Nadogradnja za HTC Hero

poruka: 99
|
čitano: 21.722
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja za HTC Hero".
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja za HTC Hero

Slucajno sam nabasao na video konverter posebno za HTC Hero! Sad cu ga isprobati, bas me zanima kako ce raditi.

 

Site: LINK

Download: LINK

:D
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
Jos jedno pitanje: jesi probao kako se vrte wormsi ili robo defender na heroju? Te dvije igrice mi se cine najzanimljivije.
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Šta ima Crviju? Zakooon :D Nisam probao, probat cu cim budem mogao. Inace, Any Video Converter Professional treba staviti na Google Android (.mp4) i da se gledati video bez nekog bitnog gubitka kvalitete i bez trzanja (Soul Player). Bas je zakon. I Robo Defender cu probat, zvuci fora. BTW Trenutno vrtim MoDaCo ROM s Rosie (Sense UI) i bas je zakon, ima i flash i sve. Predobro je i jos brze od VR-a 12. Iako ovi novi FroydVillaini zvuce fora... Al nemaju Sense, hebiga :D To i flash, znas vec da na to patim :D

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
Nisam rekao da ima wormsa za android, za robo defense znam da ima(predobra igra, stalno sam je igrao na faceu) :D.
btw, vjerojatno u pon kupujem heroja pa ce biti i vise pitanja :D
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja za HTC Hero

Tako treba ;)
Sad pisem s moba (WYSIWYG ne radi, samo da znas) pa cu sad Robo Defense probati :D
BTW Sto si pitao kako se vrte Wormsi? Ne kuzim na sto si mislio :s

Uglavnom ima Wormsa nekoliko, isprobam one s boljim ocjenama pa javim

Robo Defense sam odigrao i zakon je, skuzio sam da sam ga imao i prije :D

:D
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2010 14:11 (Proz0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
evo kupio hero(sad bas pisem s njega) i prezadovoljan sam :) samo mi treba jos vremena da se naviknem na pisanje po touchu. e daj mi preporuci par appova od malo mb da skinem :)
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Naaajs :D

Ako volis slusati glazbu dok ides spavat, imas SleepTimer. BlueRSS je dosta dobar da citas vijesti s npr. BOL-a ili LinuxZaSve stranice bez da ides na stranicu (vjerojatno si upoznat s konceptom RSS-a), zatim Coloroid i TrafficJam su zabavne igre za gubljenje vremena, Alchemy je predobra igra (ima ih vise, mislim na onu sa sivom ikonicom s bijelom oznakom Erlenmeyerove ("trokutaste") tikvice), "cv Garfield" (bez navodnika) za dnevne stripove bezobrazne, egocentricne i debele macke, imas kalendar kojim mozes listati do stripova od davne 1979. godine, ES File Explorer je izvrstan File Explorer i Bluetooth manager (ako imas 2.x ili rootani 1.x ROM), RoboDefense kojeg si spomenuo, AndChat kao IRC chat klijent, HiMSN za MSN protokol (ima i dosta aplikacija s Hi- prefiksom za razne protokole) i tako. Znam ih jos al mi ne padaju napamet. Ako se sjetim, editiram post, so stay tuned :D BTW Hero ne podrzava WYSIWYG editor, ne znam zasto, pa zaboravi na editiranje i citiranje.

 

EDIT: TasKiller za gasenje aplikacija (posto se one samo "minimiziraju" kad lupis Home button).

 

Jel koristis stock ROM ili si ga vec rootao? Kaze jedan user da je stigao update sluzbeni za G2 ovdje.

:D
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 15:51 (Proz0r).
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
jos uvijek imam stock 1.5 android. sad sam se preporodio nakon dummy-a :)
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Hehe, znam, tako je i meni bilo :)

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a kako da podesim da mi obavijesti(rss)dolaze na operu? ja kliknem na pretplati bug vijesri aki neznam gdje mi onda dolaze..
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Nemam pojma... Ja koristim specijalizirane aplikacije, prije sam imao BlueRSS a sad Sparse RSS. Oba su zakon al me Blue poceo zivcirati zbog splash screena koji se pojavljuje kad god palis program.

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
kako provjeriti ima li updateova dostupnih?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero
EZY-E kaže...
evo kupio hero(sad bas pisem s njega) i prezadovoljan sam :) samo mi treba jos vremena da se naviknem na pisanje po touchu. e daj mi preporuci par appova od malo mb da skinem :)

Imas na forumu temu android bborbeni komplet i tu imas dosta toga.

:)
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a zasto mi widget zq vrijeme pokazuje samo weather loading?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
rjeseno! :)
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a kako da peovjwrim ima li novih updateova?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

setings-about phone

:)
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
ali tu nigdje nema opcije za provjeravanje ima li novih updateova nego samo mogu vidjeti koji je trenutni. danas sam dobio heroa te mi je cim sam ga upalio javio da postoji update,ali sam ga odbio. kako ga sad mogu vratiti?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Nisam siguran, probaj stavit datum godinu dana unaprijed... Nemam pojma :S

:D
14 godina
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero
Proz0r kaže...

Nisam siguran, probaj stavit datum godinu dana unaprijed... Nemam pojma :S

  A kako mogu instalirati android 2.1 a da koristim komp(mozda da skinem update ne njega i onda instaliram na mob) imam g2 touch? Mozda uz pomov htc synca?

Mogu li Htc-ov original rom staviti na g2 touch i kako?

How yes no.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 1:04 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Mozes, samo radi sve prema ovom guideu i kada dodje do onog da stavis VR 5.4 update .zip file, samo odi na ovu stranicu i skini ROM koji hoces (preporucujem rootani).

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a mogu li nekako u stock android staviti live wallpapers-e?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Mislim da ne. Mozes u VR-u 12, ali svejedno jako sporo rade i smrznu dok vrtis izmedju homescreenova. Ne preporucujem ih. Mislim da je uzrok Heroov slabiji procesor.

:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
kako mogu promjeniti da kad drzim home tipku da mi se samo pokazu aktivne aplikacije a ne one koje sam nedavno pokrenuo?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Ne znam, nisam to pokusavao. Probaj proguglati. Imas na Marketu dosta task managera pa potrazi.

:D
14 godina
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero
Proz0r kaže...

Mozes, samo radi sve prema ovom guideu i kada dodje do onog da stavis VR 5.4 update .zip file, samo odi na ovu stranicu i skini ROM koji hoces (preporucujem rootani).

  A jeli ovo sigurno? Jer, vidio sam dosta razlicitih tutova sa razlicitim postupcima(tipa pravljenje gold card-a). I kod onog dijela o updatanju radio-a nece mi se otvoriti stranica za skidanje radio-a. Jeli to bas potrebno skinuti?

 

EDIT: I cini mi se da je na ovaj nacin jednostavnije mijenjanje rom-a ili se varam?

 

How yes no.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 23:20 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero

Radio nije nuzan, ako radis ovo izgubit ces garanciju (valjda sam dosta vec ovo napomenuo... :) ), ako si kupio uredjaj u T-Mobileu trebao bi raditi GoldCard.

Koji nacin?

:D
14 godina
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero
Proz0r kaže...

Radio nije nuzan, ako radis ovo izgubit ces garanciju (valjda sam dosta vec ovo napomenuo... :) ), ako si kupio uredjaj u T-Mobileu trebao bi raditi GoldCard.

Koji nacin?

  Kupljen je u t-mobileu. Znaci da radim prema ovom tut-u: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=714855 ?? E da, sa kojim appom da backup napravim(po mogucnosti neki app da sve backupa, negdje sam procitao da to postoji)?

How yes no.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 23:47 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja za HTC Hero
Moze, probaj taj. Za backup nerootanog uredjaja pojma nemam, mozda Titanium Backup? Probaj to proguglat, stvarno nemam pojma...
:D
14 godina
offline
Nadogradnja za HTC Hero
a treba li internetska veza za ovaj postupak, jer pise da cu dobiti nekakav mail nakon sto kopiram CID?? trenutno me internet nes zeza pa zato pitam.
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice