Nadogradnja za HTC Hero

poruka: 99
|
čitano: 21.748
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja za HTC Hero".
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
i mogu li backupati cijelu sd karticu tako da kopiram njen sadrzaj na komp(hoce li mi sve biti kao prije nakon vracanja svih tih stvari?
sorry sto sam ovako naporan, ali ne zelim nes zeznuti :)
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Haha ma nema problema, ali kazem ti, stvarno nemam pojma. Jedini backup koji sam ja radio je Nandroid iz AmonRA recoverya.

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
evo ipak nema potrebe za svime tim... pomaknuo sam datum na 2015. i dosao mi update na 2.1 :D
ako nekog zanima nesto nek pita, jer mi se neda pisati sada review :D
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero

A kako da natjeram aplikacije da se spremaju na sd karticu?

How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

To je 2.2 fičr. Ima i nekih aplikacija za to i za 2.1, ali ne znam jel ide to i za nerootane telefone. Ne znam, ne koristim to.

:D
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 23:35 (Proz0r).
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero

a ako rootam heroa dobivam li app to sd opciju?

How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Da, ali ne automatski. Treba ti neka aplikacija i sta ja znam. Mislim da VR12 ima po defaultu u sebi A2SD, samo prvo u AmonRA recoveryu moras particionirati karticu (za A2SD treba ext particija) i to je to, koliko ja znam. Ali kazem, nisam bas siguran posto nisam ovo radio, samo napravi sve prema Newbie's Guideu (necu sad opet traziti link, dao sam ga 20 puta ;) ) i zatim potrazi tamo temu How to use Apps to SD (ili tako nesto, slicno se zove).

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a imas li ti kakvih ogrebotina na ekranu? mislio sam si uzeti screen protector, ali ne znam smeta li ta folija ekranu...
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Ne, dosta je otporan ekran. Nemam potrebe za tim. Teflonski premaz izgleda da cini svoje... :D

:D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice