Macovi bez Flasha

poruka: 45
|
čitano: 10.504
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Macovi bez Flasha".
14 godina
offline
Macovi bez Flasha

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. Nije to neki bed jer ga još uvijek možete ručno instalirati. A tako ujedno dobijete i najnoviju inačicu. Pa ni Windows ne dođe sa instaliranim flashom već se mora automatski instalirati. Ovo je dobar potez jer ima onih koji nikako ne updatejaju ništa na kompjuteru.

Moj PC  
11 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Macovi bez Flasha

Kopiraju windowse

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Macovi bez Flasha

Novinar je pokusao stvoriti bombastican efekt iz nikakve vijesti. No dobro...

Biljezim se sa stovanjem...
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Macovi bez Flasha
theiphonebabes.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Macovi bez Flasha

Ono što bi ja rekao je zanimljivo to što nisu htjeli staviti link za skinuti tamo di piše missing plug-in kao što je na winsima, nego ćeš morati sam ukucati u google i pronaći...tako da se ne bi čudio da oni koji se manje kuže u kompove da ne bi niš ni skinuli jer nebi znali kako, i tako apple malo po malo želi smanjiti flash na svojim macovimaNamigiva Jer ipak kako će krenuti appstore na macovima, cilj im je da se tamo prodavaju igre, umjesto da iste te igramo za đaba u flashu...

Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
Ništa čudno.Tako što se i moglo očekivati.samo je pitanje vremena kada če ukinuti podršku za flash u cijelosti...
14 godina
neaktivan
offline
Macovi bez Flasha

Hmmmm ne znam ali mislim da u tom dimu ima nešto, recimo gledajući posljednji Apple event, predstavlajnje novog MacBook Air-a i novog OS-a pod naziovm Lion, vrlo vjerojatno će izbaciti Flash u potpunosti, ovo zaključujem iz činjenice da će novi Lion bit koncipiran na iOS-u , a Flash + iOS svi znamo kakav je stav Apple-a o tome :) Istina bog da do službenog izlaska će proć još neko vrijeme ( 6+ mjeseci ), ali kažem iz dosad viđenog Apple ne odobrava Flash, čak štoviše odbacuje ga gdje god stigne. 

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Macovi bez Flasha

We in Adobe love Apple.

Apple zašto?Pa neću igrati neke glupave igrice u flashu ili nedaj Steve u Objective C na macu.A flash tako dugo dok developeri nisu nametljivi sa njime mi je esencijalan sastojak današnjeg weba.Zabrinut sam...tolike muke oko izrade galerije u FLASH-u(AS 3.0 i XML) i Mac onosno Safari korisnici ga neće moći vidjeti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
Moći če vidjeti ako skinu flash plugin,barem za sad dok nije upotpunosti izbačen.valjda čekaju još da se html5 usavrši dokraja..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
tomo100brt kaže...

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. 

 

tnakir kaže...

Novinar je pokusao stvoriti bombastican efekt iz nikakve vijesti. No dobro...

Vas dvojica kao da se prvi put susrećete s novinarskim člankom Smijeh 

Senzacionalističko novinarstvo je vjerojatno staro koliko i novinarstvo, bilo bi vrijeme da se prestanete čuditi Osmijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
tomo100brt kaže...

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. Nije to neki bed jer ga još uvijek možete ručno instalirati. A tako ujedno dobijete i najnoviju inačicu. Pa ni Windows ne dođe sa instaliranim flashom već se mora automatski instalirati. Ovo je dobar potez jer ima onih koji nikako ne updatejaju ništa na kompjuteru.

Ma sto flas, najbolje je odmah saviti sedmicu. 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
woodgamesfx kaže...

Hmmmm ne znam ali mislim da u tom dimu ima nešto, recimo gledajući posljednji Apple event, predstavlajnje novog MacBook Air-a i novog OS-a pod naziovm Lion, vrlo vjerojatno će izbaciti Flash u potpunosti, ovo zaključujem iz činjenice da će novi Lion bit koncipiran na iOS-u , a Flash + iOS svi znamo kakav je stav Apple-a o tome :) Istina bog da do službenog izlaska će proć još neko vrijeme ( 6+ mjeseci ), ali kažem iz dosad viđenog Apple ne odobrava Flash, čak štoviše odbacuje ga gdje god stigne. 

 

 

Bože kakva glupost - ios je baziran na osx-u a ne obratno, u stvari ios je osx prilagođen za mobilne platforme. I to je to. Izbacit podršku za flash neće, al ćeš se za flash morat pobrinut sam, kao i na windowsima - neš ti vijesti.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
KrEsHo1 kaže...
woodgamesfx kaže...

Hmmmm ne znam ali mislim da u tom dimu ima nešto, recimo gledajući posljednji Apple event, predstavlajnje novog MacBook Air-a i novog OS-a pod naziovm Lion, vrlo vjerojatno će izbaciti Flash u potpunosti, ovo zaključujem iz činjenice da će novi Lion bit koncipiran na iOS-u , a Flash + iOS svi znamo kakav je stav Apple-a o tome :) Istina bog da do službenog izlaska će proć još neko vrijeme ( 6+ mjeseci ), ali kažem iz dosad viđenog Apple ne odobrava Flash, čak štoviše odbacuje ga gdje god stigne. 

 

 

Bože kakva glupost - ios je baziran na osx-u a ne obratno, u stvari ios je osx prilagođen za mobilne platforme. I to je to. Izbacit podršku za flash neće, al ćeš se za flash morat pobrinut sam, kao i na windowsima - neš ti vijesti.

 

Back to Mac :) , očito ne gledaš i ne pratiš vjesti, ovo što ti kažeš je vijest od par godina, kada je istina iPhone OS razvijen iz OSX-a, ali evolucijom ( kako to zovu u Apple-u ) razvili su iOS ( nova verzija iPhone OS-a ) , e sada iOS vračaju na Mac.

Sve u svem prati vjesti i informiraj se prije nego izjaviš ili nešto proglasiš glupost.

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
odjavljen
offline
RE: Macovi bez Flasha
rjakopec kaže...

Ma sto flas, najbolje je odmah saviti sedmicu. 

?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
woodgamesfx kaže...
KrEsHo1 kaže...
woodgamesfx kaže...

Hmmmm ne znam ali mislim da u tom dimu ima nešto, recimo gledajući posljednji Apple event, predstavlajnje novog MacBook Air-a i novog OS-a pod naziovm Lion, vrlo vjerojatno će izbaciti Flash u potpunosti, ovo zaključujem iz činjenice da će novi Lion bit koncipiran na iOS-u , a Flash + iOS svi znamo kakav je stav Apple-a o tome :) Istina bog da do službenog izlaska će proć još neko vrijeme ( 6+ mjeseci ), ali kažem iz dosad viđenog Apple ne odobrava Flash, čak štoviše odbacuje ga gdje god stigne. 

 

 

Bože kakva glupost - ios je baziran na osx-u a ne obratno, u stvari ios je osx prilagođen za mobilne platforme. I to je to. Izbacit podršku za flash neće, al ćeš se za flash morat pobrinut sam, kao i na windowsima - neš ti vijesti.

 

Back to Mac :) , očito ne gledaš i ne pratiš vjesti, ovo što ti kažeš je vijest od par godina, kada je istina iPhone OS razvijen iz OSX-a, ali evolucijom ( kako to zovu u Apple-u ) razvili su iOS ( nova verzija iPhone OS-a ) , e sada iOS vračaju na Mac.

Sve u svem prati vjesti i informiraj se prije nego izjaviš ili nešto proglasiš glupost.

 

 

 

razvili su ios iz osx-a. i sada ga stavljaju da bude sastavni dio osx-a, a ne da će osx biti koncipiran na ios-u. znači ovo tvoje je glupost.

16 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
rjakopec kaže...
tomo100brt kaže...

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. Nije to neki bed jer ga još uvijek možete ručno instalirati. A tako ujedno dobijete i najnoviju inačicu. Pa ni Windows ne dođe sa instaliranim flashom već se mora automatski instalirati. Ovo je dobar potez jer ima onih koji nikako ne updatejaju ništa na kompjuteru.

Ma sto flas, najbolje je odmah saviti sedmicu. 

Bolji je Android od WP7.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
profa31 kaže...

 

razvili su ios iz osx-a. i sada ga stavljaju da bude sastavni dio osx-a, a ne da će osx biti koncipiran na ios-u. znači ovo tvoje je glupost.

 

Ne nego iz iPhone OS-a i sada ga vračaju na Mac, a novi Lion je prva simbioza iOS-a i OSX-a, sa težištem na iOS-u, te sa najavom da u budućnosti težište ide na iOS, melješ gluposti bezveze i bez znanja !

Pogledaj keynote .

 

http://www.basketballhoopjam.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 10:43 (woodgamesfx).
15 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
paintb0x kaže...
tomo100brt kaže...

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. 

 

tnakir kaže...

Novinar je pokusao stvoriti bombastican efekt iz nikakve vijesti. No dobro...

Vas dvojica kao da se prvi put susrećete s novinarskim člankom Smijeh 

Senzacionalističko novinarstvo je vjerojatno staro koliko i novinarstvo, bilo bi vrijeme da se prestanete čuditi Osmijeh

Gdje je tu senzacija?

Biljezim se sa stovanjem...
16 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
tnakir kaže...
paintb0x kaže...
tomo100brt kaže...

Naslov nije točan. Dezorijentira ljude jer misle da nema flasha uopće, a ustvari se samo instalira. Ja bi stavio Macovi bez predinstaliranog flasha. 

 

tnakir kaže...

Novinar je pokusao stvoriti bombastican efekt iz nikakve vijesti. No dobro...

Vas dvojica kao da se prvi put susrećete s novinarskim člankom Smijeh 

Senzacionalističko novinarstvo je vjerojatno staro koliko i novinarstvo, bilo bi vrijeme da se prestanete čuditi Osmijeh

Gdje je tu senzacija?

Pa Apple se spominje u vijesti, jabučarima dovoljno ;)

15 godina
offline
Macovi bez Flasha

Samo se nadam da Galic ili tko je vec urednik portala vidi sto se sve izdaje pod vijesti na njihovom portalu jer ovo postaje smijesno. 

Biljezim se sa stovanjem...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
tnakir kaže...

Samo se nadam da Galic ili tko je vec urednik portala vidi sto se sve izdaje pod vijesti na njihovom portalu jer ovo postaje smijesno. 

 

Zašto ?

Pa ovo je dobra vijest, recimo da se predvidjet u kojem smijeru ide Apple , mada njihov stav o flash-u se zna još od objave da se pridružuju grupi za podršku uvođenja i unapređenja HTML 5 standarda. 

 

Te ako smijem slobodno reć, flash je smeće ! 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
woodgamesfx kaže...
tnakir kaže...

Samo se nadam da Galic ili tko je vec urednik portala vidi sto se sve izdaje pod vijesti na njihovom portalu jer ovo postaje smijesno. 

 

Zašto ?

Pa ovo je dobra vijest, recimo da se predvidjet u kojem smijeru ide Apple , mada njihov stav o flash-u se zna još od objave da se pridružuju grupi za podršku uvođenja i unapređenja HTML 5 standarda. 

 

Te ako smijem slobodno reć, flash je smeće ! 

Slobodno kazi...

Sto se vec nezna sto Apple misli o Adobeu po pitanju flasha? Komentiraju li se takodjer noviteti na Windowsima i Linuxu kao sto se komentiraju vezano za Apple. Linux se skoro ni ne spominje osim kada izadje neka veca verzija.

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
tnakir kaže...

Slobodno kazi...

Sto se vec nezna sto Apple misli o Adobeu po pitanju flasha? Komentiraju li se takodjer noviteti na Windowsima i Linuxu kao sto se komentiraju vezano za Apple. Linux se skoro ni ne spominje osim kada izadje neka veca verzija.

 

Iskreno to i meni pomalo ide na živce, ali što češ očito ljudi simpatiziraju Apple :)

Ali da se razumijemo nije to samo slučaj kod nas, već u cjelom svijetu Apple dominira u vjestima o sebi, pitanje je zašto ? Ako recimo imaju odjel zadužen za "podmazivanje" da vijesti lakše prođu onda razumijem zašto ima toliko vijesti o Apple-u. 

 

Što se tiće Linux-a svakako opčenito treba više vijesti o njem, s time se u potpunosti slažem.

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
woodgamesfx kaže...
Iskreno to i meni pomalo ide na živce, ali što češ očito ljudi simpatiziraju Apple :)

Koliki postotak tu ljudi favorizira Apple? Arfull, anha, Commander... koga sam zaboravio :)

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
offline
RE: Macovi bez Flasha
tnakir kaže...
woodgamesfx kaže...
Iskreno to i meni pomalo ide na živce, ali što češ očito ljudi simpatiziraju Apple :)

Koliki postotak tu ljudi favorizira Apple? Arfull, anha, Commander... koga sam zaboravio :)

Oni su slijepi sljedbenici Stevine religije :D

He who dares, wins
14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
tnakir kaže...
woodgamesfx kaže...
Iskreno to i meni pomalo ide na živce, ali što češ očito ljudi simpatiziraju Apple :)

Koliki postotak tu ljudi favorizira Apple? Arfull, anha, Commander... koga sam zaboravio :)

 

Mene :)

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
woodgamesfx kaže...
profa31 kaže...

 

razvili su ios iz osx-a. i sada ga stavljaju da bude sastavni dio osx-a, a ne da će osx biti koncipiran na ios-u. znači ovo tvoje je glupost.

 

Ne nego iz iPhone OS-a i sada ga vračaju na Mac, a novi Lion je prva simbioza iOS-a i OSX-a, sa težištem na iOS-u, te sa najavom da u budućnosti težište ide na iOS, melješ gluposti bezveze i bez znanja !

Pogledaj keynote .

 

 

jesam. i nigdje nisam vidio da će osx nestati i da je težište u iosu. samo da će biti integriran u osx (tipa full screen i slične stvari). desktop, file system i handling, prozori, terminal, otvaranje programa... sve ono što nema u iosu i dalje će postojati u osxu. molim te raci gdje je ta najava da će u budućnosti osx biti ios????

 

to što su nazvali keynote back to mac ne znači da će uništiti osx

14 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
profa31 kaže...
woodgamesfx kaže...
profa31 kaže...

 

razvili su ios iz osx-a. i sada ga stavljaju da bude sastavni dio osx-a, a ne da će osx biti koncipiran na ios-u. znači ovo tvoje je glupost.

 

Ne nego iz iPhone OS-a i sada ga vračaju na Mac, a novi Lion je prva simbioza iOS-a i OSX-a, sa težištem na iOS-u, te sa najavom da u budućnosti težište ide na iOS, melješ gluposti bezveze i bez znanja !

Pogledaj keynote .

 

 

jesam. i nigdje nisam vidio da će osx nestati i da je težište u iosu. samo da će biti integriran u osx (tipa full screen i slične stvari). desktop, file system i handling, prozori, terminal, otvaranje programa... sve ono što nema u iosu i dalje će postojati u osxu. molim te raci gdje je ta najava da će u budućnosti osx biti ios????

 

to što su nazvali keynote back to mac ne znači da će uništiti osx

 

AppStore for Mac ti je prvi korak do unificiranog sustava, mislim kako če ga tada zvat fakat pojma nemam nit itko može znat, mislim sjeti se kada su izbacili iOS ove godine , dobro se dalo naslutiti kamo idu  i to se dasilo neki dan, unifikacija svega, pod jednim plaštom iOS + Mac OSX, mada više guraju iOS stvari u OSX te če OSX isčeznut. 

 

Kako i samo core appleovci kažu Mac OSX više nije Stevovo najdraže djete :)

A prvi korak k isčezavanju MacOSX-a je upravo učinjen , sjeti se prošle godine na Apple design awards nije niti jedna Mac aplikacija dobila nit jednu nagradu, već ju je dobila iPhone OS aplikacija, sve u svem dalo se naslutiti što če iz svega toga ispast. 

 

 

 

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
neaktivan
offline
Macovi bez Flasha

Ma ne mogu vjerovat koja senzacija. Pa što je moguće da ce ljudi sami morat nešto instalirat na Mac-u.

Sva sreca da imamo windowse pa to netrebamo radit.

 

Ode svijet unazad 10 godina

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Macovi bez Flasha
di mi je sad ona stara apple reklama. ne mogu je nac...
ubio si sve moje ljude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice