MacBook Air s bržim SSD-ovima

poruka: 7
|
čitano: 3.318
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MacBook Air s bržim SSD-ovima".
15 godina
offline
MacBook Air s bržim SSD-ovima

wow! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
MacBook Air s bržim SSD-ovima

Je a kada ce i3 ili i5 procovi....

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MacBook Air s bržim SSD-ovima

Sada kada koriste novije SSD-ove, valjda neće izazivati opekline kao prije

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
MacBook Air s bržim SSD-ovima

Tehnički najnapredniji i općenito najznačajniji prijenosnik na tržištu, upravo je postao jedini izbor profesionalaca koji traže iznimnu brzinu i prenosivost. A konkurencija je zaspala desetak godina u prošlosti.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: MacBook Air s bržim SSD-ovima
Sinatra kaže...

Tehnički najnapredniji i općenito najznačajniji prijenosnik na tržištu, upravo je postao jedini izbor profesionalaca koji traže iznimnu brzinu i prenosivost. A konkurencija je zaspala desetak godina u prošlosti.

 

Doklegod ne ugrade i5 unutra nista od jedinog izbora, core 2 duo je zaostao. Ukoliko novi update nebude imao core i5 biti ce sramotno.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
MacBook Air s bržim SSD-ovima

Definitivno bi trebali staviti novije procesore i malo vise rama od 2GB.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MacBook Air s bržim SSD-ovima
Independent kaže...

 

Doklegod ne ugrade i5 unutra nista od jedinog izbora, core 2 duo je zaostao. Ukoliko novi update nebude imao core i5 biti ce sramotno.

 i5 ce malo teže unutra. To nije ta klasa prijenosnika. Kod Aira je naglasak na optimalnim dimenzijama i jacini i

dugotrajnosti baterije. Tako da teško da bi u tu kategoriju ušao i5. Barem za sada.

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice