Nakon Polarisa stiže Vega

poruka: 46
|
čitano: 5.992
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon Polarisa stiže Vega".
15 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

I tako se popisati na sve kupce koji su kupili RX seriju sada obezvrijeđujući svoje kartice, svojim karicama...way to go.

Moj PC  
0 31 hvala 0
16 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Najbolje da stane razvoj arhitekture pa da kartice drze cijenu jos koju godinu 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

AMD ce bankrotirati ako ne nadje investore. Dok oni puste Vegu nvidia ce imati odgovor koji ce vjerojatno biti jeftiniji.

 
2 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
malina22 kaže...

I tako se popisati na sve kupce koji su kupili RX seriju sada obezvrijeđujući svoje kartice, svojim karicama...way to go.

 U tržišnoj utrci bolje-više-jače vrlo bitan segment je postalo i tko prije, tako da se razvoj ne može i ne treba zaustaviti. 

Također je AMD i prije izdavanja RX serije izbacio okvirni razvojni plan sljedećih generacija gdje se tačno vidilo u kojim godinama nadolaze sljedeće serije. 

 

kapetan_ajkula kaže...

AMD ce bankrotirati ako ne nadje investore. Dok oni puste Vegu nvidia ce imati odgovor koji ce vjerojatno biti jeftiniji.

 Ovakvi bezvezni komentari su najbolji, ti znaš "vjerojatno" da će nvidia imati odgovor koji će biti jeftiniji. 

Nvidija je i prije nekada bila brža u izdavanju novih serija, ali da je bila jeftinija u to sumnjam.

 

Btw, malina zamjera brzinu razvoja kartica, kapetan kritikuje sporost u razvoju kartica.

 

Godišnji intervali su OK što se mene tiče, možda čak i prebzro, ali to je njihov poslovni plan.

 

Aktuelne generacije i dalje daju vrlo zadovoljavajuće performanse u postojećim i nadolazećim igrama. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2016 14:14 (boxer).
9 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Bolji naslov bi bio "Nakon ničega stiže Vega ili stiže Vega" jer iskreno Polaris nije predstavio nikakve značajnije novosti na gpu tržištu.

SILA/ZGX@ZGamers
Moj PC  
2 14 hvala 0
15 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Meni je čudno bilo što nisu izbacili jaču seriju x2 ili jači čip unutar RX serije kao inače prethodnih godina. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Ja sam uzeo 1060 3GB za 206 Eur. To mogu zahvaliti samo AMD-u inače bi isti fps koštali 50% više. Žao mi je što ih nisam podržao i uzeo RX.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Nema potrebe jer vec postoji radeon pro duo koji je jak kao 2x  nano sto je najace od amd-a trenutno.

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
ZGamer kaže...

Bolji naslov bi bio "Nakon ničega stiže Vega ili stiže Vega" jer iskreno Polaris nije predstavio nikakve značajnije novosti na gpu tržištu.

Jbg jednog dana kad gpu bude mogao kuhat, spremat i bit tvoj zivotni partner mozda budes i zadovoljan...Prelazak sa 2+ generacije starijih gpu-ova na 470-ku je odlican upgrade. A isto tako lako je prodas i nadodas nesto pa si uzmes vegu. 

9 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Majko mila kakvih komentara.
Da AMD da karticu jacu od titana za 3penija nasli bi se neki kojima nije po volji
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
kapetan_ajkula kaže...

AMD ce bankrotirati ako ne nadje investore. Dok oni puste Vegu nvidia ce imati odgovor koji ce vjerojatno biti jeftiniji.

Je pa vidi se odgovor Nvidia smotane ekipe, jer niti jedna njihova nova grafa nema potpunu DX12 podršku.

 

 

Dok Nvidia marketinški sere gluposti, AMD kao i obično dizajnira/razmišlja za budučnosti i polako kopa rupu za smotanu Nvidia ekipu.

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-radeon-pro-ssg-cudnovati-kljunas/241768.aspx

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
7 godina
protjeran
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
4mal kaže...

Nema potrebe jer vec postoji radeon pro duo koji je jak kao 2x  nano sto je najace od amd-a trenutno.

 Kako funkcionira taj Pro duo? Jel to ustvari Crossfire na jednoj grafičkoj?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
odjavljen
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Ovi iz AMD-a samo turaju neke planove svima pod nos a nekog postenog proizvoda nigdje na vidiku. Ni CPU ni GPU, sve neki srednji segment. Nit ga jebat nit kuci vodit...

Freak Show Inc.
 
9 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
rambox kaže...
kapetan_ajkula kaže...

AMD ce bankrotirati ako ne nadje investore. Dok oni puste Vegu nvidia ce imati odgovor koji ce vjerojatno biti jeftiniji.

Je pa vidi se odgovor Nvidia smotane ekipe, jer niti jedna njihova nova grafa nema potpunu DX12 podršku.

 

 

Dok Nvidia marketinški sere gluposti, AMD kao i obično dizajnira/razmišlja za budučnosti i polako kopa rupu za smotanu Nvidia ekipu.

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/amd-radeon-pro-ssg-cudnovati-kljunas/241768.aspx

 Dok dodje ta buducnost nvidia ce bit bolja u njoj. Znam da fanbojizam smanjuje inako malo inteligenciju pojedinih forumasa, ali treba ipak pogledati cinjenice. AMD je u gubitku i nema flagship za GPU/CPU. Kasne s novom generacijom GPU, dok nVidia samo raste. Ti uzivaj u 10% boljim performansama u dvije DX12 igre.




16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Friday kaže...

Ovi iz AMD-a samo turaju neke planove svima pod nos a nekog postenog proizvoda nigdje na vidiku. Ni CPU ni GPU, sve neki srednji segment. Nit ga jebat nit kuci vodit...

 Ili nisu imali para ili nisu željeli izdavati high end na DDR 5 memoriji. Dostupnošču HBM 2 memorije izlazi i high end. To su najavljivali od početka. Uostalom koliko gamera treba nešto jače od RX 480? 1-5%.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
kapetan_ajkula kaže...
Dok dodje ta buducnost nvidia ce bit bolja u njoj. Znam da fanbojizam smanjuje inako malo inteligenciju pojedinih forumasa, ali treba ipak pogledati cinjenice. AMD je u gubitku i nema flagship za GPU/CPU. Kasne s novom generacijom GPU, dok nVidia samo raste. Ti uzivaj u 10% boljim performansama u dvije DX12 igre.





 Nije baš tako. AMD drži 100% konzolaškog tržitša a na PC tržištu je porasao nekih desetak posto dolaskom polarisa. Da ti nema AMD-a GTX 1060 bi plaćao daleko više. Ako priželjkuješ high AMD samo kako bi rušio cijene Nvidiji i onda kupuio nvdiju, onda ja priželjkujem da se AMD kompletno makne sa PC tržišta i da Nvidija digne cijene za još 50% 

16 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega

Tonchi ti moze o tome vise rec ako te zanima ali da to je dual gpu na single pcb-u

16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
XXX kaže...
 Uostalom koliko gamera treba nešto jače od RX 480? 1-5%.

 

Volim te ko da si moj, ali ovo su bedastoce... RX480 nije adekvatna gurati vecinu novih naslova na ultri na 1440p monitorima a to je prakticki standard.

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Daj podatak da je to standard. U stvari tu rezoluciju koristi manje od 2% steam korisnika dok je 1080p u večini.

 

 

http://store.steampowered.com/hwsurvey/

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2016 16:51 (XXX).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Friday kaže...
XXX kaže...
 Uostalom koliko gamera treba nešto jače od RX 480? 1-5%.

 

Volim te ko da si moj, ali ovo su bedastoce... RX480 nije adekvatna gurati vecinu novih naslova na ultri na 1440p monitorima a to je prakticki standard.

 o kakvom ti standardu pricas? LOL

a i vecina nema ni full hd ekrane, di je tek 1440p, lol :D

16 godina
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

kolega je poludio mlo a jos nije ni 5ak 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Pricamo o desktop karticama/gamingu a nudite rezultate ankete u kojima ocito sudjeluje hrpa ljudi sa laptopima? Bravo...

Freak Show Inc.
 
2 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Friday kaže...

Pricamo o desktop karticama/gamingu a nudite rezultate ankete u kojima ocito sudjeluje hrpa ljudi sa laptopima? Bravo...

 Kakva anketa te spopala, te podatke povuku automatski sa tvog kompa i to je realno stanje a ne forumska grupa koja je vrh piramide.

 

evo ti najnovije izvješče o desktop GPU prodaji pa kaj ti govori ova slika? Kolika je potražnja za high end grafama? klik

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2016 17:12 (XXX).
9 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
toninho kaže...
ZGamer kaže...

Bolji naslov bi bio "Nakon ničega stiže Vega ili stiže Vega" jer iskreno Polaris nije predstavio nikakve značajnije novosti na gpu tržištu.

Jbg jednog dana kad gpu bude mogao kuhat, spremat i bit tvoj zivotni partner mozda budes i zadovoljan...Prelazak sa 2+ generacije starijih gpu-ova na 470-ku je odlican upgrade. A isto tako lako je prodas i nadodas nesto pa si uzmes vegu. 

 Čitati sa razumijevanjem a ne odma grlom u jagode,dobro je nisi jedini vidim .Jel ti stvarno moram odgovoriti i na ovaj post da shvatiš poantu mojega?

SILA/ZGX@ZGamers
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
XXX kaže...

 

evo ti najnovije izvješče o desktop GPU prodaji pa kaj ti govori ova slika? Kolika je potražnja za high end grafama? klik

 

LOL, pa samo trecina ide na mainstream, ne?

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Friday kaže...
XXX kaže...

 

evo ti najnovije izvješče o desktop GPU prodaji pa kaj ti govori ova slika? Kolika je potražnja za high end grafama? klik

 

LOL, pa samo trecina ide na mainstream, ne?

 Od kada je high end mainstream?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
XXX kaže...
Friday kaže...
XXX kaže...

 

evo ti najnovije izvješče o desktop GPU prodaji pa kaj ti govori ova slika? Kolika je potražnja za high end grafama? klik

 

LOL, pa samo trecina ide na mainstream, ne?

 Od kada je high end mainstream?

 

Pa nije, krivo si me razumio. Kazem da samo trecina ide na mainstream, a dvije trecine (otprilike) idu na performance, enthusiast i workstation modele, ne?

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Nakon Polarisa stiže Vega

Pa slika je jasna ko dan. Vidi se koliko ide na high end, od oka manje od deset posto. Mainstrem je politički korektno za low end s obzirom da je stvarni low end prešao na APU. Ove RX 480 slobodno utrpaj u srednju kategoriju koja je najtraženija.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
limitedition kaže...

Ja sam uzeo 1060 3GB za 206 Eur. To mogu zahvaliti samo AMD-u inače bi isti fps koštali 50% više. Žao mi je što ih nisam podržao i uzeo RX.

 kupio si pola dx 11 kartice 

xfact
11 godina
offline
Re: Nakon Polarisa stiže Vega
Friday kaže...
XXX kaže...
Friday kaže...
XXX kaže...

 

evo ti najnovije izvješče o desktop GPU prodaji pa kaj ti govori ova slika? Kolika je potražnja za high end grafama? klik

 

LOL, pa samo trecina ide na mainstream, ne?

 Od kada je high end mainstream?

 

Pa nije, krivo si me razumio. Kazem da samo trecina ide na mainstream, a dvije trecine (otprilike) idu na performance, enthusiast i workstation modele, ne?

 

Pa vidi se da otprilike 10% trzista drze entuzijasti a to su kartice jace od rx480 :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice