Microsoft – optimistično u Kini

poruka: 10
|
čitano: 2.911
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft – optimistično u Kini".
16 godina
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Što drugo uopće mogu reći? A jadni...

Gledam te!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Joj kak bi to bilo dobro da kod nas nova lumia 610 dode samo 1000 kn.Ne znam ko bi normalan onda vise isao kupovat npr. smece od wildfire-a.

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Microsoft – optimistično u Kini

'' IDC očekuje da će ove godine na kineskom tržištu smartphonea Windows Phone zauzeti 7,5%''

Ako se ne varam, prošlogodišnja očekivanja IDC za WP su bila preko 20% globalno (do kraja 2012?)...

Bez Nokije su na 0,5%, s Nokijom <3%.

A žao mi ih je, CEO mora dati neku izjavu, a papagaji ponavljati...

 
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Je, je, to bi bila navala, u Engleskoj ju dijele za badava (i to 800stotku) pa ju ni vrag neče i ne mogu uz dijeljenje uhvatiti 1,5% tržišta!

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft – optimistično u Kini
MS i NOKIA na tržištu smartphona su završena priča.
Jedino mi je žao NOKIE koja je nekad bila ime na tržištu mobitela ... RIP.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft – optimistično u Kini
memulica kaže...
MS i NOKIA na tržištu smartphona su završena priča.
Jedino mi je žao NOKIE koja je nekad bila ime na tržištu mobitela ... RIP.

 Slozit cu se s tobom kad iz mikrosofta sluzbeno najave da lumie nebudu dobile update na wp8(apollo)

16 godina
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Pa ako je to propalo, ako niko nece...cemu se stalno groznicavo javljate na ovakve teme da to i dokazete?

Balkanski pametnjakovici. :P

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Ne fali im optimizma. Bilo bi smiješno da nije žalosno. Uspjeh smartfone platforme ne određuju uber điđi miđi telefoni već oni iz donje/srednje cjenovne skale. A MS sa svojom prikolicom (Nokia) ima pun vagon uber điđi miđi telefona koje malo tko želi. Percepcija MS kao kompanije je sve samo ne pozitivna. Ako ćemo današnji Apple uvesti kao mjeru zločestoće (mjera negativne aktivnosti u cilju profita), MS je Apple^2.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2012 12:12 (rmiculini).
 
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft – optimistično u Kini
kach kaže...
memulica kaže...
MS i NOKIA na tržištu smartphona su završena priča.
Jedino mi je žao NOKIE koja je nekad bila ime na tržištu mobitela ... RIP.

 Slozit cu se s tobom kad iz mikrosofta sluzbeno najave da lumie nebudu dobile update na wp8(apollo)

neznam koliko je ovo pouzdano

http://www.phonearena.com/news/MSNerd-confirms-all-Windows-Phones-getting-Apollo-Nokia-in-charge-of-most-things-chipset-and-camera_id28328

14 godina
neaktivan
offline
Microsoft – optimistično u Kini

Nije jos sto posto pouzdano,ali daje dobru nadu!Ceka se sluzbnea potvrda od mikrosofta,ali imam filing da budu izbacili apollo update za sve wp7 uredaje.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice