Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Androidaš

poruka: 20
|
čitano: 2.895
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Androidaš".
14 godina
neaktivan
offline
Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Androidaš

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
14 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 *shots fired* :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 

Da se moze hvalit po kvartu kak nema bluetooth i da MP3 ne moze skidat direkt na mob.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
16 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 Revolucionarnog.

14 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 Zašto ne?

Kvalitetan uređaj, OS i aplikacije koje zapravo rade... 

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 Zašto ne?

Kvalitetan uređaj, OS i aplikacije koje zapravo rade... 

Zato dalmosi obozavaju iphone - jer aplikacije rade. (i bosanci) 

16 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

Zato jer bolje radi? Nemoj me krivo shvatiti, godinama koristim Android (trenutno Nexus 5). Jedno vrijeme sam koristion iPhone (5) kao poslovni telefon i kaj je je - iOS mi je bio puno stabilniji.

 

Pa pobogu, na mom Nexusu 5 do zadnjeg patch nisu uspjeli sanirati memoy leak i "Cannot connect to camera" bug. A to je kao "referentni" model. Ispizdio sam nedavno jer sam putovao (turisticki) i puno slikao i svakih par sati morao restartati telefon da bi mi kamera opet proradila.

 

Jedini razlog zasto nemam iPhone je taj da smatram da nije vrijedan toliko para (nije niti jedan mobitel).

14 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 Zašto ne?

Kvalitetan uređaj, OS i aplikacije koje zapravo rade... 

 

 

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
14 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže...

 Što?

 

Veći uređaj?

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
Originalni_manic kaže...
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

Zato jer bolje radi? Nemoj me krivo shvatiti, godinama koristim Android (trenutno Nexus 5). Jedno vrijeme sam koristion iPhone (5) kao poslovni telefon i kaj je je - iOS mi je bio puno stabilniji.

 

Pa pobogu, na mom Nexusu 5 do zadnjeg patch nisu uspjeli sanirati memoy leak i "Cannot connect to camera" bug. A to je kao "referentni" model. Ispizdio sam nedavno jer sam putovao (turisticki) i puno slikao i svakih par sati morao restartati telefon da bi mi kamera opet proradila.

 

Jedini razlog zasto nemam iPhone je taj da smatram da nije vrijedan toliko para (nije niti jedan mobitel).

 

Ok , moja su iskustva sasvim drukčija.

Zadnijh par godina imam Note2 -> Note4.

Nikad niti jedna pritužba , mašina je radna mrcina -> dakle služi mi kao zamjena za desktop u mnogočemu.

Iphone od ženine prijateljice sam držao u ruci kao malo veću kutiju žvaka orbit.

 

 

 

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
9 godina
protjeran
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
Kakav snagator...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže...

 Što?

 

Veći uređaj?

 

Kada , nakon što je na androidu već godinama to default?

A kleli su se u one sitne inče.

Ma svrbi ih novčanik jer vidli da se ne isplati biti rogonja.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
14 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
nik_02 kaže... 

Kada , nakon što je na androidu već godinama to default?

A kleli su se u one sitne inče.

Ma svrbi ih novčanik jer vidli da se ne isplati biti rogonja.

 Naravno da će se prilagoditi tržištu da prodaju što više uređaja, pa nisu to glupi ljudi da će zadrto govoriti kao najveći fanboyevi.

 

Samsung je izbacio izmjenjivu bateriju i microSD nakon što je Apple to još 2007. napravio.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže... 

Kada , nakon što je na androidu već godinama to default?

A kleli su se u one sitne inče.

Ma svrbi ih novčanik jer vidli da se ne isplati biti rogonja.

 Naravno da će se prilagoditi tržištu da prodaju što više uređaja, pa nisu to glupi ljudi da će zadrto govoriti kao najveći fanboyevi.

 

Samsung je izbacio izmjenjivu bateriju i microSD nakon što je Apple to još 2007. napravio.

 

Ne znam uopće o čemu pričaš.

Kod mene na Note 2-> Note 4 baterija nije fixirana i hvala Bogu da je tako.

 

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
14 godina
offline
Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Androidaš

Čekaj, šta sad se sad odjednom mogu slati podaci između iOS-a i "ostalih" lol

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Androidaš

Aplikacija za lak prelazak s Androida na iOS - $399

Freak Show Inc.
 
7 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže...

Zašto bi netko s androida uopće išao na iOS , zvuči mi kao s konja na magarca.

 Zašto ne?

Kvalitetan uređaj, OS i aplikacije koje zapravo rade... 

 S tim nas zabludama stalno pumpaju. Kao jednostavan je- a nije, kao fluidniji od drugih flagshipova - a nije, aplikacije rade ali se ruše više više nego na androidu. Kačite se na pojedine probleme nekih uređaja ali sve je to bezveze i svarni razlog prelaska može biti samo volja za promjenom, probati nešto drugo.

13 godina
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
sirka666 kaže...
nik_02 kaže... 

Kada , nakon što je na androidu već godinama to default?

A kleli su se u one sitne inče.

Ma svrbi ih novčanik jer vidli da se ne isplati biti rogonja.

 Naravno da će se prilagoditi tržištu da prodaju što više uređaja, pa nisu to glupi ljudi da će zadrto govoriti kao najveći fanboyevi.

 

Samsung je izbacio izmjenjivu bateriju i microSD nakon što je Apple to još 2007. napravio.

 

Wrong. Oni tržište prilagođavaju sebi. Prilagođavaju cijele druge industrije sebi. Jedino tko ima takvu moć osim pojedinih vlada je fifa.

A Jobs je prvi koji je zadrto pričao kako je sve iznad 3,5 incha preveliko za mobitel i manje od 10' premalo za tablet.

I držali su se te priče.. dok odjednom više nisu. NFC? Prije dvije godine je bio bespotreban, nakon godinu dana je najveći feature, iliga najvažniji "novi" featurei se vrte oko njega (apple pay). Naravno da nisu mogli surađivati s drugima da se napravi unificirani način plaćanja, nop, svatko za sebe. Ništa, ama baš ništa u Apple svijetu nije ni blizu besplatnog niti u službi kupca, sve ima cijenu koja je najćešće pretjerana, sva ograničenja su tu da sprijeće dodir s drugim tehnologijama. Kako je Apple jedini uspio izbjeć da ne koristi standardni usb kabel u Europi? Jasno je zašto. Postoji milijun takvih primjera.

Uređaji ko uređaji su kvalitetni i lijepo dizajnirani, tu nema spora, ali kad jedna takva korporacija ima takav kapital, takvu moć i nad industrijama u kojima ne obavljaju djelatnost i nad masama, to postaje uistinu zastrašujuće i zabrinjavajuće.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2015 18:05 (Chronosus).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro

Ja u potmunosti imam isto iskustvo kao Originalni_manic  sa androidom samo sto je kod mene bio u pitanju samsung 3 , isti problemi isto  sve 100 puta reset na dan ,ja nisam uzeo iphone iz razloga sto mi je zao toliko platit pa sam presao na jeftiniju varijantu wp i nemam problema ,a sto se tice Nota mozda jest najbolji android uredjaj al brate kad ga vidim odma me podsjeti na tablu za kafu pa mi se to neda nosat.Preveliko je to za  nosanje u djepu pogotovo ljeti .

10 godina
neaktivan
offline
Re: Move to iOS aplikacija za lagan prelazak Andro
ja sam sretni androidas, imam Asusa zenfonea 5 koji radi ko bog. Platio ga 1300kn u mobicityu. Prije njega imao lg optimus 2x placen 3300kn i mogu rec da sa njime imao hrpu problema, cesto se javljao pin screen, bio je na zamjeni maticne zbog gps koji nije radio nikad kako spada. Samo sam htio da godine brze prodju da mogu kupit drugog. Takoder mi je pukao jedan kontakt sa baterijom pa sam morao stavit komad zicice da bolje dohvati bateriju. plastika je uzas, s vremenom izglanca i pocrni kao da je mob bio u guzici. Cim vidim slike novih mobova vidim istu plastiku koju je imao moj. Jednom Lg, nikad vise lg. Support im je takoder uzasan, Dok je lg dobio gingerbread, ics je kod drugih bio standard. Otkad imam asusa zenfonea 5, preporodio sam se. I ne mogu vjerovat koliko je gps brz i precizan.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice