Microsoft preuzima Mojang?

poruka: 8
|
čitano: 1.934
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft preuzima Mojang?".
12 godina
offline
Microsoft preuzima Mojang?

koji će im moj ta igrica?

 
2 9 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft preuzima Mojang?
W1ck3d8u2z kaže...

koji će im moj ta igrica?

jesi procito u kolko je minecraft prodan primjeraka? sad zamisli minecraft 2 kao xbone ekskluzivu, bit ce to vrlo ozbiljan system seller kao sto su pokemoni i zelda za nintendo.

watch?v=Fl35QCbMi-c Killed You With A Wheel
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft preuzima Mojang?

Ode još jedna Švedska firma u propast.
Baš kao i Skype. Prije je još nečemu i valjao, otkako ga je Microsoft preuzeo - katastrofa.

Microsoftu najbolje ide uništavanje drugih firmi i projekata - preuzimanjem istih. 

I dont care that they stole my idea . . I care that they dont have any of their own. — Nikola Tesla
Moj PC  
6 11 hvala 1
16 godina
offline
Re: Microsoft preuzima Mojang?
Kako se ekipa razbacuje miljardama ono boli glava.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft preuzima Mojang?
Sigurno su dobro izračunali. Ne vidim kako su to upropastili Skype. Bolji je nego ikada.
11 godina
offline
Microsoft preuzima Mojang?

MSN prije 10 godina je bio bolji od skypa.

 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Microsoft preuzima Mojang?

Ako Microsoft kupi Mojang znači da kupuje i Cobalt i Scrolls,te naravno Minecraft. Nadam s da se to neće dogoditi,osim toga Minecraft je već prodan u preko 16 500 000 primjeraka za PC/Mac,ako zbrojimo ostale platforme i ove dvije igre 2 milijarde mi se čini nekako malo za najpoznatiji sandbox na planetu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft preuzima Mojang?
xZero kaže...

Ode još jedna Švedska firma u propast.
Baš kao i Skype. Prije je još nečemu i valjao, otkako ga je Microsoft preuzeo - katastrofa.

Microsoftu najbolje ide uništavanje drugih firmi i projekata - preuzimanjem istih. 

Skype je uvijek isti... prakticki se nije niti promijenio previse. Koliko ja znam, unistili su oni SVOJ Windows Live Messanger....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 0:34 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice