Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

poruka: 11
|
čitano: 2.167
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Milijun Xboxa One u manje od 24 sata".
11 godina
neaktivan
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Nisam bas pratio, jesu ukinuli on da mora biti spojen na internet min. jednom dnevno?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Milijun Xboxa One u manje od 24 sata
ezacro kaže...

Nisam bas pratio, jesu ukinuli on da mora biti spojen na internet min. jednom dnevno?

Da, konkurencija strikes once again.

12 godina
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

"Iz Microsofta su objavili i druge, možda ne tako korisne, ali svejedno zanimljive statistike. U igri Dead Rising 3 kupci konzole već su ubili preko 60 milijuna zombija, u Forzi Motorsport 5 prešli su 5,8 milijuna kilometara, dok su u igri Ryse: Son of Rome porazili 8,5 milijuna neprijatelja"

 

Ne možeš se više ni opustiti igrajući, sve prate, pa čak i koliko sam zombija ubio. 

It's not how good you are, it's how good you want to be.
Moj PC  
26 0 hvala 0
13 godina
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Fenomenalan početak za obje konzole. Konzole ostaju kraljice, unatoć najezdi gaminga na tabletima i smartphoneima. 

Moj PC  
4 15 hvala 0
12 godina
offline
Re: Milijun Xboxa One u manje od 24 sata
Chronosus kaže...

Fenomenalan početak za obje konzole. Konzole ostaju kraljice, unatoć najezdi gaminga na tabletima i smartphoneima. 

Nikad tableti nece zamjeniti klasicnu konzolu, igrati igru na tabletu je nemoguce.

Darko
10 godina
neaktivan
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

"Igrati igru na tabletu je nemoguće "

 

..-.-  evo dozvoli da te upoznam sa svijetom nemogućeg, gdje milijuni ljudi igraju igre na tabletima 

 

http://forums.toucharcade.com/

Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Kako volim kad svi sve doslovno shvaćaju i evo sad je on morao kopat po internetu da nađe neki forum namjenjen igranju na tabletima :facepalm:

Daj sad to još malo uspoređuj sa igranjem na konzoloma, sasvim drugi svijet, ono, daj se saberi.

 
3 6 hvala 1
12 godina
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Uspjeh je svakako prodati milijun komada nečega u 24 sata, ali usporedno s PS4 je dosta lošiji.

 

Nedavno je bila vijest da se PS4 također prodao u milijun komada u prva 24 sata, ali za razliku od Xboxa koji se prodaje u nekih 13-14 zemalja, PS4 se prodaje samo u SAD-u (i Kanadi?)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2013 16:46 (EchoOne).
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Ako koga zanima, danas sam bio u Harvey Normanu u King Crossu i vidio sam da imaju PS4 za isprobavanje sto me zacudilo jer sam mislio da u hr dolazi tek za koji mjesec.

 
2 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Milijun Xboxa One u manje od 24 sata
Renesis kaže...

Ako koga zanima, danas sam bio u Harvey Normanu u King Crossu i vidio sam da imaju PS4 za isprobavanje sto me zacudilo jer sam mislio da u hr dolazi tek za koji mjesec.

A kakve to veze ima s ovom vijesti?

Jel moguće da se u 5 godina još nisi naučio služit forumom?

Nađi PS4 topic pa tamo piši.

10 godina
neaktivan
offline
Milijun Xboxa One u manje od 24 sata

Bill jobs, provalio si doslovnu glupost i prema tome, snosi posljedice. 

Drugi put potrudi se napisati ono što misliš. 

 

Uostalom, usporediti igranje na tabletu i konzoli je sasvim moguće, čak štoviše ukupna iskoristivost ide u prilog tabletu. 

 

Ako hoćeš tablet koristiti kao konzolu - spajanje na tv i bežični kontroler. 

Ali ako hoćeš konzolu koristi kao tablet.. khm nda.

 

Ajd mi molim te odgovori - spojio si, pretpostavimo, tablet na tv, uzeo Mogu Pro u ruke, i zaigrao GTA, ili Bard's Tale,  ili Deus Ex, ili Real Racing..kakvo je to igranje? 

Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice