Miš bez miša

poruka: 47
|
čitano: 6.557
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miš bez miša".
16 godina
offline
Miš bez miša

Glupo

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Slijedeći korak je nevidljiva tipkovnica... Na stol ćete staviti mapu tipki i udri... Imo to bi bilo praktično za neke prijenosne uređaje kao što su mobiteli.

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 20:19 (FioPro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Miš bez miša

Nepotrebno. Moj G500 je nezamjenjiv (meni).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Miš bez miša

Nemos ti sa tim kliktati brzo kad igras neku strategiju ili sl..

CAPETAN PRICE
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Na to ce se bit dosta tesko priviknut pogotovo za igre

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Udobnije je na  mišu .

Kad ti netko pomogle stisni HVALA!
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Dobro za prijenosne uredjaje, ali definitivno bi mi nedostajao osjecaj pravog misa

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš bez miša
FioPro kaže...

Slijedeći korak je nevidljiva tipkovnica... Na stol ćete staviti mapu tipki i udri... Imo to bi bilo praktično za neke prijenosne uređaje kao što su mobiteli.

 

  Vec postoje tzv infracrvene tipkovnice... znaci projicira ti na povrsinu i pomocu male kamere ocitava sto si stisnuo ili ne... sve sto ti treba je mali predajnik i   cvrsta podloga...

Savrseno za tajnice...

In Control
16 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Kada je IBM izbacio touchpad za laptope, tamo negdje početkom 90-tih, tada je to bila velika promjena u odnosu na klasičnog miša. Ovo izgleda odlično i korak je dalje u razvoju sučelja za upravljanje kursorom po ekranu.

 

 

 

bor4c - human geek, level: 31, technosexual, neutral good
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš bez miša
Prvo neprecizno...

Drugo... ruka je u neprirodnom polozaju a nista je ne podupire (sto ce dovesti do stanjivanja ligamenata oko prstiju te trajne ukocenosti u onih koji to dugo rade, u onih koji manje... dovest ce vrlo vjerojatno do bolova nakon kraceg)...

Glavno... ja to necu koristiti... tko hoce...
In Control
14 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Probao sam na stolu...(samo micat rukom)...ruka zaboli nako 3-4 min, iako dajem pohvalu za ovu tehnologiju na kojoj bi se moglo još dosta poradit

 

ocjena: 3,5/5

*_helper_* skype: dinko_pavelic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Carevo novo ruho...  a u paketu i novi mis!!! Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Ruka je postavljena tako da bude kao da držimo miža... Malo nepraktično i s vremenom bolno pošto miš pruža potporanj ruci. I nakon korištenja miša zna zaboliti ruka (ako je loš miš).

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Miš bez miša
DinPa_KoVel kaže...

Probao sam na stolu...(samo micat rukom)...ruka zaboli nako 3-4 min, iako dajem pohvalu za ovu tehnologiju na kojoj bi se moglo još dosta poradit

 

ocjena: 3,5/5

Ti si 3-4 minuta micao rukom po stolu. Baš me zanima kako je to promatračima sa strane izgledalo  Smijeh

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
offline
RE: Miš bez miša
MrBlc kaže...

Ti si 3-4 minuta micao rukom po stolu. Baš me zanima kako je to promatračima sa strane izgledalo Smijeh

Ali je zato u drugoj ruci u đepu imao mobitel ili nešto čime je upravljao strelicom, a uvjeravao druge da je to radio sa drugom rukom kojoj je mrdao po stoluCool Još ako staviš web kameru prema svojoj ruci, sigurno ćeš neuke zavaratiBelji se

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Miš bez miša

Meni je lakše namjestit miš na malo jaču osjetljivost i samo mrdam dlanom...ali kod ovog nevidljivog miša trebaš skoro cijelu ruku mrdat lijevo desno...a kod klasičnog, malo naprednijeg miša su prisutne i dodatne tipke poput promjene osjetljivosti tj. DPI-ja i nekih funkcijskih tipki, a kod nevidljivog će se to teško implementirat...meni je nezamislivo raditi bez fizičkog miša jer imaš osjećaj kontrole sa mišem u rukama a ovako trebaš zamisliti da imaš miša u rukama

Avatar...ready....clear a path ..................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Miš bez miša

Da vidiš ovdje uopće nema ni kotačića, pa samo bez njega i tipke na njemu, korištenje miša bi bila ogromna tlaka...

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Miš bez miša
EnlightenedPhoenix kaže...
FioPro kaže...

Slijedeći korak je nevidljiva tipkovnica... Na stol ćete staviti mapu tipki i udri... Imo to bi bilo praktično za neke prijenosne uređaje kao što su mobiteli.

 

  Vec postoje tzv infracrvene tipkovnice... znaci projicira ti na povrsinu i pomocu male kamere ocitava sto si stisnuo ili ne... sve sto ti treba je mali predajnik i   cvrsta podloga...

Savrseno za tajnice...

Isprobao sam to još 2007. na Cebitu. Malo je bedast osjecaj tapkati s prstima po stolu, fali feedback.

13 godina
offline
Miš bez miša

Nemora značiti da če jednoga dana to izgledati tako. Možda naprave nešto sasvim neočekivano sa ovom tehnologijom :P

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Miš bez miša

Cinjenica je da se radi o ideju, ali je ruka u daleko prirodnijem polozaju (buduci da nema potporanj), mada je sve jos uvijek poprilicno ukoceno...

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 1:59 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Miš bez miša

Izgleda jako fora... Samo mi se čini kao da reagira sporije nego običan miš.

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Miš bez miša

Ono sto mi se kod ovoga najvise nesvidja je cinjenica da se prst mora podignuti sa podloge svaki put kad se klika, za razliku od obicnog misa gdje je prst stalno na tipki, samo se nekad "poveca pritisak" da bi se kliknulo...

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Miš bez miša
ParaNO1d kaže...

Izgleda jako fora... Samo mi se čini kao da reagira sporije nego običan miš.

  Pa baš to. Sve je to zanimljivo i nek samo rade na razvoju, ali nema šanse da bude bilo koja metoda "klikanja bez miša" bila brža od odziva fizičke tipke, zbog same obrade podataka dobivenih s kamere i softvera koji to radi.

14 godina
protjeran
offline
RE: Miš bez miša
Kuzo kaže...

Glupo

 

 

Takvi ljudi uvijek pomazu u napretku svih ostalih...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
Miš bez miša

Svaki dan sve vise bolesti... Svi se pitamo kako su prije ljudi zivjeli bez sve te silne elektronike, nisu znali za fucking tumore i ostale bolesti... Bilo je manje stresa...

 

Sad nas tehnologija osvaja vise nego ju iskoristavamo...

http://www.mediafire.com/?mw0yjyjwjij
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 12:58 (Batista).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš bez miša
Batista kaže...

Svaki dan sve vise bolesti... Svi se pitamo kako su prije ljudi zivjeli bez sve te silne elektronike, nisu znali za fucking tumore i ostale bolesti... Bilo je manje stresa...

 

Sad nas tehnologija osvaja vise nego ju iskoristavamo...

sad bih ti najrađe napisao odgovor na tri stranice.... ali neču!Namigiva

Don't pray in my school, and I won't think in your church
15 godina
protjeran
offline
RE: Miš bez miša
Batista kaže...

Svaki dan sve vise bolesti... Svi se pitamo kako su prije ljudi zivjeli bez sve te silne elektronike, nisu znali za fucking tumore i ostale bolesti... Bilo je manje stresa...

 

Sad nas tehnologija osvaja vise nego ju iskoristavamo...

to sta se nekada nije mogao otkriti rak ne znaci da je bio ista manje smrtonosan, a ja bi radije da se otkrije sto mi je i da imam neku sansu za borbu nego da krepam jer nisam znao da sam bolestan...a bolesti nije sve vise, sve vise ih je iskorjenjeno i to radi napretka tehnologije

ti bi se radije vratio u vrijeme kad su ljudi sa 45 godina bili starci pred kraj zivota?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
RE: Miš bez miša
grimyHR kaže...
Batista kaže...

Svaki dan sve vise bolesti... Svi se pitamo kako su prije ljudi zivjeli bez sve te silne elektronike, nisu znali za fucking tumore i ostale bolesti... Bilo je manje stresa...

 

Sad nas tehnologija osvaja vise nego ju iskoristavamo...

to sta se nekada nije mogao otkriti rak ne znaci da je bio ista manje smrtonosan, a ja bi radije da se otkrije sto mi je i da imam neku sansu za borbu nego da krepam jer nisam znao da sam bolestan...a bolesti nije sve vise, sve vise ih je iskorjenjeno i to radi napretka tehnologije

ti bi se radije vratio u vrijeme kad su ljudi sa 45 godina bili starci pred kraj zivota?

Aha... Tvoje misljenje... (kao i moje gore)

"Da, moram ti rec da se sjecam vremena kad su ljudi bili starci sa 45 god..."

 

Ne isplati mi se sad pisat svakojake primjere... Zaboravite na moj post...

 

 

@alien... sam ti pisi...

 

Samo si uzmite za primjer uzgajanje povrca, voca, i ostale hrane...

Danas piceki u farmama jedu svoj preradjeni izmet, rajcice dobivaju hranu iz cjevcice... To nam je sve tehnologija omogucila... Ta rajcica mora da je uzasno zdrava kad nakon 2 tjedna u vrecici ne omeksa niti sitnicu... Zagriznes, nema okusa... I tolko ostalih primjera da bi covjek ispisao "cijeli" forum....

 

Ispricavam se zbog offtopica.

 

http://www.mediafire.com/?mw0yjyjwjij
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 22:09 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš bez miša
Batista kaže...
grimyHR kaže...
Batista kaže...

Svaki dan sve vise bolesti... Svi se pitamo kako su prije ljudi zivjeli bez sve te silne elektronike, nisu znali za fucking tumore i ostale bolesti... Bilo je manje stresa...

 

Sad nas tehnologija osvaja vise nego ju iskoristavamo...

to sta se nekada nije mogao otkriti rak ne znaci da je bio ista manje smrtonosan, a ja bi radije da se otkrije sto mi je i da imam neku sansu za borbu nego da krepam jer nisam znao da sam bolestan...a bolesti nije sve vise, sve vise ih je iskorjenjeno i to radi napretka tehnologije

ti bi se radije vratio u vrijeme kad su ljudi sa 45 godina bili starci pred kraj zivota?

Aha... Tvoje misljenje... (kao i moje gore)

"Da, moram ti rec da se sjecam vremena kad su ljudi bili starci sa 45 god..."

 

Ne isplati mi se sad pisat svakojake primjere... Zaboravite na moj post...

 

 

@alien... sam ti pisi...

 

Samo si uzmite za primjer uzgajanje povrca, voca, i ostale hrane...

Danas piceki u farmama jedu svoj preradjeni izmet, rajcice dobivaju hranu iz cjevcice... To nam je sve tehnologija omogucila... Ta rajcica mora da je uzasno zdrava kad nakon 2 tjedna u vrecici ne omeksa niti sitnicu... Zagriznes, nema okusa... I tolko ostalih primjera da bi covjek ispisao "cijeli" forum....

 

Ispricavam se zbog offtopica.

 

samo ču napomenut da je danas prosječni životni vijek čovjeka 80 godina dok je prije pedeset godina bio 60, prije 200g. 40 itd itd. s tim da stalno raste. a raspravu o etici u prehrambenoj industriji čemo ostaviti za drugu temu.

druga je stvar što se danas živi puno ubrzanije i stresnije na što utječu mnogi faktori ali zasigurno ne i fucking elektronika. prije bih rekao da je svrha tehnologija prvenstveno da nam olakša a ne da nam škodi.

al ako ti želiš živjeti kao mormon samo izvoli!

Don't pray in my school, and I won't think in your church
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 23:20 (alien).
16 godina
offline
RE: Miš bez miša
alien kaže...

samo ču reć da je danas prosječni životni vijek čovjeka 80 godina dok je prije pedest godina bio 60, prije 200g. 40 itd itd. s tim da stalno raste. a raspravu o etici u prehrambenoj industriji čemo ostaviti za drugu temu.

druga je stvar što se danas živi puno ubrzanije i stresnije na što utječu mnogi faktori ali zasigurno ne i fucking elektronika. prije bih rekao da je svrha tehnologija prvenstveno da nam olakša a ne da nam škodi.

al ako ti želiš živjeti kao mormon samo izvoli!

kako god ti kazes... :S

http://www.mediafire.com/?mw0yjyjwjij
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 23:26 (Batista).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice