Multimedijalni Eizo

poruka: 4
|
čitano: 1.749
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Multimedijalni Eizo".
14 godina
neaktivan
offline
Multimedijalni Eizo

E ovo bi bilo lijepo nabaviti... samo će cijena biti za afanat se.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Multimedijalni Eizo
Mitsuoka kaže...

E ovo bi bilo lijepo nabaviti... samo će cijena biti za afanat se.

Eizo su mi u sjećanju kao vrh vrhova što se tiče CRT-a, još iz vremena dok sam intenzivno u ACAD-u ProStahl-u, i sličnim progsima radio. Na nijednom drugom novom monitoru nije bilo ugodno radit kao na tom jednom starom, prastarom EIZU kojeg sam nabavio. bez umora, fino, čisto, ma divota.

 

Inače već neko vrijeme razmišljam o kupnji novog monitora, ali nikako da se odlučim...jednostavno mi je FullHD reza totalni šit, i skroz sam nezadovoljan sa takvim monitorom, imao sam ga nekih 2 mjeseca, i nikako mi ne paše. Ne prikaz, prikaz je super, ovaj što je bi okod mene je IPS matrica, ali jednostavno mi za rad niakko ne odgovara 16:9. 16:10 mi je već osjetno bolje, ali da je barem malo veća vertikalna reza od 1200 bilo bi prava stvar. Mislio sam da ću bit puno zadovoljniji, ali nisam. Nakon 2 mjeseca vratio sam se, po treći put, natrag na moj stari 19" 5:4 lcd i puno mi je ugodniji rad.

Tako da sam odlučio ipak još ništa ne mijenjati dok si ne skupim za neki 24 ili 27" ips sa 2560 rezom, i 16:10 omjerom...kad ja još malo skupim i kad oni malo pojeftine, da se nađemo na nekom kompromisu. Nadam se do kraja godine uzet.

13 godina
offline
Multimedijalni Eizo

Eizo sve 5, al brate ne da je ružan nego je ogavan.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Multimedijalni Eizo

slažem se...ružan je do bola...:S :S :S

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice