Nadogradnja BugOnline Foruma

poruka: 680
|
čitano: 58.186
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadogradnja BugOnline Foruma".
9 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

 

"mogu brisati tuđe postove unutar te teme (prema vlastitom nahođenju);"

 

Koji će sada biti moj motiv da IKOME POMOGNEM nekim savjetom ili informacijom kad mi poruku može obrisati netko tko možda uopće ne razumije temu o kojoj se piše, a slučajno ima premium status?

 

Moje sudjelovanje ovdje je dobrovoljno, ne dobivam nikakav novac niti ikakvu naknadu za to, a mogu dati koristan savjet. Zašto bih to i dalje činio?

 

Uglavnom, ovo je katastrofalna promjena.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Pa pišem, al ne želim spamat :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

 

"mogu brisati tuđe postove unutar te teme (prema vlastitom nahođenju);"

 

Koji će sada biti moj motiv da IKOME POMOGNEM nekim savjetom ili informacijom kad mi poruku može obrisati netko tko možda uopće ne razumije temu o kojoj se piše, a slučajno ima premium status?

 

Moje sudjelovanje ovdje je dobrovoljno, ne dobivam nikakav novac niti ikakvu naknadu za to, a mogu dati koristan savjet. Zašto bih to i dalje činio?

 

Uglavnom, ovo je katastrofalna promjena.

 

 

 Nemože itko,nego samo onaj tko je otvorio temu ako ima premium status.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

 

"mogu brisati tuđe postove unutar te teme (prema vlastitom nahođenju);"

 

Koji će sada biti moj motiv da IKOME POMOGNEM nekim savjetom ili informacijom kad mi poruku može obrisati netko tko možda uopće ne razumije temu o kojoj se piše, a slučajno ima premium status?

 

Moje sudjelovanje ovdje je dobrovoljno, ne dobivam nikakav novac niti ikakvu naknadu za to, a mogu dati koristan savjet. Zašto bih to i dalje činio?

 

Uglavnom, ovo je katastrofalna promjena.

 

 

 Neslazem se, ako netko krsi pravila onda ce ga sigurno Forum  Staff moderator kazniti! Sto se tice Premium ovlasti, ako je netko voljan dati kao ja koji sam totalni "nerd" i "geek" da prostite, onda bi on i trebao dobiti ovakvu priliku, no siguran sam da je Bug ovu opciju dao na odgovornost forumasa, dakle sto god Premium korisnik ucini, on ce snositi posljedice za to!

CoolerMaster Support
14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Pa ovo je prekrasno...konačno su natrag dobri stari palčevi...:)

Jako lijepo je vidjeti da se slušaju prijedlozi forumaša. Hvala.

 

Što se tiče ovog premium statusa, malo mi je to "dodgy", ali vidjeti ćemo s vremenom kako će to funkcionirati.

 

Sad kad ste promijenili editor moramo opet gnjavit drnde-a da nam vrati stare smajlije...http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif

Btw., gdje su nestali indeksi iz editora? http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif

www.damagehigh.com // Don`t fix what ain`t broken!
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Evo da se i ja nadovežem na pohvale i pokude novouređenog BUG foruma.

Neznam hoće li od sada funkcionirati uredno "novi red" kada pišem preko iPad teblet računala, ali ako bude funkcioniralo, je ću već biti zadovoljan.

Jedan mala digresija, da ne kažem primjedba, kada prebacim u novi red ne dobivam po defaultu prvo veliko slovo, ili je to možda u postavkama prozora, pa da malo potražim?!

Koliko mogu vidjeti, dobio sam i funkcionalnost u gornjoj alatnoj trakici, pa ako još bude i ona u potpunosti funkcionalna, E onda ću već biti vrlo zadovoljan.

U svakom slučaju, nakon nekoliko dana uporabe, Vjerojatno ću sa svim promjenama biti i prezadovoljan, pozdravljam uložen trud i napore svih vrijednih ljudi koji su pokazali znanje i želim im neka samo tako ODLIČNO nastave i dalje, dok nas god bude, ili bumo živi.

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
alankish kaže...

Ok, gdje je opcija za uklanjanje profila na vlastiti zahtjev?

 Apsolutno sam za! Internetski servis koji to nema nije kompletan.

KIKI3ooo kaže...

Ja mislim da su svi krenili gledati tko im je dao TD/TU na postove nazad mjesec dana

 To je postojalo i ranije i izazivalo je samo svađe. Onima koji su osobito tvrdoglavi i nepopustljivi u raspravama, a nisu u pravu, ovo će samo pomoći da dodatno potaknu svađu.

vrinho kaže...

Pitanje za moderatora. Zašto palčevi od tih trolova ostaju kad ih se banira. Nije se moglo srediti da kad dobiju ban da se i palčevi automatski maknu?

 Tko je trol? Onaj koji ima svoje mišljenje koje je kadar obraniti ili onaj kojemu neki bezveznjak prišije titulu trola jer drugačije ne zna komunicirati?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
ATJLučko kaže...

Evo da se i ja nadovežem na pohvale i pokude novouređenog BUG foruma.

Neznam hoće li od sada funkcionirati uredno "novi red" kada pišem preko iPad teblet računala, ali ako bude funkcioniralo, je ću već biti zadovoljan.

Jedan mala digresija, da ne kažem primjedba, kada prebacim u novi red ne dobivam po defaultu prvo veliko slovo, ili je to možda u postavkama prozora, pa da malo potražim?!

Koliko mogu vidjeti, dobio sam i funkcionalnost u gornjoj alatnoj trakici, pa ako još bude i ona u potpunosti funkcionalna, E onda ću već biti vrlo zadovoljan.

U svakom slučaju, nakon nekoliko dana uporabe, Vjerojatno ću sa svim promjenama biti i prezadovoljan, pozdravljam uložen trud i napore svih vrijednih ljudi koji su pokazali znanje i želim im neka samo tako ODLIČNO nastave i dalje, dok nas god bude, ili bumo živi.

 Slažem se u potpunosti, svaka čast Miro i ekipa :D

CoolerMaster Support
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

ovo me interesiralo, kakav jadnik

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 21:59 (win4crazzy).
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

 Tko je trol? Onaj koji ima svoje mišljenje koje je kadar obraniti ili onaj kojemu neki bezveznjak prišije titulu trola jer drugačije ne zna komunicirati?

 Ja pričam o jednom te istom trolu koji prati forumaše i daje im TD a nije napisao niti jedan jedini post. Da li on bez ijednog posta ima mišljenje?

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Dex.pwn kaže...

Pa pišem, al ne želim spamat :P

Tko ne riskira, ne profitira, u ovom slučaju tko ne riskira, ne dobiva zvjezdice. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:00 (Marko :D).
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...
alankish kaže...

Ok, gdje je opcija za uklanjanje profila na vlastiti zahtjev?

 Apsolutno sam za! Internetski servis koji to nema nije kompletan.

 Prijavi bilo koju svoju poruku, navedi da želiš brisanje profila i sredit će se po brzom postupku.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma

Evo sad gledam u onoj temi Sretan bozic ugl. onaj lik napravio sto acceva i sebi digao TU hahahha pa ja nevjerujem, da neki moze napravit 100 acceva samo da bi ima 100 TU, pa dragi Boze sto vam je, jeste vi djeco svjesni sto radite, neznaju oni da adminstratori i moderatori imaju ovlasti gledanja koje dao TU i TD al eto, pohlepa i ljubomora je uvijek bila tu, sry zbog velikog SPAM-a na ovoj temi necu vise al ovo stvarno treba reci...

CoolerMaster Support
12 godina
protjeran
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Nekako mi se ne sviđa ta mogućnost da Premium članovi brišu postove. Miriše loše. I da, vratite smajlije. It's an order! I još, zašto je dio stavki u editoru na hrvatskom? Mogli ste onda sve prevesti. No, dobro, sada sam sitničav.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:03 (NiramX).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Miro kaže...
dejson kaže...

Kupujem BUG dugi niz godina, lakse mi je, ne zelim pretplatu i sada nisam ravnopravni clan foruma kao neko ko je postao prije 17 dana pretplatnik i sada je neki premium korisnik, i iskreno ne interesuje me ko je pretplatnik, a ko ne.

 

OD DANAS CU TU I TAMO NALETITI NA PORTAL ALI FORUM ME MOZE ZABORAVITI. NIJE DA SE NISAM ODVAJAO OD NJEGA ALI SAM ZNAO TU I TAMO LUPITI NEKU GLUPOST ILI NEKU PAMETNU ODVALITI OVISNO O RASPOLOZENJU.

 

PA PA

 Hm, znači forum ti nije bitan, ali premium status je?

I onda kreneš pisati verzalom (vikati), kršiti osnovna pravila foruma - a htio bi biti forumaš-moderator?

Bukva kaže...

Petokraka na plavoj zastavi - gotovo da ironiju možeš rezati nožem.

 

EDIT: Ništa od nas koji imamo pretplatu preko Win aplikacije? 

 

Adin kaže...

Miro, gdje je moj Premium status :) Jel se to ne broji ako si pretplatnik na digitalnog izdanja? :D Pozdrav

 Vi ste u stvari pretplatnici Apple ili Microsofta , tako da sorry ništa (za sada) od premium statusa...

 Meni onda jedino preostaje da vam posaljem dolara dole da se zasladite :) 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
zeroname kaže...

Vidim da su se bugovci pretvorili u kapitaliste; pare na prvom mjestu. Sad ce neki klinac od 13-14 godina koji je na forumu dva dana uzet bug na pretpatu , dobit premium status i onda ce krojit sudbinu ljudima u svojim temama.

 evo gole istine: puno ljudi se ujutro budi i ide na posao samo radi novca pa zašto bi bug bio drugačiji

jeste inače primjetili u ovoj temi kako je puno komentara bez palčeva odjednom :)

 

*šteta je jedino što se forum ne može pratiti preko tapatalka, jer mu s mobitela pristupam u 90% slučaja. tada idem na desktop verziju, jer na mobilnoj, možda je do mene, ali ne mogu pronaći ni gdje se otvara nova tema.

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:35 (hrvooje).
12 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
zeroname kaže...

Vidim da su se bugovci pretvorili u kapitaliste; pare na prvom mjestu. Sad ce neki klinac od 13-14 godina koji je na forumu dva dana uzet bug na pretpatu , dobit premium status i onda ce krojit sudbinu ljudima u svojim temama.

 

Ako se već upuštaš u takvu investiciju onda je to zbog časopisa. Čisto sumnjam da će netko trošiti novce na povlašten status na forumu.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
g12356 kaže...

 Nemože itko,nego samo onaj tko je otvorio temu ako ima premium status.

 Na stranici broj 2 komentara netko je napisao o "upitnoj personi". Na to i ciljam. Dugo sam aktivan kojekuda (news grupe, neki forumi, FB itd.) i nagledao sam se svakakvih poruka ljudi čije bi ponašanje prema svim kriterijima bilo opisano kao problematično. I sada ti takvome daj ovlasti da briše tuđe poruke (u temi koju je sam otvorio, alo to je najmanje bitno).

 

Iz ovoga mogu iščitati da sadašnji sustav moderiranja foruma više ne funkcionira. Previše tema, previše poruka, tko bi sve to čitao i reagirao... Tako da je ovo nekakvo rješenje, ali kakvo, to će se ubrzo vidjeti.

ivanoman kaže...

 Neslazem se, ako netko krsi pravila onda ce ga sigurno Forum  Staff moderator kazniti! Sto se tice Premium ovlasti, ako je netko voljan dati kao ja koji sam totalni "nerd" i "geek" da prostite, onda bi on i trebao dobiti ovakvu priliku, no siguran sam da je Bug ovu opciju dao na odgovornost forumasa, dakle sto god Premium korisnik ucini, on ce snositi posljedice za to!

 

Kršenje pravila foruma je jaaaaaaaaaaaaaaako rastezljiva kategorija. Ja ti se ne svidim, ti mi napišeš da kršim pravila foruma (a ne kršim ih) i obrišeš mi sve poruke u nekoj temi.

 


Ne kaže se uzalud: ako želiš vidjeti kakav je tko, daj mu vlast na 5 minuta.

 

vrinho kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

 Tko je trol? Onaj koji ima svoje mišljenje koje je kadar obraniti ili onaj kojemu neki bezveznjak prišije titulu trola jer drugačije ne zna komunicirati?

 Ja pričam o jednom te istom trolu koji prati forumaše i daje im TD a nije napisao niti jedan jedini post. Da li on bez ijednog posta ima mišljenje?

Dao je svoje mišljenje palcem dolje ili palcem gore. Ako to nije tako, neka ukinu te palčeve i gotovo. I ne znam zašto pojedince smeta taj palac dolje?

 

Danny_HR kaže...
BudalastoStvorenje kaže...
alankish kaže...

Ok, gdje je opcija za uklanjanje profila na vlastiti zahtjev?

 Apsolutno sam za! Internetski servis koji to nema nije kompletan.

 Prijavi bilo koju svoju poruku, navedi da želiš brisanje profila i sredit će se po brzom postupku.

Stavite vi radije gumb "Obriši profil", pa nakon toga pet puta tražite potvrdu da korisnik to zaista želi.

15 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Svaka čast Domagoju i ostaloj Bug ekipi. Fino je viditi poboljšanja, dugo ih nije bilo.

 

Editor izgleda ljepše, fino je viditi TU/TD listu, povećane Youtube videe u postovima itd.

 

Ne znam da li je do mene, možda je subjektivno, ali nekako imam dojam da mi forum otvara brže. ♦♦

 

Edit: Definitivno mi radi brže.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:23 (boxer).
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
BudalastoStvorenje kaže...

Na stranici broj 2 komentara netko je napisao o "upitnoj personi". Na to i ciljam. Dugo sam aktivan kojekuda (news grupe, neki forumi, FB itd.) i nagledao sam se svakakvih poruka ljudi čije bi ponašanje prema svim kriterijima bilo opisano kao problematično. I sada ti takvome daj ovlasti da briše tuđe poruke (u temi koju je sam otvorio, alo to je najmanje bitno).

Iz ovoga mogu iščitati da sadašnji sustav moderiranja foruma više ne funkcionira. Previše tema, previše poruka, tko bi sve to čitao i reagirao... Tako da je ovo nekakvo rješenje, ali kakvo, to će se ubrzo vidjeti.

 

---

 

Kršenje pravila foruma je jaaaaaaaaaaaaaaako rastezljiva kategorija. Ja ti se ne svidim, ti mi napišeš da kršim pravila foruma (a ne kršim ih) i obrišeš mi sve poruke u nekoj temi.

 Ne kaže se uzalud: ako želiš vidjeti kakav je tko, daj mu vlast na 5 minuta.

Srećom – moderatori ne idu nikamo, pa će se zloporaba vrlo brzo otkriti i sankcionirati. Ne brini.

Vrlo je lako prijaviti onoga tko zloupotrebljava svoj premium status, a još ga je lakše naknadno ukinuti.

13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

 Tko je trol? Onaj koji ima svoje mišljenje koje je kadar obraniti ili onaj kojemu neki bezveznjak prišije titulu trola jer drugačije ne zna komunicirati?

 Ja pričam o jednom te istom trolu koji prati forumaše i daje im TD a nije napisao niti jedan jedini post. Da li on bez ijednog posta ima mišljenje?

Dao je svoje mišljenje palcem dolje ili palcem gore. Ako to nije tako, neka ukinu te palčeve i gotovo. I ne znam zašto pojedince smeta taj palac dolje?

 

Govorimo o tipu poput eposa koji je baniran več barem 200 puta i toliko računa napravio i lupa ljudima TD tamo gdje netko nekome pomaže, čestita Božić i slično. Vidim da baš ne kužiš, je li ti sada jasnije i još uvijek misliš da on ima neko mišljenje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:21 (vrinho).
15 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Hehe idemo sad po starim postovima gledat TU/TD
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Vau.

Svaka čast. Vidi se da ste si dali truda.

Sad mi čudno izgledaju crvene brojke, kao da krivo vidim 

 


Keep up the good work! 

 

 

 

 

 

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Uh, napokon. Ovo se veoma dugo čekalo. Ažuriranje BOL foruma. Svaka čast na trudu, sve što ste učinili je super. No, još uvijek ima mjesta, iako vi to i sami znate. No polako, korak po korak, i stići će se sve. 

 

Osobno mislim da je ovo super što ste uveli kod pokazivanja tko je dao TD/TU jer tako mogu znati tko mi je, ili nekome drugome dao TD, i zašto. Što mi puno znači kada naiđem na nekakvu poruku za koju ne mogu raspoznati je li koristan savjet, ili nije. Genijalna stvar. 
I ovo s premium acc je još bolja stvar. Najviše mrzim kada otvorim temu o jednome, a dođe mi netko pisati o drugome, što mi nije pomoglo ni najmanje 1%. 
Nažalost, za sada nemam premium acc. No job, no money. 

 

 

P.S. Dodatne smajliće pod hitno!! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Jel i ovo nešto novo (stranice u PP) ili je to bilo prije pa ja nisam skužio? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 22:26 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Sad mi je palo na pamet, mogli bi implementirati neki brojač TD-ova i TU-ova koje je netko dao.

Pa da se vidi je li napravio account samo da daje TD-ove ili je ujednačen/daje i TU-ove.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
Marko :D kaže...

Jel i ovo nešto novo (stranice u PP) ili je to bilo prije pa ja nisam skužio? 

 novo, prije su sve bile izlistane na jednoj stranici

i pisalo je 300 pa one dalje nisi mogao vidjet, sad su sve tu :D

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nadogradnja BugOnline Foruma
vrinho kaže...

Govorimo o tipu poput eposa koji je baniran več barem 200 puta i toliko računa napravio i lupa ljudima TD tamo gdje netko nekome pomaže, čestita Božić i slično. Vidim da baš ne kužiš, je li ti sada jasnije i još uvijek misliš da on ima neko mišljenje.

Ne znam zašto te taj problem uopće opterećuje? Baš te briga. Neka ima i 1000 računa. Eto još jednog argumenta za ukidanje palaca.

 

 

13 godina
offline
Nadogradnja BugOnline Foruma

Kako je moguće da mogu dati i TU i TD u isto vrijeme? Haha. 

 
4 1 hvala 0
13 godina
online
Nadogradnja BugOnline Foruma

Ja npr pretplatnik nisam, no svejedno kupujem. Zar nebi onda mogli u svakom broju jedinstven kod dat da "premium"?

sup bro?
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice