Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.176
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...
skank666 kaže...

Boga ti... Pa reci, kako?

 Otvori taj link koji je postavio i na kraju umjesto njegovog nicka upiši svoj. Nisam ni ja to znao do danas, very interesting.

 važno je da nešto piše, nije bitno što (vidi sliku).

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
nicky.sl kaže...
Killua kaže...
"VISE SMAJLICA ILI DIZEM POBUNU"

  Ako triba jos koji samo ti javi.

 ovi likovi su pametni

TD people now you are on my Death Note
10 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Killua kaže...
nicky.sl kaže...
Killua kaže...
"VISE SMAJLICA ILI DIZEM POBUNU"

  Ako triba jos koji samo ti javi.

 ovi likovi su pametni

 ??!??

Sami sebi smo najveci neprijatelji
16 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

A šta taj nolimit radi?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

To je modificirani prikaz "Tema u kojima sudjelujem". Inače, teme nestaju sa tog popisa ako nisi sudjelovao zadnjih 30 dana. Nolimit pokazuje sve teme u kojima si ikad sudjelovao, bez obzira na tvoj zadnji post.

My name is Legion... For we are many!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Sum_of_all_fears kaže...

To je modificirani prikaz "Tema u kojima sudjelujem". Inače, teme nestaju sa tog popisa ako nisi sudjelovao zadnjih 30 dana. Nolimit pokazuje sve teme u kojima si ikad sudjelovao, bez obzira na tvoj zadnji post.

 

Meni ne radi. Možda iz razloga što bi se server srušio da prikaže sve teme u kojima sam ikada sudjelovao...

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Vjerojatno... Ne pokušavaj više

My name is Legion... For we are many!
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Sum_of_all_fears kaže...

To je modificirani prikaz "Tema u kojima sudjelujem". Inače, teme nestaju sa tog popisa ako nisi sudjelovao zadnjih 30 dana. Nolimit pokazuje sve teme u kojima si ikad sudjelovao, bez obzira na tvoj zadnji post.

 

Meni prikazuje teme unazad 5 mjeseci.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
NiramX kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

To je modificirani prikaz "Tema u kojima sudjelujem". Inače, teme nestaju sa tog popisa ako nisi sudjelovao zadnjih 30 dana. Nolimit pokazuje sve teme u kojima si ikad sudjelovao, bez obzira na tvoj zadnji post.

 

Meni prikazuje teme unazad 5 mjeseci.

 

Meni isto nešto sitno. Otvorilo mi je svega 12 strana...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Friday kaže...
NiramX kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

To je modificirani prikaz "Tema u kojima sudjelujem". Inače, teme nestaju sa tog popisa ako nisi sudjelovao zadnjih 30 dana. Nolimit pokazuje sve teme u kojima si ikad sudjelovao, bez obzira na tvoj zadnji post.

 

Meni prikazuje teme unazad 5 mjeseci.

 

Meni isto nešto sitno. Otvorilo mi je svega 12 strana...

 mene zanima ima li još koji skriveni switch osim ovih "sort=" i "nolimit=", koje sve parametre mogu navesti i da li su primjenjivi i u drugim kategorijama osim tema u kojim sudjelujem.

EDIT:

naprimjer: Link :)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 8:25 (Zura).
16 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Predlažem da se s desne strane, kada se skroluje ispod "Najnoviji mali oglasi" odmah pojavi izbornik sa strelicom (vidi sliku u prilogu) "Vrh" koji bi bio vidljiv do dna stranice. Znam da ako se ode na dno stranice može se odabrati "vrh stranice", ali bolje bi bilo omogućiti povratak na vrh stranice i izbornike i sa drugih položaja na stranici. Ako nisam bio u potpunosti jasan primjer se može vidjeti na stranici rezultati.com.

Kupi mi majko kišobran da ne šetam po livadi bos.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2015 13:14 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Jura iz druge galaksije kaže...

Predlažem da se s desne strane, kada se skroluje ispod "Najnoviji mali oglasi" odmah pojavi izbornik sa strelicom (vidi sliku u prilogu) "Vrh" koji bi bio vidljiv do dna stranice. Znam da ako se ode na dno stranice može se odabrati "vrh stranice", ali bolje bi bilo omogućiti povratak na vrh stranice i izbornike i sa drugih položaja na stranici. Ako nisam bio u potpunosti jasan primjer se može vidjeti na stranici rezultati.com.

 Nepotrebno.

 

1. Ne bi se vidio sadržaj (oglasi, teme u kojima sudjeluješ i slično što je s desne strane)
2. Opcija već postoji (Vrh stranice), koja nije toliko udaljena da bi se dodao taj prateći gumb.
3. Home gumb na tipkovnici.

Swedish latin super funk.
10 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Prijedlog: Kada moderator zaključa temu onda dugme za novu poruku bi trebalo da se makne u tom slučaju :)

Avast! IS + MBAM Premium + Sandboxie + Hitman Pro :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Čini mi se da ima nekakav bug što se tiće pračenja tema. Malo malo mi bez razloga tema ne stane s liste

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Što mislite o ovoj ideji, kada se ode na profil nekog forumaša sa kartonom i kada pređeš strelicom preko tog istog kartona da se vidi razlog zašto je taj forumaš dobio isti? Moram priznati, ali uvijek me zanimalo zašto je netko dobio karton (ah, što ću kada sam znatiželjan...) 

19 Dobra ideja
3 Loša ideja
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 18:05 (Marko :D).
 
2 0 hvala 5
10 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Bilo bi odlično da se uvede i opcija za izlazak iz teme ako se ne želi više u njoj.

Moj PC  
3 0 hvala 3
10 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Imam još jednu dobru sugestiju: Ako npr. ignoriramo nekog autora onda se ne bi trebao sakriti njegov post,nego da se skroz smakne iz postova. U slučaju da želimo vidjeti ignorirani sadržaj onda bi trebala biti opcija npr. " Prikaži ignorirani sadržaj". Ako ne znate na šta mislim ,ukratko da se smakne sadržaj između postova (slika ispod).

 

 

7 Dobra ideja
4 Loša ideja
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 11:46 (Silwncer).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Nešto se nadograđivalo vidim...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Silwncer kaže...

Imam još jednu dobru sugestiju: Ako npr. ignoriramo nekog autora onda se ne bi trebao sakriti njegov post,nego da se skroz smakne iz postova. U slučaju da želimo vidjeti ignorirani sadržaj onda bi trebala biti opcija npr. " Prikaži ignorirani sadržaj". Ako ne znate na šta mislim ,ukratko da se smakne sadržaj između postova (slika ispod).

 

 

 Ček, jel to WP?

A šta ti je za profilnu postavljeno?

Dvolični čovjeće hehe :P

15 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...

Nešto se nadograđivalo vidim...

 Ubačene su notifikacije... 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice