Lumije s Androidom?

poruka: 20
|
čitano: 3.602
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumije s Androidom?".
16 godina
offline
Lumije s Androidom?

Nokia XL anyone?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lumije s Androidom?

WTF?

- Psiho246
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lumije s Androidom?

Oni su totalni kreteni. Prvo su zbunili ljude sa Surface i Surface Pro, a sada ce tako sa Lumiama.

Nek se pomire da ih je kasnjenje i prevara zvana WP7 itekako kostala i da mogu zaboravit mobilni segment. Neka slobodno nastave forsat ljude na svoje sulude ideje (Metro) pa ce zviznut o zid da bu se sve dimilo.

 
8 20 hvala 0
14 godina
offline
Lumije s Androidom?

Haha ovi doslovno sad ne znaju kud bi.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Lumije s Androidom?

 vjerovatnije je u igri otvaranje gplay trgovine za wp. iako je i to loše ali jbg

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lumije s Androidom?

za sada imam povjerenje u novo vodstvo microsofta i tko zna. Trebamo imati na umu da su ovo samo glasine 

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lumije s Androidom?
intel97 kaže...

za sada imam povjerenje u novo vodstvo microsofta i tko zna. Trebamo imati na umu da su ovo samo glasine 

*Itekako povjerljive glasine.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
13 godina
offline
Lumije s Androidom?

Kakav idiotizam od strane Majkrosofta.

 

Posedjujem Lumiu 1520 koja pretstavlja izvrsan komad hardware-a, najbolji mobitel kojeg sam drzao u ruke i uzasan, ocajan software koji doprinosi do problemi sa touch-screenom, zakasnete notifikacije, manjak osnovnih opcija.

 

Imaju najlepsi, najfluidnii OS sa toliki potencijal, WP 8.1 SDK omogucuje vrlo laka izrada nativnih aplikacija a 5-6 mjeseci se nemogu rjesiti od par Bug-ova i umesto da ubrzaju razvoj software sad im je teknulo Lumia android, svaka cast!

Izvinjavam se na jezicne pogreske! Makedonaccc
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lumije s Androidom?
Slažem se.
Usput surfece je nekada bio nešto drugo , veliki ekran integriran u stol. Imao sam ga u dnevnoj sobi (koštao je 10-tak tisuča dolara ili tako nešto bolesno ako se dobro sječam), radio sam bio za microsoft nekada u americi, ali htio sam se vratiti u zemlju za koju sam nosio pušku(e to je bila glupa odluka), ali u međuvremenu su se totalno pogubili...
Nadam se da neće tako upropastiti ime nokia i lumia i tko zna kaj još ne...
Zbog tih gluposti od microsofta, a i nokie isto, sam postao iovca.


14 godina
offline
Re: Lumije s Androidom?
Borg8472 kaže...
Slažem se.
Usput surfece je nekada bio nešto drugo , veliki ekran integriran u stol. Imao sam ga u dnevnoj sobi (koštao je 10-tak tisuča dolara ili tako nešto bolesno ako se dobro sječam), radio sam bio za microsoft nekada u americi, ali htio sam se vratiti u zemlju za koju sam nosio pušku(e to je bila glupa odluka), ali u međuvremenu su se totalno pogubili...
Nadam se da neće tako upropastiti ime nokia i lumia i tko zna kaj još ne...
Zbog tih gluposti od microsofta, a i nokie isto, sam postao iovca.


Ako je ovo istina, zanima me jel točno da je kod njih kaos u timu koji razvija Windowse i da nisu uopće organizirani te da im je kod u kaosu?

Isto tako se pričalo da male ideje za mala ubrzanja sustava su beznačajne kod njih jer je kaos u organizaciji?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
10 godina
protjeran
offline
Lumije s Androidom?

Ova vijest sigurno ulijeva povjerenje za potencijalne razvijatelje WP aplikacija kada i sam tvorac počinje u svoju robnu marku WP linije pametnih telefona dovlačiti OS drugog proizvođača, naravno ako je vijest istinita.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 21:36 (user2013).
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Lumije s Androidom?

Nokia L(umia)

Android L(ollipop)

 

Nokia Lumia potvrđena na Androidu L :D

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Lumije s Androidom?

a mozda i bude neka high end lumia, ali vjerovatno s forkanim androidom, vidjecemo

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lumije s Androidom?

A eto, napokon da naprave mobitel {#}

Moj PC  
3 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Lumije s Androidom?

Ballmer nije bio inovativan ali je znao zaraditi lovu, to im se sada vraca, jer relanost je da gube na svim poljima.

Mislim da novo vodstvo pokusava napraviti zaokret ali jos nisu nasli formulu uspjeha, realno je da ni nece ako ne budu pokusavali, samo sto nemaju ni jasnu viziju sto bi htjeli.

Dobro za njih je sto su puni kesa pa si mogu priustiti neke pogreske a da ne boli previse.

Ovo sa androidom je idiotarija, ili je to ta vizija koja ce im vratiti staru slavu, samo to nitko osim njih ne vidi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.7.2014 23:44 (ssoul).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumije s Androidom?
ssoul kaže...

Ballmer nije bio inovativan ali je znao zaraditi lovu, to im se sada vraca, jer relanost je da gube na svim poljima.

Mislim da novo vodstvo pokusava napraviti zaokret ali jos nisu nasli formulu uspjeha, realno je da ni nece ako ne budu pokusavali, samo sto nemaju ni jasnu viziju sto bi htjeli.

Dobro za njih je sto su puni kesa pa si mogu priustiti neke pogreske a da ne boli previse.

Ovo sa androidom je idiotarija, ili je to ta vizija koja ce im vratiti staru slavu, samo to nitko osim njih ne vidi.

Zapravo to sa androidom je dio njihovog plana da ljude naviknu na wp sučelje pa da kasnije ti isti ljudi pređu na wp.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
10 godina
protjeran
offline
Re: Lumije s Androidom?
g12356 kaže...

Zapravo to sa androidom je dio njihovog plana da ljude naviknu na wp sučelje pa da kasnije ti isti ljudi pređu na wp.

I onda kada pređu na WP će se pitati gdje je aplikacija XY koju je imao na Androidu jer Microsoft uz sav trud i poticaje ($100, http://www.pcworld.com/article/2031384/microsoft-stokes-windows-app-development-with-cash.html) nema toliko aplikacija kao Android niti je privukao veliki broj razvijatelja a neke aplikacije koje korisnici koriste u svakodnevne svrhe, primjerice internet bankarstvo, nisu još razvijene za WP. Kada imaš Android uređaj, prilično si siguran da ćeš imati od aplikacija sve što ti treba a na WP-u možda još nije napravljeno.

Microsoftu se takva strategija ne isplati pa da ima najbolji mobilni OS jer aplikacije su bitnije od samog OS-a kojega koristiš.

Dodatna prednost razvijanja za Android je što možeš koristiti GNU/Linux gdje je jedini izdatak hardver (ne mora biti skup, može koštati približno kao licenca za Windows 8 pro bez monitora a može se proći jeftinije ako se uzmu rabljeni dijelovi) i pametni telefon s Androidom koji se može dobiti za manje od 1000 kn. Za WP moraš kupiti Windows (800-1200 kn) + neki WP koji košta približno 1000-1500 kn najjeftiniji, slično kao što i za iOS moraš kupiti (pre)skupi hardver koji dolazi s predinstaliranim OS X + iPhone od 4000-5000 kn.

Početni troškovi ulaganja za razvijanje na Androidu su minimalni što onda privlači veliki broj potencijalnih razvijatelja i vrlo brzo se mogu pronaći aplikativna rješenja za razne potrebe koja se objave među prvima na Androidu. Zapravo ni cijena nije toliko bitna Android vs. WP koliko otvorenost Android platforme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 11:02 (user2013).
13 godina
neaktivan
offline
Lumije s Androidom?

Naravno,u pravu si.(pogotovo sto se tice opensourceanja)

 

Ne kazem da je MS-ova taktika funkcionalna ali to pokusavaju.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2014 16:39 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumije s Androidom?
user2013 kaže...
g12356 kaže...

Zapravo to sa androidom je dio njihovog plana da ljude naviknu na wp sučelje pa da kasnije ti isti ljudi pređu na wp.

I onda kada pređu na WP će se pitati gdje je aplikacija XY koju je imao na Androidu jer Microsoft uz sav trud i poticaje ($100, http://www.pcworld.com/article/2031384/microsoft-stokes-windows-app-development-with-cash.html) nema toliko aplikacija kao Android niti je privukao veliki broj razvijatelja a neke aplikacije koje korisnici koriste u svakodnevne svrhe, primjerice internet bankarstvo, nisu još razvijene za WP. Kada imaš Android uređaj, prilično si siguran da ćeš imati od aplikacija sve što ti treba a na WP-u možda još nije napravljeno.

Microsoftu se takva strategija ne isplati pa da ima najbolji mobilni OS jer aplikacije su bitnije od samog OS-a kojega koristiš.

Dodatna prednost razvijanja za Android je što možeš koristiti GNU/Linux gdje je jedini izdatak hardver (ne mora biti skup, može koštati približno kao licenca za Windows 8 pro bez monitora a može se proći jeftinije ako se uzmu rabljeni dijelovi) i pametni telefon s Androidom koji se može dobiti za manje od 1000 kn. Za WP moraš kupiti Windows (800-1200 kn) + neki WP koji košta priblićno 1000-1500 kn najjeftiniji, slično kao što i za iOS moraš kupiti (pre)skupi hardver koji dolazi s predinstaliranim OS X + iPhone od 4000-5000 kn.

Početni troškovi ulaganja za razvijanje na Androidu su minimalni što onda privlači veliki broj potencijalnih razvijatelja i vrlo brzo se mogu pronaći aplikativna rješenja za razne potrebe koja se objave među prvima na Androidu. Zapravo ni cijena nije toliko bitna Android vs. WP koliko otvorenost Android platforme.

jasno mi je zašto nema malih developera ali što meni još nije jasno je što velike kompanije (nema messengera za wp) ne ulažu u aplikacije za wp, iskreno nije to tako mala platforma  

10 godina
protjeran
offline
Re: Lumije s Androidom?
intel97 kaže...

jasno mi je zašto nema malih developera ali što meni još nije jasno je što velike kompanije (nema messengera za wp) ne ulažu u aplikacije za wp, iskreno nije to tako mala platforma  

Ni meni nije jasno. Možda im se prema nekim računicama ne isplati.

 

Malim developerima bi se isplatilo na neki način. Ako imaju dobru aplikaciju brzo bi se proširila, još je mlada platforma ima malo konkurencije...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice