MAXtv putem satelita

poruka: 96
|
čitano: 124.465
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MAXtv putem satelita".
12 godina
offline
MAXtv putem satelita

Neka svjezija iskustva s maxtv satelitom? Kako se ponasa usluga tijekom loseg vremena (kisa, vjetar), ima li smetnji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
MAXtv putem satelita

Evo kod mene već 7 godina radi. SZK sam zvao samo jednom kad je krepao daljinski. Sve ostalo bez zamjerke. Slike nema samo kod ekstremne kiše.

 

Minus je nedostatak HD kanala.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: MAXtv putem satelita
Lil Dice kaže...

Evo kod mene već 7 godina radi. SZK sam zvao samo jednom kad je krepao daljinski. Sve ostalo bez zamjerke. Slike nema samo kod ekstremne kiše.

 

Minus je nedostatak HD kanala.

 Kako nema HD kanala? Pa na satelitu je većina kanala HD koliko znam, svi sportski, više manje svi filmski paketi i HBO.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: MAXtv putem satelita
JozoBozo121 kaže...
Lil Dice kaže...

Evo kod mene već 7 godina radi. SZK sam zvao samo jednom kad je krepao daljinski. Sve ostalo bez zamjerke. Slike nema samo kod ekstremne kiše.

 

Minus je nedostatak HD kanala.

 Kako nema HD kanala? Pa na satelitu je većina kanala HD koliko znam, svi sportski, više manje svi filmski paketi i HBO.

 Arene, SK, HBO i Cinestar Premiere 12. Eto to je na satelitu u HD-u. Znači ni pola koliko ih je na IPTV-u, dokumentarni niti jedan.

12 godina
offline
Re: MAXtv putem satelita
Lil Dice kaže...

Evo kod mene već 7 godina radi. SZK sam zvao samo jednom kad je krepao daljinski. Sve ostalo bez zamjerke. Slike nema samo kod ekstremne kiše.

 

Minus je nedostatak HD kanala.

 Jel koristis tcomovu opremu ili svoju?

9 godina
offline
MAXtv putem satelita

Svoju, imam Triax antenu i kvalitetnije LNB-ove, al mislim da je i njihova zadovoljavajuća. Ja sam na sjeveru RH, a što ideš južnije trebala bi veća antena, za npr. Dubrovnik minimalno 110cm.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 22:22 (Lil Dice).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice