Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

poruka: 35
|
čitano: 6.431
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?".
15 godina
odjavljen
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
26 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
uh da nasi ne nabiju cijenu. nikad nisam mislio da ce microsoft dat nokiji da izbaci neki mob za tu lovu.
AMD u <3 Intel u C===3
14 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
skank666 kaže...

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

  Wildfire S je prilično upotrebljiv.

 

Samo vam treba oko 7-10 sekundi da uslikate sliku iz stanja mirovanja.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
GeneralPag1997 kaže...
uh da nasi ne nabiju cijenu. nikad nisam mislio da ce microsoft dat nokiji da izbaci neki mob za tu lovu.

Zašto ne!

Misrosoft zarađuje na broju prodanih primjeraka WP-a,njih nije briga kakav je mob(nesmije štekat,zato postoje min.spec) i kolko dođe.

 

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
16 godina
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
roseman kaže...
GeneralPag1997 kaže...
uh da nasi ne nabiju cijenu. nikad nisam mislio da ce microsoft dat nokiji da izbaci neki mob za tu lovu.

Zašto ne!

Misrosoft zarađuje na broju prodanih primjeraka WP-a,njih nije briga kakav je mob(nesmije štekat,zato postoje min.spec) i kolko dođe.

 

Mislis da ce Nokia moci sklepati mobitel po MS min. specifikacijama za WP7 za manje od/ili 150 eura?

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
ukay1000 kaže...
roseman kaže...
GeneralPag1997 kaže...
uh da nasi ne nabiju cijenu. nikad nisam mislio da ce microsoft dat nokiji da izbaci neki mob za tu lovu.

Zašto ne!

Misrosoft zarađuje na broju prodanih primjeraka WP-a,njih nije briga kakav je mob(nesmije štekat,zato postoje min.spec) i kolko dođe.

 

Mislis da ce Nokia moci sklepati mobitel po MS min. specifikacijama za WP7 za manje od/ili 150 eura?

Mislim da one MS minimalne specifikacije i Nokia mobitel po cijeni od 150 eura ne idu zajedno...

Jel 1Ghz i sve one spec. + Nokia i WP7 koji na tim specifikacijama radi savrseno ( pogledajte Samsung Omnia 7) za 150 evra bi bila idealna kombinacija!!! Za nas prosjecne korisnike nemas sta bolje traziti jel koliko sam koristio Samsung sve je extra a valjda bi i Nokia trebala biti takva ako ne i bolja!

 

Samo da ne stede na velicini ekrana.... i na rezoluciji i tako to :)

Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
stevan94 kaže...

Mislim da one MS minimalne specifikacije i Nokia mobitel po cijeni od 150 eura ne idu zajedno...

Jel 1Ghz i sve one spec. + Nokia i WP7 koji na tim specifikacijama radi savrseno ( pogledajte Samsung Omnia 7) za 150 evra bi bila idealna kombinacija!!! Za nas prosjecne korisnike nemas sta bolje traziti jel koliko sam koristio Samsung sve je extra a valjda bi i Nokia trebala biti takva ako ne i bolja!

 

Samo da ne stede na velicini ekrana.... i na rezoluciji i tako to :)

  Velicina ekrana i nije toliko bitna. Neka bude kao Wildfire S, mozda malo veći, a s odličnim procesorom (koliko se već proizvodi onaj 1GHz Snapdragon, oko 3 godine, trebala mu je past cijena).

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
skank666 kaže...

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

hoce da, mos mislit!!! 

haha, usporedjujes uredjaj koji je izasao pred dvije godine s necim sto tek izlazi za pol godine i kazes, bolje je... LOL.... trolerblader :)))

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
TranceMight kaže...
skank666 kaže...

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

hoce da, mos mislit!!!

haha, usporedjujes uredjaj koji je izasao pred dvije godine s necim sto tek izlazi za pol godine i kazes, bolje je... LOL.... trolerblader :)))

  Daj mi jedan sadašnji mid range Android?

 

Glaxy 3, Ace, Wildfire S. Svi su skoro jednaki.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

3" ekran,

1 Ghz,

512 RAM

je moguće sklepati za 130-ak eura.

Pogledajte Xperiu mini i njenu cijenu u inozemstvu.

 

Pecalica.hr team
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
iCOOKIE kaže...

3" ekran,

1 Ghz,

512 RAM

je moguće sklepati za 130-ak eura.

Pogledajte Xperiu mini i njenu cijenu u inozemstvu.

 

Ekran od 3" je doslovce neupotrebljiv, barem za nas s malo vecim prstima.

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
12 godina
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

s wp7 ce bar ici min na 3.5 incha, i onih standardnih 1 ghz cpu i 512 mb ram

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

Vi dečki kada si slažete PC konfiguraciju potpuno zanemarujete GPU ili? Tako mi se čini kada kod smartphonea uopće ne komentirate GPU - samo ekran, CPU i slično.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Mentalist kaže...
TranceMight kaže...
skank666 kaže...

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

hoce da, mos mislit!!!

haha, usporedjujes uredjaj koji je izasao pred dvije godine s necim sto tek izlazi za pol godine i kazes, bolje je... LOL.... trolerblader :)))

  Daj mi jedan sadašnji mid range Android?

 

Glaxy 3, Ace, Wildfire S. Svi su skoro jednaki.

 

Imas ih mnogo:

Single core: 1ghz++

512mb rama ++

 

to je za mene mid range...

sve ispod 1ghz i 512mb rama je low end...

14 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Random. kaže...

Vi dečki kada si slažete PC konfiguraciju potpuno zanemarujete GPU ili? Tako mi se čini kada kod smartphonea uopće ne komentirate GPU - samo ekran, CPU i slično.

Zato što se u smartphone-a prije koristio CPU za sve pa nismo još navikli...

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Mr.greenx kaže...
iCOOKIE kaže...

3" ekran,

1 Ghz,

512 RAM

je moguće sklepati za 130-ak eura.

Pogledajte Xperiu mini i njenu cijenu u inozemstvu.

 

Ekran od 3" je doslovce neupotrebljiv, barem za nas s malo vecim prstima.

onda ne kupis midle ili low range telefon... nego nesto monstruozno veliko.... od 4,7" i sl.

 

meni je ipak 3,7" idealno.... sve iznad je za drvosjece i mehanicare :)))

14 godina
protjeran
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

"Ne žele svi Lumije 800 i 900 – Nokia cilja i na niži segment tržišta"

 

HOW LOW CAN YOU GO?

 

Besplatne Lumie 710 i 800 -samo da ugovor potpišeš, dobiš L800 i Xbox360 džabe... i nitko ih neće!

Pitam se zašto?

 

Free XBOX 360 when you buy a Nokia Lumia 800 (21.12.2011.)

http://www.mobileindustryreview.com/2011/11/orange-free-xbox-360-when-you-buy-a-nokia-lumia-800.html

 

Nokia Lumia 710 Now Free at Walmart (16.1.2012.)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2398942,00.asp

 

Nokia Lumia 800 FREE from £25.0 per month on contract (aktualno)

http://www.carphonewarehouse.com/mobiles/mobile-phones/NOKIA-LUMIA-800/MONTHLY

 

MOŽDA JE OVDJE ODGOVOR:

Smartphone Final Numbers 2011 (15.2.2012.)

http://communities-dominate.blogs.com/brands/2012/02/smartphone-final-numbers-2011-all-the-stats-including-q4-by-handset-brands-operating-systems-and-ins.html

 

2011 FULL YEAR OPERATING SYSTEM MARKET SHARES

Rank . . OS . . . . . . . .  2011 units . market share . 2010 units . market share
1 (2) . .  Android  . . . .  208 M . . . . 43% . . . . . . . . . 54 M . . . . 18%
2 (4) . .  iOS . . . . . . . . . 93 M . . . . 19% . . . . . . . . . 48 M . . . . 16%
3 (1) . .  Symbian . . . . .  81 M . . . . 17% . . . . . . . . 116 M . . . . 39%
4 (3) . .  Blackberry . . . . 52 M . . . . 11% . . . . . . . .   48 M . . . . 16%
5 (7) . .  bada . . . . . . . . . 9 M . . . . . 2% . . . . . . . . . . 3 M . . . . . 1%
6 (8) . .  Windows Phone . 5 M . . . .  1% . . . . . . . . . . 2 M . . . . . 1%
7 (5) . .  Windows Mobile . 4 M . . . .  1% . . . . . . . . . 11 M . . . . . 4%
Others . . . . . . . . . . . . .  28 M . . . .  6%
TOTAL . . . . . . . . . . . . 486 M . . . . . . . . . . . . . . . . 298 M

Source: TomiAhonen Almanac 2012

This data may be freely used and repeated

 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Kod nas ce bit 150€ u tarifi 300 poznavajuci ove nase krvopije, a 2.5 soma u slobodnoj prodaji, ako ne i vise..uff
Battlelog ~ UrbanFsk
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Mentalist kaže...
Random. kaže...

Vi dečki kada si slažete PC konfiguraciju potpuno zanemarujete GPU ili? Tako mi se čini kada kod smartphonea uopće ne komentirate GPU - samo ekran, CPU i slično.

Zato što se u smartphone-a prije koristio CPU za sve pa nismo još navikli...

  Već nekoliko godina sam UI i aplikacije koriste GPU akceleraciju, da ne spominjem igre. Zato mi nije jasno, ljudi kad spominju specifikacije uredno preskaču naziv GPU-a. Ili čak ne napišu koji CPU koristi, samo recimo "1 GHz dual core". Smješno.

15 godina
protjeran
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
skank666 kaže...

za razliku od vecine androida ovo ce biti itekako upotrebljivo.... (npr wildfire)

Očigledno da nisi probao WP7 kad misliš da je upotrebljiv. Totalno nezavršen i zatvoren OS koji ima manje mpgućnosti prilagođavanja nego kakav feature phone. I manji ekran od 3.5 inca na smartphone je neupotrebljiv

16 godina
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Ja "ocigledno" jesam "probao" i tvrdim da ti ne znas sta govoris.
13 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

Ako cijena bude manja od 150 evra kako kazu onda ga ja kupuujem 100%..

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

vlasnik sam omnie7, mijenjao sam za nju galaxy s i nisam pozalio. vidis, za razliku od galaxya omnia ima fluidnost kao kad sam je prvi puta upalio... ima ona mana ali meni je bolje rjesenje od SGS-a.

sto se tice WP7-a, koliko sam ja shvatio, postojat ce 4 tipa telefona ilitiga klase... tango, mango, apollo a koja je 4 nemam pojma, kao ni specifikacije za pojedinu klasu.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
online
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

ekran nemoze bit mali jer kolko ja znam min spec za win 7 su 3.7" ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Random. kaže...

Vi dečki kada si slažete PC konfiguraciju potpuno zanemarujete GPU ili? Tako mi se čini kada kod smartphonea uopće ne komentirate GPU - samo ekran, CPU i slično.

to ljudi i najvise gledaju, sigurno ce biti adreno 205, ne vjerujem da ce sta slabije od toga stavljati

Had a dream I was king, I woke up still king
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
darkborn kaže...

"Ne žele svi Lumije 800 i 900 – Nokia cilja i na niži segment tržišta"

 

HOW LOW CAN YOU GO?

 

Besplatne Lumie 710 i 800 -samo da ugovor potpišeš, dobiš L800 i Xbox360 džabe... i nitko ih neće!

Pitam se zašto?

 

Free XBOX 360 when you buy a Nokia Lumia 800 (21.12.2011.)

http://www.mobileindustryreview.com/2011/11/orange-free-xbox-360-when-you-buy-a-nokia-lumia-800.html

 

Nokia Lumia 710 Now Free at Walmart (16.1.2012.)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2398942,00.asp

 

Nokia Lumia 800 FREE from £25.0 per month on contract (aktualno)

http://www.carphonewarehouse.com/mobiles/mobile-phones/NOKIA-LUMIA-800/MONTHLY

 

MOŽDA JE OVDJE ODGOVOR:

Smartphone Final Numbers 2011 (15.2.2012.)

http://communities-dominate.blogs.com/brands/2012/02/smartphone-final-numbers-2011-all-the-stats-including-q4-by-handset-brands-operating-systems-and-ins.html

 

2011 FULL YEAR OPERATING SYSTEM MARKET SHARES

Rank . . OS . . . . . . . .  2011 units . market share . 2010 units . market share
1 (2) . .  Android  . . . .  208 M . . . . 43% . . . . . . . . . 54 M . . . . 18%
2 (4) . .  iOS . . . . . . . . . 93 M . . . . 19% . . . . . . . . . 48 M . . . . 16%
3 (1) . .  Symbian . . . . .  81 M . . . . 17% . . . . . . . . 116 M . . . . 39%
4 (3) . .  Blackberry . . . . 52 M . . . . 11% . . . . . . . .   48 M . . . . 16%
5 (7) . .  bada . . . . . . . . . 9 M . . . . . 2% . . . . . . . . . . 3 M . . . . . 1%
6 (8) . .  Windows Phone . 5 M . . . .  1% . . . . . . . . . . 2 M . . . . . 1%
7 (5) . .  Windows Mobile . 4 M . . . .  1% . . . . . . . . . 11 M . . . . . 4%
Others . . . . . . . . . . . . .  28 M . . . .  6%
TOTAL . . . . . . . . . . . . 486 M . . . . . . . . . . . . . . . . 298 M

Source: TomiAhonen Almanac 2012

This data may be freely used and repeated

Po čemu je ijedna ponuda konkurentna? 360  ili 250 kuna mjesečno je meni definitivno previše (ne kažem da je svima, ali sumnjam da bi im onda značilo 1200 kuna za xBox 360 ili besplatan mobitel). Ovo za Lumiju 710 je vjerojatno ugovor i pretplata čija cijena nije dostupna na priležećoj stranici tako da ne ću komentirati.

 

Ako ostave dizajn N9/Lumie 800/900 definitivno ima veliko tržište (Lumia 610).  

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2012 21:48 (apollo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
Ovo je super!, baš sam mislio kupiti smartphone sa WP7, testirati aplikacije u WP7 Emulatoru mi je dodijalo. :)
13 godina
neaktivan
offline
Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?

Previse i bespotrebno se razbacujete sa rijeci "neupotrebljiv" ...{#}

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 0:30 (MaXt0r).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
MaXt0r kaže...

Previse i bespotrebno se razbacujete sa rijeci "neupotrebljiv" ...{#}

Android i neupotrebljiv idu zajedno!

Kad ne spavam budan sam
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najjeftiniji WP7 uređaj – Lumia 610?
popstar kaže...
MaXt0r kaže...

Previse i bespotrebno se razbacujete sa rijeci "neupotrebljiv" ...{#}

Android i neupotrebljiv idu zajedno!

  Sorry, pretjeruješ.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice