Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

poruka: 17
|
čitano: 4.308
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala".
12 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

Veca steta od antivirusa nego od virusa..

TD za glupost
 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun

Stari dobri Norton tera po starom :)))))

---------- markantz
16 godina
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun

... sve što uzme pretvori u bug i blue screen. :-))

 

P.S. I danas plačem(o) za starim dobrim Veritasom, prije nego je Backup Exec postao Symantec Backup Exec.

13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

Symantec (anti)Virus.Jedini virus koji će vašem računalu ikad biti potreban. :P

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

Čudi me da nisu optužili neki novi nepoznati virus za ovo i tvrdili da je prisutstvo virusa uzrokovalo rušenje!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

http://www.symantec.com/partners/programs/globalstrategic/gsp.jsp?id=microsoft

Symantec is a Microsoft Global Gold Certified Partner with a long history of securing, managing, and assuring the availability of millions of desktops, laptops, and servers running Microsoft Windows and other Microsoft applications.

Kako natjerati ljude na Vistu Windows 8 ?

 

With a little help of our friends partners...

...Cause It's Got Electrolytes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

nekad davno jako dobar AV ali zadnjih nekolko(ako ne i previse) godina uzasan AV, bio to Norton AV ili Symantec AV u oba slucaja promasaj :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
Na poslu imam Symantec i ono sere mi se od njega. Konstatno neki problemi kod nekih korisnika a program je govno samo takvo.
Ima ko kaj za preporucit da kupimo novo za firmu? Imam iskustva sa Nod32, nekim antivirusom kojem se ni ne sjecam ime jer je bil govno i sad Symantec.
Kaj je dobro za firmu od stotinjak racunala? Mislim da lova ne bi trebala biti problem ako je antivirus opravdano vrhunski.
15 godina
online
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
MrBlc kaže...

Čudi me da nisu optužili neki novi nepoznati virus za ovo i tvrdili da je prisutstvo virusa uzrokovalo rušenje!

 -kad malo razmisliš... to je jedini izgovor koji ne vrijedi u ovom slučaju. (smisao AVa?)

-klasičan bloatware koji napada 'iz zasjede', nije jedini. 'Pravi' AV i ih čak ponekad svrstaju u malware :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun

Meni je ESET Business Edition po volji jer ima jako dobre management feturee u konzoli... group policy, reporting, updateing, remote install, mirroring, itd. U pravilu, nista bolje ili losije od drugih, ali meni odgovara logika rada.

S druge strane, ESET je nelos po pitanju same zastite (govorim o AV, NIKAKO o Smart Security varijanti koja radi vise problema nego dobrih stvari), tako da ga preporucujem.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
NEW_MAN kaže...
Na poslu imam Symantec i ono sere mi se od njega. Konstatno neki problemi kod nekih korisnika a program je govno samo takvo.
Ima ko kaj za preporucit da kupimo novo za firmu? Imam iskustva sa Nod32, nekim antivirusom kojem se ni ne sjecam ime jer je bil govno i sad Symantec.
Kaj je dobro za firmu od stotinjak racunala? Mislim da lova ne bi trebala biti problem ako je antivirus opravdano vrhunski.

Ako baš želiš najbolji od najboljih to je onda Kaspersky,posjeti njihovu web stranicu,naći češ sve detalje..inače,detekcija mu je 99%,i uvijek je imao najbolje detecije,al jbg skup je,al kao što kažeš pare nisu problem onda definitivno Kaspersky,nema boljeg (koristio sam norton,aviru (premium internet security),nod32,avg,avast,kaspersky,comodo internet security) i najbolji mi se pokazao Kaspersky Internet Security,al mislim da ima i za firme :P

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
NEW_MAN kaže...

Kaj je dobro za firmu od stotinjak racunala? Mislim da lova ne bi trebala biti problem ako je antivirus opravdano vrhunski.

Za firmu vam je, ipak, Symantec bolji. Ako mislis da su drugi bajni onda si se....

 

BitDefender, Sophos....svi su dobri ili losi u zavisnosti od toga kakav vam je admin mreze

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
12 godina
protjeran
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

avast

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

Pozdrav svima, ja sam sudjelovao na razvoju Kaspersky Endpoint Security 8, i Kaspersky Security Centrea 9.

 

Administriram s 100 KES-ova i oko 150 Kaspersky AV i Antispam za Exchange. Osim standardnih komponenti (file anti-virus,mail,web,IM anti-virus, Firewall, Network Attack Blocker..), još su sad dodana kontrola posjećenih stranica, kontrola USB-ova, reputacije aplikacija iz KSN oblaka.

 

Sva se administracija obavlja s jednog mjesta, uključujući update, scanove, izvještaje, odluke o aplikacijama...

 

To je trenutno naj kompletnija zaštita na tržištu i Bojan je pisao u njoj u prošloj Mreži. Istina, bilo jest bugova, ali mislim da s .831(a) je sad većina značajnijih stvari rješena.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 7:50 (Smooth Operator).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši računala

Kaspersky je skuplji od ostalih ali od kada sam ga stavio nemam nikakvih problema.

 

A Nortona sam odavno prekrižio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
ivanv000 kaže...

Kaspersky je skuplji od ostalih ali od kada sam ga stavio nemam nikakvih problema.

 

A Nortona sam odavno prekrižio.

Oprosti, koliko si ti platio licencu Kasperskog?

 

Za poslovne korisnike je druga stvar i za oko 100 računala, ona bude oko 200kn za 2god/računalu.

 

Dakle 100 servera/radnih stanica, konzola za upravljanje.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
12 godina
offline
Re: Nadogradnja Symantecovog antivirusa ruši račun
Evo u firmi smo zadovoljni sa McAfee VirusScan Enterprise, pa pogledaj dal ti odgovara... Od Symanteca koristimo samo Management Agenta.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice