Marketinška ofenziva

poruka: 13
|
čitano: 2.553
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marketinška ofenziva".
16 godina
offline
Marketinška ofenziva

LOL @ "Smart Visual Experience"  :D

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Marketinška ofenziva
Veliki Brat kaže...

LOL @ "Smart Visual Experience"  :D

Mene također zanima što točno znači "Ultra Secure". Glupost marketinga me uvijek fascinirala... :D

12 godina
protjeran
offline
Marketinška ofenziva

Pet mulaca iz marketinga 7 minuta klika po različitim bullshit generatorima i pejsta rezultate u listu na SharePointu. Kada sve rezultate skupe, šesti mulac eksporta listu u Excel spreadsheet, isprinta u sedam kopija te se sva šestorica zapute do sedmog - Velikog Zmaja Mulca. Okupe se oko konferencijskog stola od kamena koji nema središnju rupu za konferencijiski telefon te pognutih glava mantraju kako je marketing super, a oni carevi dok Veliki Zmaj Mulac bacanjem graha, gledanjem kokošjih iznutrica i gatanjem iz čaja odlučuje koje fraze će iskoristiti u marketinškoj kampanji.

 

Druga opcija je da u marketingu redom rade teži kreteni. {#}

TD za ne kuženje sarkazma i ironije.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Marketinška ofenziva

Ko da su im ovi iz Applea sklagali reklamu. Magical. Ubelievable. Fascinating. Fap fap effect.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
4 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Marketinška ofenziva
tnakir kaže...

Ko da su im ovi iz Applea sklagali reklamu. Magical. Ubelievable. Fascinating. Fap fap effect.

 

Dobro znamo da postoji jedna druga firma koja tako naziva svoje proizvode.
15 godina
offline
Marketinška ofenziva

 

Ima i jedan bolji video al ga niam uspio nac.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Marketinška ofenziva
Ultra ultra ultra, zaboravili su napisat Ultra skupo.
Tanka racunala koja izgledaju prekrasno a plafon je tipkanje u wordu jer nemaju nikakve graficke.
15 godina
offline
Re: Marketinška ofenziva
NEW_MAN kaže...
Ultra ultra ultra, zaboravili su napisat Ultra skupo.
Tanka racunala koja izgledaju prekrasno a plafon je tipkanje u wordu jer nemaju nikakve graficke.

Koja je svrha jake graficke na ultrabooku. To nisu racunala namjenjena za igranje ni za autocad.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
14 godina
protjeran
offline
Re: Marketinška ofenziva
Od kad za autocad treba jaka graficka?
15 godina
neaktivan
offline
Marketinška ofenziva

Čuj, jedna od glavnih prednosti što su tanki, a na sliku nakelje efekt zbog kojeg taj ultrabook izgled kao da je jedno 2 puta deblji.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Marketinška ofenziva
ansha kaže...
Od kad za autocad treba jaka graficka?

Htio sam reci da se od takvog racunala ne ocekuje da bude radna stanica ili gaming racunalo.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 13:58 (tnakir).
14 godina
protjeran
offline
Re: Marketinška ofenziva
tnakir kaže...
ansha kaže...
Od kad za autocad treba jaka graficka?

Htio sam reci da se od takvog racunala ne ocekuje da bude radna stanica ili gaming racunalo.

Pa to su prilicno punokrvna racunala za 99% poslova osim gaminga. Vise je dijagonala ekrana ogranicavajuci faktor za odredjene stvari tipa autocad/photoshop nego same performanse.

15 godina
offline
Marketinška ofenziva

Da, ali nasim forumasima racunalo nije dobro cim nema triple core ultra turbo graficku. Njima racunalo sluzi samo i jedino za igranje.

 

Btw kolegica mi ima novog acera s3... ja na takvom racunalu nebih mogao radit. Premali ekran, a i da ga spojim na monitor, ima premalu tipkovnicu tako da ono... kad bih sve pospajao na njega da bi mogao ugodno raditi na njemu nebi mi se bas isplatilo :)

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice