Microsoft osvježio Skype za Android

poruka: 12
|
čitano: 2.544
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft osvježio Skype za Android".
15 godina
online
Microsoft osvježio Skype za Android

Ista je već deinstalirana nekoliko dana jer se počela sama ulogiravati i prikazivati notifikacije nakon nekoliko opetovanih Sign-outova.

Doviđenja do nekog drugog puta :-P

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android

Skype je postao bugovit kao Flash plugin. Bilo desktop ili mobile verzije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android

Kad će osvježiti Skype klijent za Linux?

 

Sreća je da ga uopće ima, ali kad pomisliš da se ipak na toj aplikaciji obrće neka lova, ne vidim razloga da i njega ne dignu koju verziju više.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
Porga kaže...

Kad će osvježiti Skype klijent za Linux?

 

Sreća je da ga uopće ima, ali kad pomisliš da se ipak na toj aplikaciji obrće neka lova, ne vidim razloga da i njega ne dignu koju verziju više.

 Upravo sam ja to htio pitat. Al cujem da ljudi masovno prelaze na druge IM aplikacije tak da... Mislim da je sve pocelo onda kad je M$ preuzeo Skype.

14 godina
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
Pa da Android nema normalan video chat client ja ne mogu vjerovat. Ni Skype, ni FB no GTalk se ne mogu mjeriti sa FT na iOSu i to me nervira ...
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
makopos kaže...

Skype je postao bugovit kao Flash plugin. Bilo desktop ili mobile verzije.

 Koji su to bugovi,  ja nemam nikakvih problema sa Skype-om.

9 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
Također bez problema, osim sto je rijec o daleko najruznijem sucelju ikad
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
PlayMaker10 kaže...
makopos kaže...

Skype je postao bugovit kao Flash plugin. Bilo desktop ili mobile verzije.

 Koji su to bugovi,  ja nemam nikakvih problema sa Skype-om.

 Evo jedan, danas (jucer) ujutro.... Saljem poruku frendu na skype (bio na 4G mrezi, stock firmware, Android, Sony Xperia E4g), ne moze poslat poruku nikak. Oko 3 popodne mob posalje poruku koja je napisana u 9 i nesto ujutro.

16 godina
offline
Microsoft osvježio Skype za Android

Osobno, ne kuzim zasto te aplikacije imao zilijun megabajta, a brzina rada i npr na desktopu UI je tako šugav da mi je muka, koristim ga samo kad netko inzistira na skype-u.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Microsoft osvježio Skype za Android

Meni deskopt verzija stalno ruši drivere za grafu.. a kad primim grupni poziv dobijem plavi ekran. Šta treba napravit?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Microsoft osvježio Skype za Android
Kewin kaže...

Meni deskopt verzija stalno ruši drivere za grafu.. a kad primim grupni poziv dobijem plavi ekran. Šta treba napravit?

 

Meni se desktop skype sruši kad god me netko nazove... onda drugi put radi ok :-)

12 godina
offline
Microsoft osvježio Skype za Android

Meni je vecina kontakata uvijek Online. Iako zapravo nisu. I ne pomaze ni relog niti ista slicno, ima milijun prijava problema, a oni ne rade nista. Skype je realno jedno veliko govno od softvera i zelim mu brzu propast, da mozemo preci na nesto bolje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice