Za moćniji Tor - Tortilla

poruka: 8
|
čitano: 2.990
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za moćniji Tor - Tortilla".
16 godina
offline
Za moćniji Tor - Tortilla

Stvarno istina, jer me ponekad zna dobro naživcirat koliko je spor.

 

Možda neko zna, kako to podesiti da ide brže?

Glory Glory Man United
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Za moćniji Tor - Tortilla

2 načina ili brži download i uplink ili prolaženje kroz manje čvorišta(nodova).

Imaš Tortunnel https://lists.torproject.org/pipermail/tor-talk/2010-May/014295.html

Naravno ako prolazi kroz manje routera ili što još gore direkt na exit router onda se gubi poanta tor-a.

Nažalost Tor nije još za naše Balkan brzine jedino tormail i još jedan drugi klijent kojeg se sad ne mogu sjetiti.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
odjavljen
offline
Za moćniji Tor - Tortilla

prati li  iko ovogodisnju black hat konvenciju ima li koji video koji sazima najzanimljivije trenutke ili live streaming?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za moćniji Tor - Tortilla
memulica kaže...

Stvarno istina, jer me ponekad zna dobro naživcirat koliko je spor.

 

Možda neko zna, kako to podesiti da ide brže?

Tor je spor samim svojim dizajnom i ne možeš tu ništa...

 

To ti je kao dinamička mreža proxija sačinjena od korisničkih računala.

What Andy giveth, Bill taketh away.
15 godina
offline
Za moćniji Tor - Tortilla

Što znači tvrdnja da pruža relativnu anonimnost?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za moćniji Tor - Tortilla
rjakopec kaže...

Što znači tvrdnja da pruža relativnu anonimnost?

Znači da ti nitko ne može garantirati potpunu anonimnost, ali da u odnosu na slična rješenja omogućava visoku razinu anonimnosti.

What Andy giveth, Bill taketh away.
14 godina
protjeran
offline
Re: Za moćniji Tor - Tortilla
rjakopec kaže...

Što znači tvrdnja da pruža relativnu anonimnost?


Ovo :

{#}

Trust me, I'm a Jedi!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Za moćniji Tor - Tortilla
rjakopec kaže...

Što znači tvrdnja da pruža relativnu anonimnost?

 

Pošto vidim da ti nije niko dao konkretan odgovor, to znači da zavisi od tebe i od toga koliko si pametan. Šalje kroz par rutera sav promet ali ako imaš skripte uključene može ti saznati IP ko hoće. Ako koristiš razne addon-e iz Mozilla web store-a onda kreiraš svoj jedinstveni browser. Što ga više komplikuješ, veće su šanse da si jedini koji to radi i da te mogu otkriti. Ako imaš neke posebne fontove i ako imaš skripte uključene opet te mogu otkriti.

Dakle, skineš TOR, onemogućiš skripte (uz njega dobiješ NoScript ekstenziju međutim isključenu po default-u) i to je manje-više to.

 

 

Što se samog članka tiče, ako nije službeni TOR proizvod, ne vjerujem u tu sigurnost o kojoj pričaju.

 

 

P.S.

Normalno da je pronađeno više propusta u Firefox-u, ko će još tražiti propuste u pretraživačima koje niko ne koristi?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice