Munjevit rast za Google+

poruka: 30
|
čitano: 7.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Munjevit rast za Google+".
16 godina
offline
Munjevit rast za Google+

Da, jako puno ljudi hoće isprobati Google Plus. Vidjet ćemo koliko će ih tamo i ostati.

If it's not broken, don't fix it.
 
15 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

Odličan je G+, bolje riješen od Facebooka, bez onih glupih igrica, zasad bez glupih grupa itd.

 

  Ali zašto se Twitter uzima kao konkurent G+-u i Facebooku, kad je to potpuno drugačiji tip društvene mreže???

Trololololololo
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+
Šef kaže...

Odličan je G+, bolje riješen od Facebooka, bez onih glupih igrica, zasad bez glupih grupa itd.

 

  Ali zašto se Twitter uzima kao konkurent G+-u i Facebooku, kad je to potpuno drugačiji tip društvene mreže???

ne boj se nadoce i to

smrdi smog... ne znam jel s mog il s tvog, al stvarno smrdi
15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
Šef kaže...

  Ali zašto se Twitter uzima kao konkurent G+-u i Facebooku, kad je to potpuno drugačiji tip društvene mreže???

 

Pa twitter nije konkurent nikome, ali G+ je konkurent twitteru jer omogućava isto što i twitter i još štošta.

Međutim, jednostavnost twittera je ono zašto ga ljudi vole. Meni je recimo twitter bezveze, ali G+ bi mogao biti prava stvar!

13 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

jel ima netko tu g+ acc??

nisam na facebooku ali ovo mi je interesantno budući da mi je dosta ljudi na gmaili pa mi se cini da bi g+ acc bio dosta zanimljiv.

btw ia tko pozivnicu :)?

 

poz

Lp drago
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+
dkacunic kaže...

jel ima netko tu g+ acc??

nisam na facebooku ali ovo mi je interesantno budući da mi je dosta ljudi na gmaili pa mi se cini da bi g+ acc bio dosta zanimljiv.

btw ia tko pozivnicu :)?

 

poz

 

javi na PM mail, pa ti pošaljem.

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje." Pablo Picasso
14 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

Ako ima koga dobre volje i malo vremena moze jedna pozivnica za G+ za mene, čista znatiželja, hvala.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+

ima koja dobra dusa da mi posalje pozivnicu da isprobam :)

15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+
irmascher kaže...

ima koja dobra dusa da mi posalje pozivnicu da isprobam :)

daj mail pa cu ti poslat

Shoma
15 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+
EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Munjevit rast za Google+

saljite mi mail imam pozivnica...

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
pa uskoro svatko tko ima gmail će imat g+
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
dkacunic kaže...

* * *

nisam na facebooku ali...

 

* * *

Ako nisi na facebooku ne vidim razloga zašto uopće isprobavaš druge društvene mreže.. To mi se čini kao netko tko nema mobitel želi da isproba tablet tako što će druge ljude zvati i slati sms-ove.. ;))

 

I nisu mi uopće jasni ljudi koji nisu na facebooku.. lično iako imam net od 1997. dugo sam okljevao prijaviti se na fb, mogu samo reći da sam se pokajao što ranije nisam.. ;)))

13 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+

Meni su još draži oni koji zbog nekolicine pacijenata kojima je Facebook sve na svijetu generaliziraju i stavljaju nas ostale s njima u isti koš. Ili još bolja fora: Ja nemam Facebook ja imam život -.-

15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
Envy kaže...
dkacunic kaže...

* * *

nisam na facebooku ali...

 

* * *

Ako nisi na facebooku ne vidim razloga zašto uopće isprobavaš druge društvene mreže.. To mi se čini kao netko tko nema mobitel želi da isproba tablet tako što će druge ljude zvati i slati sms-ove.. ;))

 

I nisu mi uopće jasni ljudi koji nisu na facebooku.. lično iako imam net od 1997. dugo sam okljevao prijaviti se na fb, mogu samo reći da sam se pokajao što ranije nisam.. ;)))

Svaki božji dan sam na netu i nije mi palo na pamet da sebi napravim fejs akaunt... Možda sam za promatranje? {#}

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

Da li bi mi mogli poslati pozivnicu na mail cedomir.sobic@gmail.com bio bi vam veoma zahvalan :)

Cedo
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Munjevit rast za Google+

imam acc na g+ no zasad me i nije nešto privuklo...

 

ove brojke - tzv 'munjeviti rast' nije ništa nego marketinški trik da se privuku novi korisnici...znam ohoho ljudi koji su me i dodali na g+,

nemaju niti 1 post niti išta, promijenili profilnu sliku i eto...imaju G+ {#} tako i ja

 

 

twitter ne koristim, ne znam zašto...nije mi nešt revolucionarno. recimo, fejs koristim na isti način ko i twitter, zabranio sam pisanje na zid,

i objavljujem kratke linkove/članke/misli/štogod...plus tu je povezanost s ljudima i sve.

 

jedino sad što google serucka da facebook omogući prebacivanje profila...jea right.

Vidio bi dal bi oni to napravili da su vodeća društvena mreža i da ih fejs sustiže, moš si mislit {#}

 

iako i sam koristim gmail i google mi je OK, ipak ostajem na fejs, na kojem očekujem da će i većina ostati...jer g+ je više geeky napravljen, stoga mislim

da se neće svidjeti široj populaciji

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

Molim pozivnicu za G+

slavisa.srdic@gmail.com

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 13:09 (Ola).
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

Isto vidim dosta zahtjeva, bacite mi mail ili PM pa šaljem pozivnicu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

POZIVNICE ZA GOOGLE PLUS

 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/google-invites/106006.aspx

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. |||||||||| Internet zarada http://bux.ratovi.net/?r=ficocod5
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
mata kaže...
znam ohoho ljudi koji su me i dodali na g+, nemaju niti 1 post niti išta, promijenili profilnu sliku i eto...imaju G+ {#} tako i ja

 

Tak je i na fejsu, i na forumima i na hrpi drugih social networka i sajtova.

Imaš hrpu accounta koji su mrtvi ili su samo lurkeri. Content creatora ima jako malo, svi nešto shareaju. Na g+ ima puno više content creatora jer imaju puno veću ciljanu publiku, pošto ne shareaju samo frendovima, nego svim followerima ako to žele.

15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
boxer kaže...
Svaki božji dan sam na netu i nije mi palo na pamet da sebi napravim fejs akaunt... Možda sam za promatranje? {#}

 

Ajde ne brini, nisi jedini.. poznajem jos 5-icu (međusobono ne povezani) i obično odgovaraju sledećim društevnom profilu: nigdje ne izlaze, po čitav dan su na netu, non-stop igraju video igrice, svi su ružni i da... svi redom imaju fb akaunt ali "sam' za promatranje." No hard feelings ako si se našao u listi.

 

'šalu nastranu', nastranu.. kada sam se prijavio na fb (a napravio sam akaunt isključivo radi jedne cure koja eto nije imala ni msn, kredita na telefonu nikada pa rekoh eto nek mi samo ona bude u prijateljima da se mogu dopisivati) bio sam oduševljen istim.. prvog komšiju i jako dobrog druga koji je otišao u USA, nađem na fb nakon 15 godina, sve prijatelje iz osnovne, srednje.. a tek osvojiti curom koju primjerice viđaš u tom i tom cafe baru.. za jedno par redova lakše!

 

I još da se ispravim.. nisu mi uopće jasni ljudi koji nisu na facebooku... ali... ali non-stop su na netu, probaju sve što se nadje novo na tržištu, probat će i google wave, i google+ i google shit, vjerojatno imaju i dalje aktivan akaunt na ICQ imat će sve ali ne i FB profil takvi mi nisu jasni.. naravnom, jasno mi je zašto moj djed i baka nisu na facebooku.

15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
Envy kaže...
boxer kaže...
Svaki božji dan sam na netu i nije mi palo na pamet da sebi napravim fejs akaunt... Možda sam za promatranje? {#}

 

Ajde ne brini, nisi jedini.. poznajem jos 5-icu (međusobono ne povezani) i obično odgovaraju sledećim društevnom profilu: nigdje ne izlaze, po čitav dan su na netu, non-stop igraju video igrice, svi su ružni i da... svi redom imaju fb akaunt ali "sam' za promatranje." No hard feelings ako si se našao u listi.

 

'šalu nastranu', nastranu.. kada sam se prijavio na fb (a napravio sam akaunt isključivo radi jedne cure koja eto nije imala ni msn, kredita na telefonu nikada pa rekoh eto nek mi samo ona bude u prijateljima da se mogu dopisivati) bio sam oduševljen istim.. prvog komšiju i jako dobrog druga koji je otišao u USA, nađem na fb nakon 15 godina, sve prijatelje iz osnovne, srednje.. a tek osvojiti curom koju primjerice viđaš u tom i tom cafe baru.. za jedno par redova lakše!

 

I još da se ispravim.. nisu mi uopće jasni ljudi koji nisu na facebooku... ali... ali non-stop su na netu, probaju sve što se nadje novo na tržištu, probat će i google wave, i google+ i google shit, vjerojatno imaju i dalje aktivan akaunt na ICQ imat će sve ali ne i FB profil takvi mi nisu jasni.. naravnom, jasno mi je zašto moj djed i baka nisu na facebooku.

S kim ja ovdje imam posla, sa nekim tinejdžerom koji prosipa nezrelo razmišljanje oko facebooka?  Fejs si postavio kao neko mjerilo kojim krojiš sterotipe o osobama koji nisu na fejsu (kako izgledaju i kako se ponašaju), jesi li svjestan toga? {#}

Ne spadam niti u jednu grupu, nemam niti jedan akaunt na nekoj "socijalnoj" mreži i baš mi ništa ne fali, a ti što to ne možeš da razumiješ (nisu ti jasni ti ljudi) je mogući problem u tvom razmišljanju oko kojeg bi se možda trebao pozabaviti.

Nemam ništa protiv socijalnih mreža, ali kada netko napiše gluposti kao ti, zapitam se kako smo živjeli bez fejsa? Vidljivo da si opterećen tim stvarima.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+
mata kaže...

imam acc na g+ no zasad me i nije nešto privuklo...

 

ove brojke - tzv 'munjeviti rast' nije ništa nego marketinški trik da se privuku novi korisnici...znam ohoho ljudi koji su me i dodali na g+,

nemaju niti 1 post niti išta, promijenili profilnu sliku i eto...imaju G+ {#} tako i ja

 

 

twitter ne koristim, ne znam zašto...nije mi nešt revolucionarno. recimo, fejs koristim na isti način ko i twitter, zabranio sam pisanje na zid,

i objavljujem kratke linkove/članke/misli/štogod...plus tu je povezanost s ljudima i sve.

 

jedino sad što google serucka da facebook omogući prebacivanje profila...jea right.

Vidio bi dal bi oni to napravili da su vodeća društvena mreža i da ih fejs sustiže, moš si mislit {#}

 

iako i sam koristim gmail i google mi je OK, ipak ostajem na fejs, na kojem očekujem da će i većina ostati...jer g+ je više geeky napravljen, stoga mislim

da se neće svidjeti široj populaciji

Ne slažem se sa podebljanim.

Google+ je i kao twitter jer možeš svakoga pratiti (dodavati u krugove), nije potrebno uzajamno prijateljstvo kao na Fejsbuku. Google je jednostavniji za korištenje od Fejsbuka, nije natrpan nepotrebnim mogućnostima a stavljanje slike ili organiziraje krugova se svodi na "drag and drop". Dizajnirao ga je bivši Appleov dizajner da bude što jednostavniji, mogla bi ga i baka koristiti sa svim naprednim mogućnostima. Facebook je geeky jer moraš kopati po opcijama samo da bi uredio liste a opet imaš manju kontrolu nego sa krugovima.

Is it weird that this gave me an orgasm?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Munjevit rast za Google+
Envy kaže...
dkacunic kaže...

* * *

nisam na facebooku ali...

 

* * *

Ako nisi na facebooku ne vidim razloga zašto uopće isprobavaš druge društvene mreže.. To mi se čini kao netko tko nema mobitel želi da isproba tablet tako što će druge ljude zvati i slati sms-ove.. ;))

 

I nisu mi uopće jasni ljudi koji nisu na facebooku.. lično iako imam net od 1997. dugo sam okljevao prijaviti se na fb, mogu samo reći da sam se pokajao što ranije nisam.. ;)))

 pa imao sam na facebooku pofil davnih dana ali sam ga ugasio... nisam imao potrebe za tim

trenutno nemam potrebu za tim, na gmailu sam dosta privatno pa mi se ovo cini zgodno...

Lp drago
15 godina
suspendiran
offline
Munjevit rast za Google+
Jako mi je upitno hoće li to funkcinirati. Sustav je bolji od Facebooka, ali da bi uspio nije dovoljno da si bolji. Otvorio sam račun na Google+, jednom sam ga pogledao i zaboravio, svi moji prijatelji su na Facebooku, pa sam i ja na Facebooku. Ljudi si načelno inertni i ne da im se zajebavxxxxti s time da prelaze na nešto drugo što je slično, ali je malo bolje. Čini mi se vjerojatnije da će stvar propasti nego da će uspjeti
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

ja kolko znam, nemam nikog poznatog na g+. svi su na fb..proći će vremena da bar netko od njih pređe..

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Munjevit rast za Google+
rjakopec kaže...
Jako mi je upitno hoće li to funkcinirati. Sustav je bolji od Facebooka, ali da bi uspio nije dovoljno da si bolji. Otvorio sam račun na Google+, jednom sam ga pogledao i zaboravio, svi moji prijatelji su na Facebooku, pa sam i ja na Facebooku. Ljudi si načelno inertni i ne da im se zajebavxxxxti s time da prelaze na nešto drugo što je slično, ali je malo bolje. Čini mi se vjerojatnije da će stvar propasti nego da će uspjeti

 

Sumnjam da će propasti. Oni inertni će ostati na fejsu, a oni dinamičniji i željni boljeg servisa će prijeći na G+ i usput tu i tamo pogledati fejs ako treba.

G+ već sad ima odličnu bazu korisnika intelektualaca, inženjera, developera, i može se stvarno svašta pametno pročitati i naučiti ako pratiš pametnije od sebe. Na fejsu se samo gluposti shareaju medju frendovima. Domet su fotke i glupavi video sa youtubea.

 

Isto kao što linkedin nije propao, neće ni google+, ali će uzeti hrpu korisnika fejsu i twitteru kojima ovi nisu bili dovoljni.

 

Ako si na jednoj mreži ne znači da ne možeš gledati i fejs. Kao da je fejs jedino što pogledaš u toku dana. Surfaš po hrpi stranica zar ne?

13 godina
neaktivan
offline
Munjevit rast za Google+

nekako mi se čini da će se korisnici profilirati na soc. mrežama... na fejsu bi na kraju mogli ostati klinici i mlađaraija..

Lp drago
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice