Miševi iz Verbatima

poruka: 4
|
čitano: 1.779
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miševi iz Verbatima".
16 godina
offline
Miševi iz Verbatima

Ovaj zadnji mi je zapeo za oko... :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Miševi iz Verbatima

Jel jos nekome Wireless Laser Desktop Mouse with Docking Station izgleda kao Logitechov MX 1000? ;o)

Failure is always an option...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miševi iz Verbatima
Scorpyo kaže...

Jel jos nekome Wireless Laser Desktop Mouse with Docking Station izgleda kao Logitechov MX 1000? ;o)

  Meni jako liči na moj MX-518, sam mal razlike u gumbima...
14 godina
offline
RE: Miševi iz Verbatima
Scorpyo kaže...

Jel jos nekome Wireless Laser Desktop Mouse with Docking Station izgleda kao Logitechov MX 1000? ;o)

I ne samo taj, svi mi djeluju kao pljunute kopije Logitecha, no ipak moram priznati kako su vizualno dopadljivi i pristupačnih cijena. Samo da je još i kvaliteta izrade ok.
Miševi se baš usporeno smjenjuju i bilo je vrijeme da se na tržištu pojavi nešto novo. Sramotno je koliko dugo na policama trgovina vise jedni te isti modeli a cijena određenih modela je nedavno čak i rasla. Bilo bi lijepo kada bi se Verbatim suprostavio Logitechu iako sumnjam u to
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 11:59 (Stimulans).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice