Microsoftov novi logo

poruka: 95
|
čitano: 11.962
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoftov novi logo".
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Majke mi, 98% dizajnera bi tuko buzdovanom po glavi.

 

Već vidim prezentaciju:

 

Dizajner:

Znate, novi logo je veličanstven, uz dodir retro štiha, a boje polja, dolje lijevo pa dijagonalno gore desno simboliziraju svježinu novog identiteta tvrtke dok će dijagonala gore lijevo - dolje desno simbolizirati boju stolice kakvu će korisnici dobiti nakon što vide novi typeface i Windowse8 koji će biti promašaj u klasi Windows Viste ili WindowsaME.

 

Steve Monkeyboy Balmer:

Yes! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! Yeahhh!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 20:34 (MahnitiTapir).
 
42 12 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

volim minimalizam i jednostavnost.  ovo vam dođe kao sa državnim zastavama, od jednostavnih trobojki pa do onih sto imaju cijeli strip na sebi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoftov novi logo
Ha ha, ova ti je dobra! Virujem da su se poveli za tezom, manje je više, ali onda to ponekad stvarno izgleda kao da i prvašić ovo može napravit ko od šale.
 
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Au što Tonči voli biti ironičan. {#}

Meni je okey logo, pogodili su dobre nijanse boja, i to treba znati. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoftov novi logo

Meni je ova promijena super, jako mi se sviđa novi logo. Recite šta hoćete, ali nisam vidio vaše radove, ovom se logotipu nema šta zamjeriti.

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV |
 
4 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Meni se logo sviđa. Vi hejtajte koliko hoćete...

 
14 3 hvala 1
16 godina
offline
Microsoftov novi logo

izblijeđene boje

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

sviđa mi se,volim minimalizam

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
MahnitiTapir kaže...

Majke mi, 98% dizajnera bi tuko buzdovanom po glavi.

 

Već vidim prezentaciju:

 

Dizajner:

Znate, novi logo je veličanstven, uz dodir retro štiha, a boje polja, dolje lijevo pa dijagonalno gore desno simboliziraju svježinu novog identiteta tvrtke dok će dijagonala gore lijevo - dolje desno simbolizirati boju stolice kakvu će korisnici dobiti nakon što vide novi typeface i Windowse8 koji će biti promašaj u klasi Windows Viste ili WindowsaME.

 

Steve Monkeyboy Balmer:

Yes! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! Yeahhh!

 

Jedna riječ ->> CAR

{| qu!ck_s!1\/3r |}
14 godina
offline
Re: Microsoftov novi logo
Penryn kaže...

Au što Tonči voli biti ironičan. {#}

Sarkastičan

MIKROBLOG: FU not ftw
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
Clone kaže...
MahnitiTapir kaže...

Majke mi, 98% dizajnera bi tuko buzdovanom po glavi.

 

Već vidim prezentaciju:

 

Dizajner:

Znate, novi logo je veličanstven, uz dodir retro štiha, a boje polja, dolje lijevo pa dijagonalno gore desno simboliziraju svježinu novog identiteta tvrtke dok će dijagonala gore lijevo - dolje desno simbolizirati boju stolice kakvu će korisnici dobiti nakon što vide novi typeface i Windowse8 koji će biti promašaj u klasi Windows Viste ili WindowsaME.

 

Steve Monkeyboy Balmer:

Yes! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! DEVELOPERS! Yeahhh!

 

Jedna riječ ->> CAR

Mrazomor ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
KIKI3ooo kaže...

Sarkastičan

Sarkazam je mrvicu jači, meni je ovo više kao ironija. 

14 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Meni se isto sviđa, a ovaj logo mogu i ja napraviti kao i svatko tko je ikad pokrenuo Adobe Illustrator.

Za ovaj cjeli minemalistički dizaj su me mogli komotno zaposliti umjesto da plaćaju silne dizajnere da im rade raznobojne četverokute.

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

A dobro možda ljudi žele malo više početi koristiti svoje proizvode pa su rekli dizajnerima da naprave logo u ms paintu...

Moj PC  
18 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
Hydralisk kaže...

A dobro možda ljudi žele malo više početi koristiti svoje proizvode pa su rekli dizajnerima da naprave logo u ms paintu...

Kako si smješan. AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA, joj evo čekaj da se ustanem sa poda...

Ne sviđa vam se ovo od MS-a, ne sviđa vam se ono od MS-a, kad MS napravi bilo kakav potez, naleti na pljuvanje...

15 godina
offline
Microsoftov novi logo

Sranje u bojama.

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Microsoftov novi logo

Pff

Ja ne znam šta pljujete bezveze po logou.

Niš mu ne fali.

Vidite da se svi prebacuju na minimalizam.

I Chrome-ov novi logo mi se više sviđa od "3D" starog.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoftov novi logo

Podjeća me na 4 blocka wool-a u minecraftu

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Super je logo, samo mi se boje ne sviđaju. Da su malo življe bilo bi bolje.

Ma fixiji su za ekipu u uskim trapericama i naočalama bez dioptrije koji nose šalove u zatvorenim prostorima.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Microsoftov novi logo
royalhero kaže...
Hydralisk kaže...

A dobro možda ljudi žele malo više početi koristiti svoje proizvode pa su rekli dizajnerima da naprave logo u ms paintu...

Kako si smješan. AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA, joj evo čekaj da se ustanem sa poda...

Ne sviđa vam se ovo od MS-a, ne sviđa vam se ono od MS-a, kad MS napravi bilo kakav potez, naleti na pljuvanje...

Hmmm... Podsjeća na reakcije na ovom forumu na svaki potez jedne druge kompanije...

Nemogu se sad sjetiti koje...{#}

Inače... Meni je cijeli taj novi Microsoftov vizualni "identitet" malo hladan...

Nema veze, brzo ću se naviknuti...

16 godina
offline
Re: Microsoftov novi logo
royalhero kaže...
Hydralisk kaže...

A dobro možda ljudi žele malo više početi koristiti svoje proizvode pa su rekli dizajnerima da naprave logo u ms paintu...

Kako si smješan. AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA, joj evo čekaj da se ustanem sa poda...

Ne sviđa vam se ovo od MS-a, ne sviđa vam se ono od MS-a, kad MS napravi bilo kakav potez, naleti na pljuvanje...

Nego loveru, kada mislis legalizirat softver svoje omiljene kompanije?

 

To bi im sigurno puno vise zbacilo od izljeva ljubavi na forumu...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
13 godina
protjeran
offline
Re: Microsoftov novi logo
Penryn kaže...
KIKI3ooo kaže...

Sarkastičan

Sarkazam je mrvicu jači, meni je ovo više kao ironija. 

offtopic: to su dvije različite stvari a ne gradacija iste.

 

ontopic: članak je super, vidi se da im je i novi identitet prevara i ne mogu mrdnut iz devedesetih

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 22:51 (novak92).
13 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Sve su karte bacili na kvadratiće i Metro.... Hm,da im se nebi odbilo u glavu.... Al možda nebi ni bilo loše,pa da se trgnu i skinu Ballmera....

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoftov novi logo

Nisu li nedavno mijenjali?

http://www.bug.hr/vijesti/novi-logo-windowsa/114172.aspx

Microsoft i Windows imaju različit logo?

...

Ovo je moj pokušaj dizajniranja, manje od 5 minuta u Inkscapeu :)

Zaobljene linije daju dojam prozračnosti (slobode) i svježine (novi proizvodi) a zadržavaju prepoznatljivost logoa. Nema više kosih linija, zaobljene linije su suptilnije a boje uklonjene da bi se naglasila jednostavnost i profesionalnost.

hahaha :D

1 1
2 2
3 3
Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 23:19 (DragonShit).
 
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Microsoftov novi logo
royalhero kaže...
Hydralisk kaže...

A dobro možda ljudi žele malo više početi koristiti svoje proizvode pa su rekli dizajnerima da naprave logo u ms paintu...

Kako si smješan. AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA AHAHA, joj evo čekaj da se ustanem sa poda...

Ne sviđa vam se ovo od MS-a, ne sviđa vam se ono od MS-a, kad MS napravi bilo kakav potez, naleti na pljuvanje...

a ironija je u tome sta svi oni koriste MS-a 

12 godina
protjeran
offline
Microsoftov novi logo

a hejtanja po logu..
logo je super,uocljiv je i vuce korijene iz starog loga
sto se tice jednostavnosti to je i cilj,jer je lako pamtljiv i svi ga mogu nacrtat {#} 

pogledajte tako i logo apple,google i svih ostalih velikih korporacija,svi imaju tu jednostavnost

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 23:01 (znatizelno).
 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
Koliko god trivijalno bilo značenje loga,moram reći da su pogodili.

Genijalan je upravo zato što je jednostavan i zato što će svi reći da su ga sami mogli napraviti i upravo zato ostaje u pamćenju i postaje prepoznatljiv.Retro, a opet suvremen, ja bih rekao.
alrighty then
16 godina
odjavljen
offline
Microsoftov novi logo

Tonči dijeli packe... {#}

Freak Show Inc.
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoftov novi logo
escobar_ kaže...

Sranje u bojama.

Ne kopiraj Strikove riječi. {#}

14 godina
online
Microsoftov novi logo
Vrlo moderan logo. Taj koloplet boja koje se na prvi pogled doimaju staticne a u drugom kao da plesu najljepsi ples radosti i pjevaju tisuce pjesama me doziva da otvorim prozor i virnem u buducnost koju nam donosi microsoft.
Moj PC  
1 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice