MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

poruka: 171
|
čitano: 26.850
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MS certifikati za srednjoškolce - besplatno".
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
SR 88 kaže...

Vi koji ste polagali predispit dajte napišite najbolji rezultat od prva 3 pokušaja i za koji ispit ste se prijavili :)

 

Ja sam se prijavio za 98-349 Windows Operating System Fundamentals i riješio 90%. 

Također.Čak nam je i postotak jednak.Kada će objaviti liste.Piše da je objava danas u 12 ali još uvijek ništa

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
robimarko kaže...
SR 88 kaže...

Vi koji ste polagali predispit dajte napišite najbolji rezultat od prva 3 pokušaja i za koji ispit ste se prijavili :)

 

Ja sam se prijavio za 98-349 Windows Operating System Fundamentals i riješio 90%. 

Također.Čak nam je i postotak jednak.Kada će objaviti liste.Piše da je objava danas u 12 ali još uvijek ništa

A je se to može još poslije pisati ja sam mislio da ima još drugi rok do 5.11.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Lista je objavljena i to ako se ne varam jučer ili prekjučer

http://algebra.hr/mta/Lista%20termina%20polaganja.pdf
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Nije to to.Ovi ispiti se nemogu polagati u Osijeku niti u jednom drugom gradu osim u Zagrebu i ne objavljuju se rezultati na algebrinoj stranici nego na racunarstvo.hr/mta
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
robimarko kaže...
SR 88 kaže...

Vi koji ste polagali predispit dajte napišite najbolji rezultat od prva 3 pokušaja i za koji ispit ste se prijavili :)

 

Ja sam se prijavio za 98-349 Windows Operating System Fundamentals i riješio 90%. 

Također.Čak nam je i postotak jednak.Kada će objaviti liste.Piše da je objava danas u 12 ali još uvijek ništa

Da trebalo je već biti, ali ja sam danas polagao tako da sam ja u onom drugom krugu do 5.12 :)

14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
SR 88 kaže...

Vi koji ste polagali predispit dajte napišite najbolji rezultat od prva 3 pokušaja i za koji ispit ste se prijavili :)

 

Ja sam se prijavio za 98-349 Windows Operating System Fundamentals i riješio 90%. 

 

Ja sam network fundamentals, pisao sam 2 puta i dobio 75% prvi put i 95% drugi. Mislim da bi trebalo biti dosta
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Je li objavljena ta lista?

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Btw., nisam dobio nikakav e-mail, znači nisam prošao?

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Prijavih se preko ovog linka : http://www.racunarstvo.hr/mta/, no kao što sam i rekao, ne vidim listu...

 

ima netko listu ili lista još nije objavljena?

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Nije jos objavljena
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Upravo sam dobio mail da sam prošao i link za prijavu, ako netko ide na test u subotu u 11 mozda se i vidimo ;)
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Evo i ja sam dobio mail za prijavu, idem na certifikaciju!

 

Poprilično sam sretan sada. Polažem Software Development Fundamentals.

 

Samo da kažem svim kolegama, ako se ne želite baviti Microsoft tehnologijama, odite na ono što je besplatno i to vam je super. Ako se, poput kolege royalhero-a, želite isključivo baviti .NET i ostalim Microsoftovim tehnologijama, onda odite na razinu "Professional" i položite ju.

 

Što se mene tiče, ja ostajem na ovom certifikatu, iako on certificira samo osnove programiranja (i web-developmenta, jer mi je u predispitu bilo par pitanja oko Javascripta, ispravno napisanog HTML-a i tako), jer se u budućnosti ne želim baviti .NET tehnologijama i C#-om, nego više C++ -om i ako bih se bavio web-devom onda PHP i MySQL.

 

Znači, ako želite biti dobar web ili software developer, položite ovaj certifikat, no neka vam on bude temelj vaše "piramide karijere", koji poslodavcu daje do znanja da znate teoriju, a samo rad na projektima (svojim ili tuđim) će potvrditi vaše znanje u praksi.

 

Eto, toliko od mene.

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 18:29 (TheGh0st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Odakle ti to da se ja bavim samo MS tehnologijama, primarno - da, ali tu su još i Java, PHP, MySQL, Mono...

Što se tebe tiče, sa takvim stavom nećeš daleko dogurati, kao C++ programer ćeš teško naći posao, evo prelistaj http://www.bug.hr/mojposao/, pa ako nađeš ijedan posao za C++ programera, svaka ti čast. Java, .NET, PHP su ono što se danas traži, ako nećeš MS, uzmi LAMP (Linux Apache MySQL PHP) i radi, tu ubaci i Java-u.

WinRT sa C++ mi se čini dobar, ali vraćanje na C++ mi se ne čini baš isplatljivim, volim i C++, učim ga i dalje, "rekreativno", no .NET mi je isplatljiviji.

Pa budi volja tvoja!

13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Ide li tko 21.12 u 13h na ispit za OS Fundamentals
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
I mene su primili. Zanima me jel oni izdaju ispricnice za skolu kad idem na ove pripreme? Vidimo se mozda na testu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...
I mene su primili. Zanima me jel oni izdaju ispricnice za skolu kad idem na ove pripreme? Vidimo se mozda na testu.

Da.

EDIT: Ups, previd. Nisam vidio za pripreme.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 19:59 (DamageHigh).
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

royalhero, samo sam rekao da se ti želiš u budućnosti baviti Microsoftovim tehnologijama, pa sam zato rekao tebe za primjer.

 

C++ je cijenjen u gaming industrij, čak štoviše, tamo je standard u programiranju. No naravno, treba ići u inozemstvo.

 

Naravno da su Linux, Apache, MySQL, PHP i Java ono što čini programera koji će lagano naći posao, no ti si se ograničio na ova naša područja, dok ja uzimam u obzir širi prostor.

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Jel zna neko kako ce te pripreme izgledat, sto se radi tamo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Evo konačno i lista u pdf-u
http://racunarstvo.hr/mta/lista1.pdf
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Jel mi moze neko rec tocnu adresu tamo di su ove pripreme, pise všpr u ionica ruder, di je to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Ljudi ja sad nešto gledam i vidim da je ponuda na algebri http://algebra.hr/mta/#probni puno veća od racunarstvo mta http://racunarstvo.hr/mta/

Pitam zato jer sam sa racunarstva htio polagati danas Networking no sad na Algebri vidim da ima serverska administracija i baze podataka jel se može i to polagati besplatno ili samo ovo s racunarstvo.hr stranice.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Ikarus01 kaže...

Ljudi ja sad nešto gledam i vidim da je ponuda na algebri http://algebra.hr/mta/#probni puno veća od racunarstvo mta http://racunarstvo.hr/mta/

Pitam zato jer sam sa racunarstva htio polagati danas Networking no sad na Algebri vidim da ima serverska administracija i baze podataka jel se može i to polagati besplatno ili samo ovo s racunarstvo.hr stranice.

Da, Algebra ti je inače poznata humanitarna organizacija, pa ide sve za đabe...

 

Šalim se, naravno. Ide besplatno samo ovo što je na racunarstvo.hr.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

jel bio ko danas na tom predavanju?

jel zna neko kako to izgleda, sto cemo tamo radit/slusat? jel treba ponjet nesto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Upravo pratim online, ali propustio sam prvih 35min, a koliko sam skužio bile su dosta bitne stvari, valjda će biti snimka. Inače sam se prijavio za predavanja u subotu, a danas u 13:05 mi je stigao mail da se otkazuje u subotu i da mi je danas u 2 zadnja šansa, a taman sam bio usred testa u školi, doslovno sam trčao do doma. Da su bar javili sat vremena ranije.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
power_user kaže...

valjda će biti snimka.

Neće.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
DamageHigh kaže...
power_user kaže...

valjda će biti snimka.

Neće.

 

Poslao sam im mail i rekli su da ce snimka biti dostupna nakon predavanja i da ce nas obavjestiti o tome.
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
Zanimljivo...prosle godine sam ja trazio istu stvar pa nisu imali.
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

kad ste zakazali pisanje ispita? ja idem u srijedu 19.12 u 14 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: MS certifikati za srednjoškolce - besplatno
mar123 kaže...

kad ste zakazali pisanje ispita? ja idem u srijedu 19.12 u 14 sati.

 

Subota 22.12 u 11h
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
MS certifikati za srednjoškolce - besplatno

Samo da pitam nekog ovdje, znate li mora li se taj ispit nakon određenog vremena ponovo polagati, tj. istekne li diploma nakon nekog vremena?

 

Unaprijed hvala!

Pars pro toto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice