Macovi – u iščekivanju Liona

poruka: 11
|
čitano: 2.474
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Macovi – u iščekivanju Liona".
15 godina
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona

A jel ima konkretan datum za izlazak Liona? 

 

Inace ovo je sasvim logicno i bilo je za ocekivati.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
Mitsuoka kaže...

proglašavam flame war otvorenim {#}

 

tuzno ali istinito! valjda 99% topica o appleu zavrsi tako! :)

 

ne zna se tocno datum, ali obzirom da golden master beta jos nije izasla, a tek jedno 2 tjedna nakon nje izadje sluzbena verzija, rekao bih da ce biti u drugoj polovici srpnja! 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Macovi – u iščekivanju Liona

Hmm, baš me zanima hoce li išta još novog doc osim procesora na Airu i Miniju. Samo se nadam da ne maknu posebne graficke i ostave sve samo na integriranom Intelovom rješenju kao što su to ucinili s 13" MacBook-om.

Još više od toga me zanima što ce biti i kada ce više izaci nove verzije obicnog plasticnog MacBooka i Mac Pro-a, ni jedan ni drugi vec prilicno dugooo nisu obnavljani.

 

Ovo da cekaju Lion je sasvim logicno.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
alen-c kaže...

Hmm, baš me zanima hoce li išta još novog doc osim procesora na Airu i Miniju. Samo se nadam da ne maknu posebne graficke i ostave sve samo na integriranom Intelovom rješenju kao što su to ucinili s 13" MacBook-om.

Još više od toga me zanima što ce biti i kada ce više izaci nove verzije obicnog plasticnog MacBooka i Mac Pro-a, ni jedan ni drugi vec prilicno dugooo nisu obnavljani.

 

Ovo da cekaju Lion je sasvim logicno.

 

 

zadnja verzija pro-a je izbačena negdje početkom godine (veljača?)... tako da to baš i nije "prilično dugooo"

Silence! I Kill You...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
no name kaže...
alen-c kaže...

Hmm, baš me zanima hoce li išta još novog doc osim procesora na Airu i Miniju. Samo se nadam da ne maknu posebne graficke i ostave sve samo na integriranom Intelovom rješenju kao što su to ucinili s 13" MacBook-om.

Još više od toga me zanima što ce biti i kada ce više izaci nove verzije obicnog plasticnog MacBooka i Mac Pro-a, ni jedan ni drugi vec prilicno dugooo nisu obnavljani.

 

Ovo da cekaju Lion je sasvim logicno.

 

 

zadnja verzija pro-a je izbačena negdje početkom godine (veljača?)... tako da to baš i nije "prilično dugooo"

Mješaš modele.

Govori o obicnom Macbooku i Mac Pro-u (dakle deskptop inacici), a ne Macbook pro-u koji je izašao u veljači.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 10:43 (mighty99).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
Mitsuoka kaže...

proglašavam flame war otvorenim {#}

ne bi ga bilo da oni kojima se ne svida mac i apple opcenito ne trolaju previse, ko voli nek izvoli

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2011 11:13 (neznam_ime).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
neznam_ime kaže...
Mitsuoka kaže...

proglašavam flame war otvorenim {#}

ne bi ga bilo da oni kojima se ne svida mac i apple opcenito ne trolaju previse, ko voli nek izvoli

Ma problem su i Fanboyi isto koji ga veličaju do neba... Tako da su krivi i jedni i drugi {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
13 godina
neaktivan
offline
Macovi – u iščekivanju Liona

Apple je religija XD

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
gringo88 kaže...

Apple je religija XD

Eto bas to govorim ali necemo sad 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona
Mitsuoka kaže...
neznam_ime kaže...
Mitsuoka kaže...

proglašavam flame war otvorenim {#}

ne bi ga bilo da oni kojima se ne svida mac i apple opcenito ne trolaju previse, ko voli nek izvoli

Ma problem su i Fanboyi isto koji ga veličaju do neba... Tako da su krivi i jedni i drugi  {#}

Ne želim poticat opet besmislene rasprave, ali procitaj malo komentare tzv."jabucara" pa i mene u ovoj temi, pa reci

gdje ga velicamo? S druge strane par ostalih postova je tu tek toliko, bez neke veze s temom.

Problem je što je postalo "cool" napadati jabuku i kad razlog postoji, ali i kad ga nema.

 

Osobno ne zanima me previše Acer Predator G5910 pa sam tu vijest samo procitao, a ne i komentirao.

Pa mi nije jasno zašto netko koga ne zanima Apple ili ga živcira ima potrebu komentirat svaku vjest o Appleu.

Rijetko ce neki Apple fanboy uskocit u temu koja nema veze s Appleom (osim ako nije u vezi s Androidom

koji se automatski u svakoj raspravi usporedi s iOS-om ili ako nije neki uređaj koji direktno konkurira ili

lici nekom od Applea), ali redovito se događa da netko tko inace ne voli Apple nabaci u svakoj temi o Appleu neki

zajedljiv komentar. To je ono što primjecujem.

 

U svakom slucaju, nadam se da nece i ova tema poci u krivom smjeru...

 

No dosta off topica, ono što sam mislio kad sam napisao Mac Pro je Mac Pro kao što je netko vec napisao,

a ne Macbook pro. Ako ce se držati uobicajenog rasporeda, Mac Pro bi trebao doc ili sad na ljeto ili najkasnije do zime.

S druge strane Macbook je trebao vec davno bit obnovljen, baš me zanima hoce li tu doc do nekog redizajna.

Mogli bi bar stavljat standardno 4GB RAM-a, sadašnjih 2Gb djeluje malo u današnjim uvjetima.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
14 godina
neaktivan
offline
Re: Macovi – u iščekivanju Liona

Nebitno, svaki komentar će biti krivo shvaćen i onda će bit sranja. Zaboravi da sam ista komentirao.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice