Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

poruka: 8
|
čitano: 2.053
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija".
9 godina
neaktivan
offline
Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

"....Ljudi koji posjete web zaštićen Invisible reCAPTCHA-om vjerojatno neće niti znati da ona tamo postoji."

 

Za puno Googleovih, MS, .. stvari ne znamo da one tamo postoje

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 12:31 (maximilian).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

ma šta nisam robot?! nego što sam? zbog čega se klijenti onda tako ponašaju prema meni (sve je hitno i odmah, plaćanje možda nekad itd.)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

Ta Googleova reCAPTCHA samo učvršćuje poziciju Googlea kao sveprisutnog Velikog Brata. Osim što ima naše mailove (ako čak i nemate Google Mail, ona druga strana kojoj šaljete mail vjerojatno ima), osim što sprema sva naša pretraživanja, što tekstom, što glasom, osim što prati naše kretanje i dnevne aktivnosti putem "našeg" Androida, sigurno zna i kad posjetimo neku nasumičnu web stranicu koja sadrži Google Analytics ili tu reCAPTCHA-u... (dovoljno je da svaki drugi sajt na webu ima njihov kod da se rekonstruira potpuna povijest surfanja). Ne znam zašto se onda to napokon i formalno, zakonski ne uredi tako da umjesto rodnog lista dobijemo upisnicu u Googleov svijet. Tada bi se stvari barem zvale pravim imenom.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 13:21 (4ndY).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

Ovo mi se čini da će olakšat "robotluk"...meni prvo pada na pamet da će ta ekipa isprogramirati neki nasumični pokret miša, eventualno neki klik, onda kliknuti taj "i am not a robot" i eto...

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija
O ovome je još Kafka pisao. Kad te Google jednom proglasi robotom nema šanse da ikad više dokažeš da nisi.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija
4ndY kaže...

Ta Googleova reCAPTCHA samo učvršćuje poziciju Googlea kao sveprisutnog Velikog Brata. Osim što ima naše mailove (ako čak i nemate Google Mail, ona druga strana kojoj šaljete mail vjerojatno ima), osim što sprema sva naša pretraživanja, što tekstom, što glasom, osim što prati naše kretanje i dnevne aktivnosti putem "našeg" Androida, sigurno zna i kad posjetimo neku nasumičnu web stranicu koja sadrži Google Analytics ili tu reCAPTCHA-u... (dovoljno je da svaki drugi sajt na webu ima njihov kod da se rekonstruira potpuna povijest surfanja). Ne znam zašto se onda to napokon i formalno, zakonski ne uredi tako da umjesto rodnog lista dobijemo upisnicu u Googleov svijet. Tada bi se stvari barem zvale pravim imenom.

 

Dva su Velika brata, Google je drugi, onaj mlađi. Stariji je opakiji, ipak se na njegovom enginu vrti sve što mlađi pokupi (osim Androida), a i to je upitno jer također MS ima šapu na njemu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija
mrxa1 kaže...

Ovo mi se čini da će olakšat "robotluk"...meni prvo pada na pamet da će ta ekipa isprogramirati neki nasumični pokret miša, eventualno neki klik, onda kliknuti taj "i am not a robot" i eto...

Nije stvar samo u nasumičnim pokretima miša. Kao što ovi gore teoretičari zavjera pišu, google ima tvoj footprint preko raznih cookija i analyticsa - možeš ti imati ne znam koliko uvjerljive klikove mišem ali ako ne postojiš kod njih kao prosječni korisnik interneta, postoji mogućnost da si robot (što se google tiče).

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Najavljena nevidljiva reCAPTCHA identifikacija

ajde da jednom za svagda i s tim sjašu, samo muke stvara "select images with store front"

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice