Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

poruka: 44
|
čitano: 5.679
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftovi zaposlenici vole iPhone".
16 godina
odjavljen
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

zašto ne,pa iphone je dobar

a svi opet koriste windowse za igre

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
Nepotrebna vijest, ljudi imaju pravo da biraju koji mob ce koristiti.
15 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Ovaj Steve Ballmer s godinama zaista postaje nepodnošljivi klaun i pajac.....sasvim nepotrebno.

 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

In your face!

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Ballmer me pomalo živcira, iphone je kvalitetan proizvod kojeg vrijedi kupiti. Bilo bi smiješno da netko u appleu nosi zunephone(ako će ga microsoft proizvest) a Steve Jobs prolazi i baci ga kroz prozor i sleti na Ballmerovu glavu. Novinar: Gospodine Jobs, što kažete na tužbu Ballmera zbog fizičke i duhovne boli koje ste mu nanijeli? Jobs: To je bila samo šala, nisam mislio da komad smeća može tako nauditi čovjeku...Smijeh Samo šala, ne mislim da bi zunephone bio loš proizvod, dapače sa novim os - om bio bi jako poželjna igračka... Namigiva

www.val.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Taj Ballmer mi je sa svakom novom vijesti sve smijesniji, pa covijek bi ga mogao tuziti zbog nanesene psihicke boli jer mu je uzeo iPhone i pretvarao se da ga razbija (ljudi to je AmerikaSmijeh) . A sto se tice toga da ljudi u Apple-u koriste njihove proizvode, to je sasvim logicno, em oni to prozvode, em nemaju nesto bolje sta bi koristili.

A na pitanje na cemu se igraju u Apple-u svi bi vjerojatno odgovorili na PS3-u ili na Wii-u (nikako na X360 ili WindowsuBelji se)

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

A isto tako mogu vidjeti koliko njihovih zaposlenika koristi Apple OS X, koliko ih koristi drugi internet pretraživač.. To je kao npr. netko radi u Dukatu a pije Meggle mlijeko...

 

Al eto, onda će se barem potruditi da dodatno unaprijede Windows Mobile OS pa da te zaposlenike vrate nazad 

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Jebate koji je ovaj Balmer freak, na ovim slikama izgleda kao da je predvodnik cobana sa sjevernog obrnka dinare a ne CEO najmocnije IT kompanije

 

Ako se pitate kako to izgleda ako pomijestae kokain, meskalin, speed, lsd i jos par eksperimentalnih lijekova i onda sve to kozumirate pogledajte onda

I LOVE THIS COMPANY JEEEEEEEEEEEEEEEEEE LOLSmijeh

 

Sad mislim da sam vidio sve

 

mislim da ovdje nikakvi komentari nisu potrebni mislim da ovdje nikakvi komentari nisu potrebni
pogled potpuno normalne i uravnotezene osobe :) pogled potpuno normalne i uravnotezene osobe :)
In the land of Mordor where the shadows lie.  One Phone to rule them all, One Phone to find them,  One Phone to bring them all, and in the darkness bind them In the land of Mordor where the shadows lie. One Phone to rule them all, One Phone to find them, One Phone to bring them all, and in the darkness bind them
ne ovo nije karikatura ne ovo nije karikatura
da ovo je karikatura da ovo je karikatura
ja sam NORMAAAALAAAAAAAANNNNNNNNNN!!! ja sam NORMAAAALAAAAAAAANNNNNNNNNN!!!
od koga je zapravo A.Hopkins skinuo Hanibala Lectera od koga je zapravo A.Hopkins skinuo Hanibala Lectera
di ste pic*e di ste pic*e
bit ce para hehehe bit ce para hehehe
molio bi nekog da mi objasni ovo: smijeh, pljesak, urlik? molio bi nekog da mi objasni ovo: smijeh, pljesak, urlik?
Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2010 23:00 (dado8).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

I kaj sad kaj ga vole? Covjekima pravo koristiti uređaje koje voli. Mislim da pri zapošljavanju u ugovoru ne stoji "molimo ne koristite niti kupujte uređaje konkurentnih kompanija"....pa stoga kakve to veze ima. Ti zaposlenici tamo rade svoj posao, a ako im je veći gušt koristiti tuđi uređaj nego uređaj vlastite kompanije e onda je to njihova odluka.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

ovo mi je najjače: "Nažalost, nisu se izjasnili koliko ih koristi računala s Windowsima za igranje."

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
dado8 kaže...

Jebate koji je ovaj Balmer freak, na ovim slikama izgleda kao da je predvodnik cobana sa sjevernog obrnka dinare a ne CEO najmocnije IT kompanije

 

Ako se pitate kako to izgleda ako pomijestae kokain, meskalin, speed, lsd i jos par eksperimentalnih lijekova i onda sve to kozumirate pogledajte onda

I LOVE THIS COMPANY JEEEEEEEEEEEEEEEEEE LOLSmijeh

 

Sad mislim da sam vidio sve

 

Jbt, ako je to normalan čovjek! Presmiješno je! Smijeh
Ako se tak ponaša jedan CEO, CEO jedne tak velke (i naizgled ozbiljne) tvrtke... kakvi su mu onda tek zaposlenici?! Iznenađen Smijeh
...Sad mi je jasno zašt' se ekipa s wzora svaki put sprda s tim sokolom! Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

ovo je stvarno budala

za ovakvo ponašanje bi ga tribalo smistit u ludnicu

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
P4k1 kaže...

ovo je stvarno budala

za ovakvo ponašanje bi ga tribalo smistit u ludnicu

ma u zooloski :)

 

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
dado8 kaže...

Jebate koji je ovaj Balmer freak, na ovim slikama izgleda kao da je predvodnik cobana sa sjevernog obrnka dinare a ne CEO najmocnije IT kompanije

 

Ako se pitate kako to izgleda ako pomijestae kokain, meskalin, speed, lsd i jos par eksperimentalnih lijekova i onda sve to kozumirate pogledajte onda

I LOVE THIS COMPANY JEEEEEEEEEEEEEEEEEE LOLSmijeh

 

Sad mislim da sam vidio sve

 

ROFL Smijeh

I became a fan of Steve Ballmer!

hahahaha

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 1:59 (diletant).
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

A kaj fali Ballmeru? Baz njega bi MS bio dosadan... Namigiva

Could it be, nothing that you learned from ash and debris?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Da Stevo šibne malo toga sa svakom kopijom vindoza ne bi bilo pirata... Nisam do sad vidio video, ali vidio sam kak kaj na ljude utječe Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Moram priznat da je ovo udarna vijest... Nego... sutra bude na bugu da zaposlenici Sonya kuci imaju Panasonicove televizije. Strasno!!!

I'm going woo woo
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
Žutilo za informatičare.
Koga zaboli ko kaj koristi u kojoj firmi?

Ballmer je majmunčina samo takva.
16 godina
odjavljen
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Ballmer je luđački nabrijan i izgleda ko neki čoban a ne glavni CEO Microsofta,ti nastupi valjda imaju za cilj motivirat zaposlenike

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

čoban ili ne al je ceo u ms..........(za razliku od nas)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

A što ćeš, ja nemam iphone, ali kad god pitam nekog vlasnika istog kaže da je mobitel predobar i da se isplatio svake kune

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
zbuzanic kaže...

A što ćeš, ja nemam iphone, ali kad god pitam nekog vlasnika istog kaže da je mobitel predobar i da se isplatio svake kune

moraju se tješitIzlanuo seSmijeh

16 godina
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Pa ocito da vole iPhone.

Windows Mobile 7 ce ocito biti losa kopija iPhone OS-a.

Steta...WM bi trebali biti suprotnost/alternativa Apple-ovom OSu, a ne losa kopija...

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

nekužim ove ostale kompanije,većinom svi pljuju po appleu,i najavljuju mi ćemo napravit bolje,ovo ono...pa onda nek jednom prestignu apple pa izbace nešto prvi a ne svi čekaju apple pa nakon toga nastoje kopirat ipad,iphone...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

mocno mi zvuci kako su u apple-u slozni i svi koriste iphone,a ovi iz ms se svadjaju :)

ali sumnjam da je takoCool

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

Ballmerovo ponasanje je kao neki njegov "brand"....nekima se svida taj pristup, nekima ne (ja sam medu onim drugima)....makar ga j enekada zanimljivo vidjeti.

Vec je bilo rasprava o tome kako ce mu jednom na pozornici dok onako bude skakao pola sata bez prestanka otkazati srce ili nesto....vjerujem da su svi vidjeli taj video.

 

 

 

Mislim, pogledajte malo ponasanje Osmijeh

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 12:09 (win32).
16 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
win32 kaže...

Ballmerovo ponasanje je kao neki njegov "brand"....nekima se svida taj pristup, nekima ne (ja sam medu onim drugima)....makar ga j enekada zanimljivo vidjeti.

Vec je bilo rasprava o tome kako ce mu jednom na pozornici dok onako bude skakao pola sata bez prestanka otkazati srce ili nesto....vjerujem da su svi vidjeli taj video.

 

 

 

Mislim, pogledajte malo ponasanje Osmijeh

 

Lol, stvarno nije normalan. xD

Ludi je od Jobsa definitivno.

Kao da je na speedu.

 

Edit: Zaboravio sam reci...totalan douche. xD

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 12:21 (Psiho246).
14 godina
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
stevan94 kaže...

mocno mi zvuci kako su u apple-u slozni i svi koriste iphone,a ovi iz ms se svadjaju :)

ali sumnjam da je takoCool

ne vjerujem ja da svi iz applea koriste iphone,ako je stvarno tako tada je to kult u pravom smislu riječi,ili zaposlenici ne smiju koristit nokiju ili drugo ( neko nepisano pravilo),tada je to već za psihijastrijsku analizu

isti dan otkaz i žuti
15 godina
odjavljen
offline
RE: Microsoftovi zaposlenici vole iPhone
blackalbum kaže...

ne vjerujem ja da svi iz applea koriste iphone,ako je stvarno tako tada je to kult u pravom smislu riječi,ili zaposlenici ne smiju koristit nokiju ili drugo ( neko nepisano pravilo),tada je to već za psihijastrijsku analizu

Kad zaposlenici applea dolaze na radno mjesto, prolaze kroz detektor koji urla kada netko prođe kroz njega a ima Sony Ericsson, Nokiu ili nešto slično u džepu. Osim što uzbuni security, detektor je uparen sa najnovijim motion/heat/hate detektorima pa gađa nesretnika jabukama. Trulim, naravno.

 

Za ispaljivanje koristi proslavljeni "Chicken Cannon" iz Mythbustersa

Ulaz u Apple HQ :D (TU onom tko zna odakle je ova slika) Ulaz u Apple HQ :D (TU onom tko zna odakle je ova slika)
Chicken Cannon Chicken Cannon
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
Microsoftovi zaposlenici vole iPhone

evo kako je sve

Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nisam siguran - Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice