Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaciju W

poruka: 36
|
čitano: 5.879
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaciju W".
13 godina
offline
Re: Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaci
deckard kaže...

Ma kroz aktivaciju su uzeli podatke o postojećem hardwareu, kako će oni znati podatke o mojem budućem hardwareu !? Dakle retail ostaje retail my ass sve dok ja ne dobijem ključ s kojim si sam mogu aktivirati Win10 kad ih reinstaliram na novi komp bez da ih moram zivkati i žicati novi key ko da sam ukrao retail licencu s koje sam nadogradio. Ja tvrdim da je u ovom slučaju retail retail my ass i da ćemo svi kad tad platiti te aktivacije kad i ako promijenimo hardware.

 Što ih briga za tvoj budući hardware ako se radi o retail licenci.I nakon sto postova ti izgleda i dalje ne znaš razliku između OEM-a i retaila.

Usput jer ti @Kerum cura?

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2015 23:47 (Hrvoje001).
15 godina
offline
Re: Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaci
Hrvoje001 kaže...
deckard kaže...

Ma kroz aktivaciju su uzeli podatke o postojećem hardwareu, kako će oni znati podatke o mojem budućem hardwareu !? Dakle retail ostaje retail my ass sve dok ja ne dobijem ključ s kojim si sam mogu aktivirati Win10 kad ih reinstaliram na novi komp bez da ih moram zivkati i žicati novi key ko da sam ukrao retail licencu s koje sam nadogradio. Ja tvrdim da je u ovom slučaju retail retail my ass i da ćemo svi kad tad platiti te aktivacije kad i ako promijenimo hardware.

 Što ih briga za tvoj budući hardware ako se radi o retail licenci.I nakon sto postova ti izgleda i dalje ne znaš razliku između OEM-a i retaila.

Usput jer ti @Kerum cura?

If the base qualifying license (Windows 7 or Windows 8.1) was a full retail version, then yes, you can transfer it.

 

Da, dobro, i kako će proći aktivacija desetke na novom hardwareu ? Na temelju čega će oni povezati moj novi hardware, mene kao kupca retail Windowsa 8 i retail licence za koju tvrde da je mogu prenositi na novi komp ? Ajd mi mudrijašu odgovori na ovo ključno pitanje na koje MS nije dao odgovor, pa da podijelim informaciju po svjetskim forumima na kojima se također traži taj odgovor.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2015 8:37 (deckard).
12 godina
offline
Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaciju W

Moja situacija je da imam win 8 pro retail te bi zelio napraviti upgrade na 10, ali kako mi je laptop doslovno u dijelovima, za koji mjesec bih napravio cistu instalaciju win 10 na novom laptopu koji planiram kupiti, bez glupiranja prvo instaliraj win 8 pa upgrade na 10. Također ne zelim imati ogranicenu HOME verziju koja ce vrlo vjerojatno doci s novim laptopom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2015 11:57 (kerum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaciju W

Ah ova silna diskusija, instaliraš jogurt verziju i nemaš problema sa promjenom hardwarea

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2015 14:30 (th0r-vz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaciju W

jesi siguran nema vise pirata od 10-ke o tome cijelo vrijeme trubimo

zato je i omoguceno da i priati mogu updateat na 10-ku  

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2015 16:41 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft ispravio probleme vezano uz aktivaci
4mal kaže...

jesi siguran nema vise pirata od 10-ke o tome cijelo vrijeme trubimo

zato je i omoguceno da i priati mogu updateat na 10-ku  

 

 

 

I taman kad se nasaftaju na Win10, poinstaliraju i podese gomilu wareza, MS će skršiti aktivacije, pa nek se onda dalje igraju s toolkitovima i pripadnim materijalom .

Deckard
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice