Microsoft kupio Skype

poruka: 102
|
čitano: 17.340
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft kupio Skype".
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

Sad, pošto sam poprilična njubara u svim tim poslovnim odnosima na ovom području- da li to znači da će Skype u budućnosti naplaćivati svoje besplatne pozive? Ne govorim o onim kreditima, već o besplatnom korištenju Skype-a.

 

Ne veseli me baš ova akvizicija :/

Μολὼν λαβέ!
 
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft kupio Skype
po meni ovo je veliki Fail za skype... MS ce ih urnisati.... sad ce na popularnosti dobiti VoipBuster i sl
K'eni pa te vat' ;)
13 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

ne skype nece poceti naplacivati svoje besplatne pozive koje je imao do sada, to nema veze s ovom akvizicijom

 

 
6 0 hvala 3
15 godina
offline
Microsoft kupio Skype

Ako ukinu skype za linux...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

Odlična stvar... danas kupio Omniu 7, jedva čekam izlazak skypa za windows phone 7!

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

Odakle vam te blesave ideje da će Microsoft naplaćivati nešto što Skype nije? Koja je poanta tih zaključaka?

Moj PC  
27 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
naxeem kaže...

Odakle vam te blesave ideje da će Microsoft naplaćivati nešto što Skype nije? Koja je poanta tih zaključaka?

  :)

 

Zato sam i napisao da sam njubara, više iz neznanja nego nekakvih realnih očekivanja. Nema poante, pitam iskusnije ljude. :)

Μολὼν λαβέ!
16 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

8.5 milijardi {#} ... pitam se koliko je koštao razvoj google voicea ili apple face time a u kontekstu ovog članka :D

A.
 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft kupio Skype
Skype koristi određene tehnologija ili what ever kaj Microsoft može ukomponirat u svoju ponudu i dobro zaradit.
Postoji bezbroj mogućnosti za iskoristit Skype, infrastrukturu i sve oko njega da se zaradi. Ne znam ako ste primjetili ali Xbox Microsoftu donosi brdoooo love i integracija Skype u Xbox te "Facetime" prek TV-a je više nego super shema. Npr peglaš nekaj na xboxu i sjetiš se nazvat pizzeriu za klopu, fino prek Skypea i slušalica recimo voice dial nazoveš pizzeriu i naručiš klopu.
Mogućnosti su neograničene.
Bez brige nisu iskesili tolke pare bez veze.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
NEW_MAN kaže...
Skype koristi određene tehnologija ili what ever kaj Microsoft može ukomponirat u svoju ponudu i dobro zaradit.
Postoji bezbroj mogućnosti za iskoristit Skype, infrastrukturu i sve oko njega da se zaradi. Ne znam ako ste primjetili ali Xbox Microsoftu donosi brdoooo love i integracija Skype u Xbox te "Facetime" prek TV-a je više nego super shema. Npr peglaš nekaj na xboxu i sjetiš se nazvat pizzeriu za klopu, fino prek Skypea i slušalica recimo voice dial nazoveš pizzeriu i naručiš klopu.
Mogućnosti su neograničene.
Bez brige nisu iskesili tolke pare bez veze.

Upravo tako.

 

Nego, nije logično da će sad naplatiti sve besplatno. Nemojte imati predrasudu da je Microsoft velika zla kompanija, jer nije. Google je daleko podmukliji i skuplji.

14 godina
offline
Microsoft kupio Skype

to su mogli i sami bez brige...

Ovo je kupnja brenda i niš drugo.

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
2 7 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft kupio Skype
Dodi NAPALMIKUS kaže...

to su mogli i sami bez brige...

Ovo je kupnja brenda i niš drugo.

  ovo je kupnja proizvoda u koji je ulozeno puno godina razvoja i koji ima milijune korisnika

nije ni microsoft svemocan da to u kratkom roku napravi, mogli su, da, al do 2020te...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2011 12:57 (grimyHR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype

Sad mogu reći samo zbogom podršči za iphone, Android i linux. Microsoft nije ni smio kupiti jer ima već monopol sa msn messengerom. ? 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
16 godina
offline
Microsoft kupio Skype

Ako je Skype toliko uspesan zasto je 500 mil$ u minusu ?

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
naxeem kaže...

... Nemojte imati predrasudu da je Microsoft velika zla kompanija, jer nije. Google je daleko podmukliji i skuplji.

Je ,ali Google nudi sve besplatno!! {#} Njega se ne pljuje!! Ma oni su dobrice ,nemoj širit neistine!! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
kizo2703 kaže...
naxeem kaže...

... Nemojte imati predrasudu da je Microsoft velika zla kompanija, jer nije. Google je daleko podmukliji i skuplji.

Je ,ali Google nudi sve besplatno!! {#} Njega se ne pljuje!! Ma oni su dobrice ,nemoj širit neistine!! {#}

da razmislim što će na kraju biti od toga, prvo će izbaciti strateški verziju za wp7 i posle 2 mj verzije za iPhone Android i linuxe i posle toga će opet izaći za wp7 i onda 

će za ostale govoriti da se ne isplati bla bla da je wp7 bolji bla bla. itd. Ma M$ je podmukliji.

 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
13 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft kupio Skype
linuxuser kaže...

Sad mogu reći samo zbogom podršči za iphone, Android i linux. Microsoft nije ni smio kupiti jer ima već monopol sa msn messengerom. ? 

 

Neće biti tako. Misliš da njima zarada nije u interesu. Zarađuje se i na linux platformi, a besplatno će biti besplatno bez obzira na platformu.

 

Njima svejedno koju platformu koristiš sve dok plaćaš. Pa nisu se oni blesavi.

16 godina
offline
Microsoft kupio Skype

Vraktijebimater koji stručnjaki ovde pišeju. Šteta kaj ne drmate Skajpom i Majkrosoftom, sigurno bi ovo ispalo drugačije.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft kupio Skype
linuxuser kaže...

Sad mogu reći samo zbogom podršči za iphone, Android i linux. Microsoft nije ni smio kupiti jer ima već monopol sa msn messengerom. ? 

 

Sumnjam, ako su kupili već neki proizvod koji ima podršku za određene platforme i gdje već ima neku popularnost, čemu to ubijati. Samo će izgubiti broj korisnika Skype-a.

 

Probao sam razne "VOIP" proizvode (Ventrilo, xFire, Google Voice itd) i Skype je imao najbolji zvuk, najmanje lag-a, najmanje pucanja. Jedini nedostatak mu je stvarno loše sučelje (tj. ne loše, nego meni ne paše). Prije je bilo super, ali sad na ovo novije nikako se ne mogu priviknuti.

 

Bilo bi dobro da se skype intergira kao servis u nove Windows-e, tj da više nema ono glomazno sučelje, nego da radi sa windows-ima "out of the box", sa nekim minimalističkim sučeljem.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype

Hehe, ne bih se cudio da se odsad bude zvao "Mype" {#}

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft kupio Skype

Ne bih se čudio da spoje Skype i MSN. Time će si značajno upgradeati MSN i dobiti priljev korisnika.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
p0temk1n kaže...

Ne bih se čudio da spoje Skype i MSN. Time će si značajno upgradeati MSN i dobiti priljev korisnika.

Samo da ne stave svakojake smajliće i kričavi tekst i animacije. Tj, da ne dopuste korisnicima stavljanje istih.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2011 13:39 (Smooth Operator).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
NEW_MAN kaže...
Skype koristi određene tehnologija ili what ever kaj Microsoft može ukomponirat u svoju ponudu i dobro zaradit.
Postoji bezbroj mogućnosti za iskoristit Skype, infrastrukturu i sve oko njega da se zaradi. Ne znam ako ste primjetili ali Xbox Microsoftu donosi brdoooo love i integracija Skype u Xbox te "Facetime" prek TV-a je više nego super shema. Npr peglaš nekaj na xboxu i sjetiš se nazvat pizzeriu za klopu, fino prek Skypea i slušalica recimo voice dial nazoveš pizzeriu i naručiš klopu.
Mogućnosti su neograničene.
Bez brige nisu iskesili tolke pare bez veze.

Pogotovo tko ima kinect. On stoji negdje pokraj ili ispod televizora inače. Kad ti padne na pamet preko xboxa fino video poziv kome god hoćeš.

Ne moraš više ić pred kompjuter u radnu sobu da bi videopozivo, fino iz udobnosti dnevnog boravka zivkaš po cijelom svijetu...

MS i Monkeyboy su glavni :D

13 godina
offline
Microsoft kupio Skype

nisam bas sretan u vezi ovog. radije bih da je Skype u vlasnistvu Google-a.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 21 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Microsoft kupio Skype
U Microsoft se pokazalo da nemaju personal koi moze da napravi nesto veliko I novo,mislim da I sami neznaju zasto su kupili skype..
art
Moj PC  
4 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
Smooth Operator kaže...
p0temk1n kaže...

Ne bih se čudio da spoje Skype i MSN. Time će si značajno upgradeati MSN i dobiti priljev korisnika.

Samo da ne stave svakojake smajliće i kričavi tekst i animacije. Tj, da ne dopuste korisnicima stavljanje istih.

cccc, zasto bi zabranjivali korisnicima da stavljaju svoje smajlice? kakve su to bedastoce?

 

ako ja zelim koristiti svoje smajlice i svoj text zasto bi mi to bilo zabranjeno?

13 godina
protjeran
offline
Re: Microsoft kupio Skype
Smooth Operator kaže...

Samo da ne stave svakojake smajliće i kričavi tekst i animacije. Tj, da ne dopuste korisnicima stavljanje istih.

Joj odvratno. Kako ja to mrzim. Zato ni ne koristim to smeće od IM više.

15 godina
odjavljen
offline
Microsoft kupio Skype

Skype integriran u Windowse i MSN? ovo bi mogao biti pun pogodak za Microsoft. Jedino pitanje jest-hoće li Skype ostati zasebna tvrtka u vlasništvu MS-a ili će biti samo marketinško ime, brand, kojem će se MS dodatno osnaživati na tržištu.

 

Već vidim: Skype-by Microsoft.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
oliver kaže...
U Microsoft se pokazalo da nemaju personal koi moze da napravi nesto veliko I novo,mislim da I sami neznaju zasto su kupili skype..

Da, zapravo, tu firmu vodi hrpa idiota.

 

Meni je super ovaj naš mentalitet. Možeš se smijati glupim izjavama po cijeli dan.

 

Dobra je ona reklama: "zemlja s milijun nogometnih izbornika, milijun ministara financija, milijun ljubavnika, milijun stratega, analitičara..." - LOL živa istina.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft kupio Skype
Makavelii kaže...

cccc, zasto bi zabranjivali korisnicima da stavljaju svoje smajlice? kakve su to bedastoce?

 

ako ja zelim koristiti svoje smajlice i svoj text zasto bi mi to bilo zabranjeno?

Koristi. Ne s mnom u razgovoru, di moram pogađati što me pitaš. Debilana žešća to izgleda.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice