Mozillina lista srama

poruka: 50
|
čitano: 9.673
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mozillina lista srama".
16 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

Jedino što valja od ovih 10 i što je korisno je Xmarks.

bor4c - human geek, level 31, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozillina lista srama

Ovo je ustvari jako dobar potez, "trznut" će se svi developeri da updateaju svoje addonove i da ne bude više problem s njima. Jako dobar potez!

14 godina
offline
Mozillina lista srama

Videodownload helper i fastest fox su također jako korisni.Sve u svemu opet mi je brz firefox.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

Joj bože mili kako su ljudi glupi,kažu da je mozzila spora,da su internetske stranice spore tipa youtube,facebook a ni ne kuže da je to preopterećenje mreže.

Dino
 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

FlashGot je također prilično koristan.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

Ovo je poprilično stara vijest.

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Mozillina lista srama

Da moj add-on ubace na listu srama prestao bih ga razvijat.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Mozillina lista srama

koristim adblock+ i download video helper i FF mi je brz i dalje,ipak mislim da su oni htjeli rec koji addons trosi vise rama a ne koji usporava jer npr sa adblockom je brze jer nema reklama 

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mozillina lista srama

Od mojih 11 aktivnih dodataka trenutno, u Vatrenoj Lisičetini jedino VideDownload Helper je na crnoj listi morat cu malo s njime popricat a Flashgot je u Samici trenutno.{#} Uglavnom treba znat izabrat dodatke, a ne samo trpat ko u bacvu moze ih bit dosta ali bez teškaša koji smrdaju cjelu situaciju se razme.{#}{#}

 

http://slike.hr/slike/firefoxdodaci_7f31d.jpg.html

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozillina lista srama
bor4c kaže...

Jedino što valja od ovih 10 i što je korisno je Xmarks.

Čudno mi je kako FF nema svoj servis za online syncanje bookmarksi/passwordi kao Chrome / Opera.

Toliko dugo razvijali četvorku i ne udostoje se nešto tako elementarno uvrstiti što maltene svi drugi imaju.

 

I ono, ironije li za #8 (FastestFox) koliko ustvari usporava, a ne ubrzava {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 17:49 (p0temk1n).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama

pa šta je onda firefox sync tab u novoj cetvorki?

16 godina
offline
Re: Mozillina lista srama
KickAss00 kaže...

pa šta je onda firefox sync tab u novoj cetvorki?

Misliš na OVO?

To je opet addon, a nije integrirano nativno u browser kao kod Opere ili Chromea.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama
rambox kaže...

Od mojih 11 aktivnih dodataka trenutno, u Vatrenoj Lisičetini jedino VideDownload Helper je na crnoj listi morat cu malo s njime popricat a Flashgot je u Samici trenutno.{#} Uglavnom treba znat izabrat dodatke, a ne samo trpat ko u bacvu moze ih bit dosta ali bez teškaša koji smrdaju cjelu situaciju se razme.{#}{#}

 

http://slike.hr/slike/firefoxdodaci_7f31d.jpg.html

Frajer si, nema šta.

13 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

de pogledaj malo bolje

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozillina lista srama

Zanimljivo je kako se adblock nalazi tek na 12. mjestu. Rekao bi da on dosta uspori

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
protjeran
offline
Mozillina lista srama

mozilla i sama mi je prespora dok mi je racunalo pod opterecenjem (a to je jako jako cesto) treba mu 4x duze da se upali nego chromu 

 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozillina lista srama
KickAss00 kaže...

de pogledaj malo bolje

Opa, znači sredili su i oni to, pohvalno (Nemam i ne korisim FF pa neznam - Chrome user).

Kako su sad ugradili syncanje u browser, sada više stvarno ne postoji razlog za Xmarks i slične addone kada FF.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama

Ma ja sam vjerni Firefox user. ;)

14 godina
odjavljen
offline
Mozillina lista srama

Ja i tak sve addonove (osim javascripta, imagezooma i tineye addona) isključim te ih ponovno uključim tek kada mi zatrebaju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama
soundstream kaže...

koristim adblock+ i download video helper i FF mi je brz i dalje,ipak mislim da su oni htjeli rec koji addons trosi vise rama a ne koji usporava jer npr sa adblockom je brze jer nema reklama

 

Nit je jedno nit je drugo.

 

Ovdje pište da ovi add-onovi ti usporavaju startanje  FF-a

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama
Ag008 kaže...

Zanimljivo je kako se adblock nalazi tek na 12. mjestu. Rekao bi da on dosta uspori

Koliko je on koristan, tih 21% je ništa.{#}

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama
icecold kaže...
Ag008 kaže...

Zanimljivo je kako se adblock nalazi tek na 12. mjestu. Rekao bi da on dosta uspori

Koliko je on koristan, tih 21% je ništa.{#}

Slažem se, zato ubrza učitavanje većine stranica minimalno 20% {#}

14 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

Tu zaista ima netko kome je stalo pokreće li mu se browser u 3.5 ili u 4.4 sekunde? Ionako ga upalim jednom i upaljen je dok ne ugasim komp, što je obično kojih tjedan, dva vremena. Daleko od toga da se ne slažem da nije dobro da usporavaju browser, ali gasiti add-on koji mi je barem mrvicu koristan zbog toga što zbog njega izgubim 2-4 sekunde mjesečno mi je potpuno besmisleno.

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Mozillina lista srama

kad bih ja zbrojio te njihove glupe postotke, moj se (firefox) ne bi ni digao nikad. {#}

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mozillina lista srama

S firefoxom nikad nisam imao problema s otvaranjem stranica, srušio mi se jedan jedini put i to zbog jave i sve radi odlično. Znam da su po svim testovima Opera i Chrome brzi, ali vjerovatno pomalo i stvar navike, ostajem pri FF-u. Jedna mi stvar smeta kod ovih browser rasprava a to je koji je bolji, ljepsi, mocniji. Svako bira šta nejmu najbolje odgovara a meni je to FF.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Mozillina lista srama
hrvatskafarkasevec kaže...

mozilla i sama mi je prespora dok mi je racunalo pod opterecenjem (a to je jako jako cesto) treba mu 4x duze da se upali nego chromu 

 

ovakvi komentari su mi najjaci kakav ti komp imas ak ti je FF 4.0 prespor?
Vidi se da si chromovac

http://www.soundstream.com/
14 godina
offline
Mozillina lista srama

Ja oduvjek koristim mozzilu ali i pored nje koristim jos google chrome i ponekad operu za odredjene zadatke...mozzilla mi je trenutno jedini browser koji sa malo stekanja moze da ostavi do 110 tabova otvorenih 10-tak dana bez koristenja vise od 1GB rama, dok google chrome barem kod mene nemoze niti 50 da izdrzi kako treba.... i zasad mi je ona jedini izbor za tako sta... (inace puno tabova imam otvorenih jer dobijam mnogo novosti sa blogova raznih developera i nakon nekog vremena nakupi ih se vise otvorenih pa ih nestignem sve odjednom procitati)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mozillina lista srama
firefox JE spor u usporedbi s operom ili chromeom, čak i ie-om i ne znam sta ljudi vide u njemu tako dobro..
4-5 puta sam isprobavao ff i pokušavao shvatiti zašto ga neki koriste i još nisam shvatio..
daleko se sporije pokreće od drugih browsera.
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mozillina lista srama

evo video (moj)

 

 

ekstrakta se file velicine 5gb

znaci diskovi i procesor pod opterecenjem

 

diskovi su 2x Samsung F1 500gb (raid 0)

procesor je Athlon II x4 635 3.0ghz

 

(mozete si mjerit vrijeme na 7zipu) (stavite fullscreen i 720p) 

 

(firefox je frisko instaliran bez ikakvih dodataka,a niti chorme nema dodatke)

 

ugavnom razlika je prevelika da bi zadrzao firefox

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 21:10 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozillina lista srama

Ne znam jesam li ja lud, ali iskreno ne primjećujem nikakvu razliku u brzini, što se tiče otvaranja stranica. Istina, Chrome se brže pokreće, no uzmemo li u obzir da u FF-u imam hrpu add-onova, niti me čudi niti mu to mogu zamjeriti jer je daleko funkcionalniji, i kao što rekoh u prošlom postu, ne znači mi apsolutno ništa. Doduše, ne znam kako se Chrome ponaša s add-onovima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice