže...

Prije jedno tjedan-dva meni je netko u moj mail uso sa IP-a iz Kine. Odmah sam promjenio password i vise nije bilo nikakvih problema.  {#}

Meni ista stvar.

Dobro mi je to složeno, odnosno prvi put sam to vidio, kada google javi da se netko spojio iz Kine pa ispadne popis spajanja za provjeru. {#}

 

 

LoL EU: Ferinus
14 godina
protjeran
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?

Meni su Kinezi provarili u GMAIL da mi uzmu novac. No kad su provjerili stanje na racunu,

poslali su mi postom pismo sa 100€ i porukom "mozda u Hrvatskoj bude bolje... za 500 godina..."

 

Tuzno..{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
zv'jer2 kaže...
Ferritin kaže...

Prije jedno tjedan-dva meni je netko u moj mail uso sa IP-a iz Kine. Odmah sam promjenio password i vise nije bilo nikakvih problema.  {#}

Meni ista stvar.

Dobro mi je to složeno, odnosno prvi put sam to vidio, kada google javi da se netko spojio iz Kine pa ispadne popis spajanja za provjeru. {#}

 

 

Zanimljivo,i ja sam vidio da se netko spajao na moj acc iz kine.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
dasHHa kaže...

"Google's executives have gone to extraordinary lengths to keep the company's hardware hidden from view. The facilities are not open to tours, not even to members of the press."

Pitam se sto su detalji googlovih farmi tajni??

 

izvor:

http://en.wikipedia.org/wiki/Google_platform#cite_note-9

Tu su ti svi odgovori. {#}

 

 

Malo mi je čudno što po portalima piše da je Google spriječio provale u račune, a očito je da to nije slučaj. Možda sam krivo shvatio. {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
16 godina
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?
nidjo123 kaže...

Malo mi je čudno što po portalima piše da je Google spriječio provale u račune, a očito je da to nije slučaj. Možda sam krivo shvatio. {#}

 Google kontrolira medije/web portale... to je bar svakom jasno... Vidis da i bugovci priznaju da ih google dobro placa za objavljivanje njihovih vijesti... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
protjeran
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

Komunjare se blesavim rade. Naravno da pokušavaju doći do računa, jer naravno to je dio igre špijunaže između dvije zemlje.

 

Zašto ne yahoo i takve? Pa tko ozbiljan koristi njihov servis. Molim vas.

Better safe than Sony
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Napadi na Gmail iz Kine?

Ma kinezi stalno hakiraju google prošle godine su pa su sad ove a budu možda i iduće{#}

16 godina
neaktivan
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

Jednom davno u drzavi na dalekom Istoku...

 

Dosao Google da odrzi "lekciju" velikom vodji jos veceg kineskog naroda o slobodi informacija. Veliki vodja, slava mu bila, odluci u svojoj policijskoj drzavi odrzati lekciju Google o tome gdje mu je mjesto i kako se ponasa u tudjoj kuci.

 

I tako Google dobi instant kick zajedno s svojim prijateljima. Kako to vidjese MS, Yahoo etc. dodjose noseci poklone velikom vodji, slava mu bila, obecavsi da ce ispostovati svaku njegovu zelju o kontroli informacija tako da on moze drzati svoj narod pod kontrolom a oni da zarade ondje gdje Google nije uspio...

 

Shvatite nesto, Kina je najjaca ekonomska, vojna i logisticka sila na svijetu. Ako nezele Google u Kini, Googla nece biti tamo.

Kina ne "hackira" google racune vec ometa rad autentifikacijskih servera (ako kome treba lista istih slobodno me PM) pa tako svi oni koji su koristili proxy da pristupe gmailu i ostalim glupostima su imali problema s logiranjem.

 

Go team China go... {#}

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napadi na Gmail iz Kine?

Kad se covjek malo bolje zamisli i razmisli,dodje do zakljucka da igre Homefront i World In Conflict  sa svojim pricama i nisu tako daleko od mozebitnog ostvarenja svojih misija,"for real".{#}

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice