Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per

poruka: 7
|
čitano: 2.515
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per".
16 godina
offline
Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per

Update dosao prosli tjedan.

 

Radilo par dana, onda je mob zblokirao da sam morao kopati po netu kako napravit hard reset (up volume + power). 

Zanimljivo, ista stvar mi se desila na Nexus 7 i marshmallow, oko istog datuma, iako je nexus 7 nadogradjem jos davno! Cudna slucajnost. 

 

Primjetio i da baterija traje krace na marshmallowu. Eto odkuda bolje performanse, jednostavno su stisnuli Turbo tipku pa brzi takt trosi vise struje:) 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje
hudo kaže...

Update dosao prosli tjedan.

 

Radilo par dana, onda je mob zblokirao da sam morao kopati po netu kako napravit hard reset (up volume + power). 

Zanimljivo, ista stvar mi se desila na Nexus 7 i marshmallow, oko istog datuma, iako je nexus 7 nadogradjem jos davno! Cudna slucajnost. 

 

Primjetio i da baterija traje krace na marshmallowu. Eto odkuda bolje performanse, jednostavno su stisnuli Turbo tipku pa brzi takt trosi vise struje:) 

 Antutu 5 - 47000., Antutu 5.1.1. 75000, Antutu 6 - 110000. Pa to nema veze s vezom.

 

 Baterija je pogoršana na svim uređajima koji su dobili MM. S6, G4, M9...

16 godina
neaktivan
offline
Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per

Kako su kod vas riješena ažuriranja...jeste osuđeni preuzet MM?  Na Motorolama nema rješenja da se odbije nadogradnja. Obavijest skače svako 3 sata,te ako je ignoriraš par dana, skidanje počinje samo. Užas. Svi zadovoljni sa 5.1.1 i iste ove simptome prijavljuje Moto ekipa koja je prešla na MM.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje

Imam HTC One M8, meni sve bolje radi, ukljucujuci i trajanje baterije. Nikakvih bugova...

12 godina
offline
Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per

Ja tu vidim samo crveni UX score koji je crven radi upaljenog fsynca :D

ja
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje
Evo , ja sam jučer updateo i nakon toga nije bilo najbolje i onda napravio hard reset i od tad mobitel leti, fluidan poput iPhona. Vatrenu saving mod nisam ni palio, a nisam radio malo. Mob je skinut u 7 sa punjaca, od tada Clash ko clans, internet i vraćanje na tvorničke postavke plus update preko 50 aplikacija nakon toga i imam 40% baterije. Prije bi nakon toga sve baterija bila vjerojatno na 1% tako da update nije loš
Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Marshmallow na HTC One M9 donio značajno bolje per

Konačno će ovi koji konstantno kukaju za updateovima doći na svoje.

 

Ovo zvuči kao dobar razlog za apdejt.

 

Inače one kojima život ovisi hoće li imati verziju 5.1. ili 5.3 nikada nisam mogao razumjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice