Manje, novo i sporije

poruka: 8
|
čitano: 2.725
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Manje, novo i sporije".
15 godina
neaktivan
offline
Manje, novo i sporije

Ukratko: Kupujte staro, a manite se novog. Žalosno, al istinito. Još manje preformanse nekak prođu,al broj ciklusa nikako

I'll be back
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Manje, novo i sporije

Au, ovo nece ici na dobro... ipak ce ovi mehanicki mamuti jos pozivjeti neko vrijeme...

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Manje, novo i sporije

onda neka ne smanjuju  nego  povečavaju finoču procesa

koliki mi je da ga pola moran držat u živideru
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 19:50 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Manje, novo i sporije

Moze netko objasnit zasto SSDovi imaju odredjeni broj ciklusa zapisa? Mislim znam i da i "obicni" isto imaju vijek trajanja, ali svejedno, zasto se to dogadja?

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Manje, novo i sporije

Imas sve u bugu od proslog mjeseca o tome!

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
14 godina
neaktivan
offline
Re: Manje, novo i sporije
CroVandal kaže...

Imas sve u bugu od proslog mjeseca o tome!

 Majko ja sa corav xD....Tu stoji predamnom, zakleo bih se da sam ga cijelog procitao {#}...Hvala :D

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
15 godina
neaktivan
offline
Manje, novo i sporije

Već mi polako ova priča ide na živce.. Zamrznuli su cijene već mjesecima, ono, hoće vratiti cijenu razvoja u što kraćem roku. Sad još ova glupost, novije sporije od starijeg. Nećeš moći kupiti disk bez da provjeravas reviziju das ne kupiš mačka u vreći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Manje, novo i sporije
limitedition kaže...

Već mi polako ova priča ide na živce.. Zamrznuli su cijene već mjesecima, ono, hoće vratiti cijenu razvoja u što kraćem roku. Sad još ova glupost, novije sporije od starijeg. Nećeš moći kupiti disk bez da provjeravas reviziju das ne kupiš mačka u vreći.

 I da i ne. Ovisi o kapacitetu i kontroleru. Spačka koju je napravio OCZ - korištenje novih čipova na starom kontroleru bez obavijesti dovelo je do razočarenja. Međutim, njihov novi vertex 3 disk, kao i micronovi i intelovi su apsolutni vrh vrhova i s 25nm FLASH memorijama, ali u većim kapacitetima. Izgleda da kombinacije ispod 200 GB s novim čipovima ne daje baš najbolje rezultate (Ukupno mali broj čipova na ploči, na 8 kb povećana stranica te nešto sporiji pristup i ne ostavljaju puno prostora za top performanse). Ako se to ima u vidu, novi veliki diskovi su jeftiniji po GB i osjetno brži od svega poznatog, a to je ono što se traži.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice