Najskuplji igraći PC ikada

poruka: 19
|
čitano: 4.954
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najskuplji igraći PC ikada".
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Drago je car!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Kupio bih ovo ali nemam sitnisa u novcaniku...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Drago je duhovit, ali i sve više aljkav. Tipfeleri mu se u zadnje vrijeme potkradaju sve češće, kao i klasične novinarske greške. Drago, zar ti nije neobično da Great White - "najskuplji igraći PC ikada" - ima samo 2 gigabajta RAM-a?! Po specifikacijama s linka kojeg si naveo jasno je vidljivo da ima 4 GB (2x2 GB), što je uostalom i realno za očekivati...

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada
Vortac kaže...

Drago je duhovit, ali i sve više aljkav. Tipfeleri mu se u zadnje vrijeme potkradaju sve češće, kao i klasične novinarske greške. Drago, zar ti nije neobično da Great White - "najskuplji igraći PC ikada" - ima samo 2 gigabajta RAM-a?! Po specifikacijama s linka kojeg si naveo jasno je vidljivo da ima 4 GB (2x2 GB), što je uostalom i realno za očekivati...

Pusti čo'eka, godišnji nije još gotov. A ovaj kompjuter imao 4GB RAM-a ili manje je sranje na kvadrat. Našli se neki glupani iz garaže, ajmo pokupiti pare od snobova, napravimo statusni komjukter (bez stila, da nadodam). Za takve pare mogu cijeniti jedino neki sgi ili SUN.
morska psina kaže...

Drago je car!

  Damn right.
  U konkurenciji je jedino Oleg, ali Drago je džomba.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Za bogate budale...

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Cm'on - pa zar to nije malčice prevelika cijena za tu konfiguraciju?! Pa konfiguracija i nije baš nešto - mislim, može se sklopiti i jača?! 125K Kuna? Za šta?

Q9650 = cca. 1000 $ +  Spinpoint F1 cca. 250 $ X 3 +  XFX GTX 280 XXX cca. 600$ X 3 + 64GB OCZ Technology OCZSSD2-1C64G  cca. 250$ X 2 + Panasonic UJ-225-B cca. 650$ + EVGA 790i Ultra SLI cca. 350$ + Corsair Dominator DDR3 PC3-16000 cca. 850$ + 1000W Corsair HX Series PSU cca. 250$ + 24" Zalman ZM-M240W Trimon cca. 1000$ = ugrubo 7200$. Plus još kućište, cooleri, Windowsi, tipkovnice, miševi, zvučnici i šta ja znam šta sve ne - ne može koštati još 17000$ da ga j**eš, pa bilo to i ne znam kako custom made!

 

LLAPBelji se

...And then You will die, when Your ideals You deny...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2008 9:22 (Lt Dalius).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

"Koje svijetle. U mraku."

 

Čudno? Ja sam mislio da svijetle stalno kada je komp u pogonu?

 

Cijena kompa o kojemu se govori je potpuno u redu jer je uključen porez na budale

Pozdrav

 

P.S.

Pročekat ću da izađe konfiguracija sa SLI-om za 18 grafičkih kartica (za najzahtjevnije - naravno)

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

cilj ovoga je samo nabiti višu cijenu...

bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najskuplji igraći PC ikada

opa...se bumo krize igrali a da ne steka :D

:))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada
CTN962 kaže...

"Koje svijetle. U mraku."

 

Čudno? Ja sam mislio da svijetle stalno kada je komp u pogonu?

 

Cijena kompa o kojemu se govori je potpuno u redu jer je uključen porez na budale

Pozdrav

 

P.S.

Pročekat ću da izađe konfiguracija sa SLI-om za 18 grafičkih kartica (za najzahtjevnije - naravno)

 

 Neki ljudi zaista ne kuže neke stvari...
Private Baldrick: You know my dad was a nun. Captain Blackadder: No he wasn't, Baldrick. Private Baldrick: He was too, sir. Cause whenever he was up in court and the judge asked "occupation", he'd say "none".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada

Zas je taj komp tak skup? Kad zbrojis komponentu po komponentu ne dobijes toliku cifru?

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Alienware Area 51 ALX je puno moćnija u najboljoj varijanti, a i ljepše izgleda,

a košta 11k $.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada
nedIm kaže...

Alienware Area 51 ALX je puno moćnija u najboljoj varijanti, a i ljepše izgleda,

a košta 11k $.

 Također
CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
15 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Kratko i jasno - svašta...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Hehe lako nama tu sa buga koji imamo pojma o kompovima bilo sta pricat....

Istina, ovo je cijena jbt, pa radje auto kupim....

Al vjerovali ili ne, ima ludjaka koji ce to kupovat jer ce vidjet cijenu, konfu ni ne gledaju.Evo meni frend neki dan kupio komp, pitam ga ja za konfu, kaze on 21000 kn.Reko ja, OK, al nisam te pito kolko kosta neg kaj je unutra, a na to ce on - "Pa otkud da ja znam?"

Kad tad nisam umro od smijeha...

Uglavnom, poanta price je da ima puno budala koje nemaju pojma sta kupuju i gledaju samo cijenu, i to im je jedini faktor pri kupovini necega i po tome kvalitetu ocijenjuju...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada
Ige kaže...

Hehe lako nama tu sa buga koji imamo pojma o kompovima bilo sta pricat....

Istina, ovo je cijena jbt, pa radje auto kupim....

Al vjerovali ili ne, ima ludjaka koji ce to kupovat jer ce vidjet cijenu, konfu ni ne gledaju.Evo meni frend neki dan kupio komp, pitam ga ja za konfu, kaze on 21000 kn.Reko ja, OK, al nisam te pito kolko kosta neg kaj je unutra, a na to ce on - "Pa otkud da ja znam?"

Kad tad nisam umro od smijeha...

Uglavnom, poanta price je da ima puno budala koje nemaju pojma sta kupuju i gledaju samo cijenu, i to im je jedini faktor pri kupovini necega i po tome kvalitetu ocijenjuju...

 E ovo je stvarno smiješno i meni se isto znalo događati.

Danas ja vidio u nekoj reklami komp od 7500 kn. Unutra stavili C2D E8400, HD4870, WD 640 GB, 2 GB DDR2, Asus matična itd. Ugl kad sam ja to sam sastavljao to dođe puno manje.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.04 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada

Ja priznajem da ne kužim mnogo toga. Pogotovo što se ove tematike tiče, ali bi mi bilo drago da mi se tada i objasni što ja to ne razumijem

 

Unaprijed zahvaljujem

16 godina
protjeran
offline
RE: Najskuplji igraći PC ikada
CTN962 kaže...

Ja priznajem da ne kužim mnogo toga. Pogotovo što se ove tematike tiče, ali bi mi bilo drago da mi se tada i objasni što ja to ne razumijem.

 
...ne brini se ako se oni sablažnjavaju, pa dosta njih ništa ne razumije nego sam naklapaju bezvezearije, a diče se dugogodišnjim piskaralskim stažom informatičkog novinara, ali neka ima bude ako oni tako misle, što oni ne bi znali hrvatski književni pravopis, kada eto pišu već dugi niz godina par kartica teksta mjesečno.

Eh, da ne brinite se, Car je već odavno gol, te mu golotinja ne stoji baš dobro! Smijeh
Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2008 22:46 (Lumen_Štrumpf).
16 godina
neaktivan
offline
Najskuplji igraći PC ikada

Ja recimo idem u el-teh skolu i u mom razredu nas dvoje zna nesto o racunalima donekle, a ovo ostalo je ono ja pitam reci mi koju konfiguraciju imas, a on meni odgovori imam windowse XP...XD. Sto se tice najskupljeg kompjutera, mogu ja i svoju kantu u burzu stavit i uz nju cijenu 200,000 kn pa ko voli nek izvoli, al neka budal bi sigurno nazvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice