Microsoft patentirao "emotivne" naočale

poruka: 11
|
čitano: 1.828
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft patentirao "emotivne" naočale".
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft patentirao "emotivne" naočale

Isuse Kriste, koja glupost. Čovjek bi sam po sebi trebao biti sposoban procijeniti emotivna stanja ljudi oko sebe. Jedini ljudi kojima bi ovo bilo od koristi su autisti. Zapravo, možda to čak i je primarno namijenjeno autistima što zapravo ne bi bilo loše. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
NecroKnight kaže...

.. autisti...

- da i ne, jer njima/za njih to uopće ne koristi. Upravo je autizam razlog zašto je beskorisno.

može slijepcima, ali ne autistima jer oni nit ne moraju razumijeti :) i ;-) vs :-(

- zapravo to najviše koristi geekovima i hipsterima, proizvođačima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Microsoft patentirao "emotivne" naočale

ma to će sponzoruše nositi okolo i snimati kome se dignuo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
ihush kaže...

- da i ne, jer njima/za njih to uopće ne koristi. Upravo je autizam razlog zašto je beskorisno.

može slijepcima, ali ne autistima jer oni nit ne moraju razumijeti :) i ;-) vs :-(

- zapravo to najviše koristi geekovima i hipsterima, proizvođačima.

 Postoji spektar autizma.


Ne mora se uvijek misliti na nefunkcionalne autiste kojima njihova bolest onemogućava normalan život.

 

Postoje autisti koji nekada jednostavno ne mogu prepoznati raspoloženja drugih ljudi (poruke koje se šalju govorom tijela, ignoriranjem ili slično), ili kako se to obično kaže, imaju manjak empatije (pa često kažu ili urade nešto pogrešno u pogrešnom trenutku).

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 17:02 (Onjegin).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
Onjegin kaže...
ihush kaže...

- da i ne, jer njima/za njih to uopće ne koristi. Upravo je autizam razlog zašto je beskorisno.

može slijepcima, ali ne autistima jer oni nit ne moraju razumijeti :) i ;-) vs :-(

- zapravo to najviše koristi geekovima i hipsterima, proizvođačima.

 Postoji spektar autisma.


Ne mora se uvijek misliti na nefunkcionalne ateiste kojima njihova bolest onemogućava normalan život.

 

Postoje autisti koji nekada jednostavno ne mogu prepoznati raspoloženja drugih ljudi (poruke koje se šalju govorom tijela, ignoriranjem ili slično), ili kako se to obično kaže, imaju manjak empatije (pa često kažu ili urade nešto pogrešno u pogrešnom trenutku).

 Namjerno ili?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
g12356 kaže...
Onjegin kaže...
ihush kaže...

- da i ne, jer njima/za njih to uopće ne koristi. Upravo je autizam razlog zašto je beskorisno.

može slijepcima, ali ne autistima jer oni nit ne moraju razumijeti :) i ;-) vs :-(

- zapravo to najviše koristi geekovima i hipsterima, proizvođačima.

 Postoji spektar autisma.


Ne mora se uvijek misliti na nefunkcionalne ateiste kojima njihova bolest onemogućava normalan život.

 

Postoje autisti koji nekada jednostavno ne mogu prepoznati raspoloženja drugih ljudi (poruke koje se šalju govorom tijela, ignoriranjem ili slično), ili kako se to obično kaže, imaju manjak empatije (pa često kažu ili urade nešto pogrešno u pogrešnom trenutku).

 Namjerno ili?

 Slučajno, mislio sam autiste.

15 godina
neaktivan
offline
Microsoft patentirao "emotivne" naočale

A šta s onima što se cere svakome a nikome dobro ne žele? 

I dont care that they stole my idea . . I care that they dont have any of their own. — Nikola Tesla
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Microsoft patentirao "emotivne" naočale

HoloLens je dokaz da Microsoft ne patentira samo ideje ko neki. Sjećate se prije par godina kad su patentirali naočale koje će imati tehnologiju sličnu Kinectu? I sad imamo HoloLens. A koji je naravno počeo sa razvojem prije dvije godine. Tako da su već tada znali šta patentiraju. A patenti pojedinih firma nikada neće izaći u gotovom proizvodu. Dok neko drugi ne napravi slično, pa da ih mogu tužiti...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
Ideju za ovo su pokupili iz Blade runnera. Sad ćemo znati tko su androidi među nama. I žene će napokon prestati s pitanjima 'voliš li me?'.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
xZero kaže...

A šta s onima što se cere svakome a nikome dobro ne žele? 

 Ti se bave politikom :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft patentirao "emotivne" naočale
Angus_Young kaže...
xZero kaže...

A šta s onima što se cere svakome a nikome dobro ne žele? 

 Ti se bave politikom :)

 To ti je odmah zastavica da bježiš.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice