Ovo je Lumia 1020

poruka: 136
|
čitano: 21.173
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je Lumia 1020".
16 godina
offline
Ovo je Lumia 1020

Aha, moj sljedeći predmet želja. {#}

Welcome my son...
Moj PC  
20 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ovo je Lumia 1020
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....
Moj PC  
21 55 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
Čekamo Petricevo mišljenje
Signature is assuming direct control
14 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
protjeran
offline
Ovo je Lumia 1020

Reza je sasvim dovoljna...Imao sam SGS3 i kad sma presao na Xperiu Z, nisam primjetio neku veliku razliku...Nadam se da ovaj S4 Pro (isti kao na xperiji) ne grije (kao na xperiji). Ne bi trebao posto je win8 fluidan i na dualcore...quad bi morao samo ubrzati stvari bez da se osjeti kako se muci...dobar uredjaj, ali cu jos ostati na E72, cekajuci neki bolji ulov, koji se stvarno isplati kupiti...Proc je i dalje dual...sada vidim na GSM areni...svejedno, odlicna uredjaj...ako cijena bude 500€ kao sto pise na GSMareni, mogao bi ga uhvatiti...

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-iPhone3GS-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ-NokiaE71-GalaxyY-NokiaE72
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 23:21 (Matijasever).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ovo je Lumia 1020
Razočaran.

Lumia 920 + nova kamera
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

Prije Androidu ... medutim vidim da se ne slazu bas samnom ... al nmz ja sam svoje rekao

I da nebi skodilo da dolaze u malo vise boja ... iskreno skoro sve boje pasu na taj dizajn {#} 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
nix2811 kaže...
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

Prije Androidu ... medutim vidim da se ne slazu bas samnom ... al nmz ja sam svoje rekao

I da nebi skodilo da dolaze u malo vise boja ... iskreno skoro sve boje pasu na taj dizajn {#} 

Ali su uzeli boje koje ne blijede - bijelu žutu i crnu (iako tu spada i plava al ju nisu stavili).

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

Ako malo bolje pogledaš dizain uređaja u potpunosti odgovara dizainu windowsa. A što se tiće aplikacija to nije problem WP napreduje istom brzinom kao Android i iOS kada su tek osnovani. Neki od naj većih proizvođaća mobilnih aplikacija najavili su svoje WP aplikacije tako da broj aplikacija više nije problem. A mislim da je nešto više od 100 000 aplikacijad ovoljno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
77ari kaže...
  A što se tiće aplikacija to nije problem WP napreduje istom brzinom kao Android i iOS kada su tek osnovani. Neki od naj većih proizvođaća mobilnih aplikacija najavili su svoje WP aplikacije tako da broj aplikacija više nije problem. A mislim da je nešto više od 100 000 aplikacijad ovoljno.

 

Ne znam kako je na WP8, ali neke aplikacije i igre koje su na androidu besplatne, na WP7 se plaćaju.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Lumia 1020

"Nije Android i nije Octa-Core procesor unutra - ne valja." (Petrić)

 

 

Meni se sviđa - ako bude do 2500kn u slobodnoj prodaji - kupujem.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
14 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
Don Kihoty kaže...

Meni se sviđa - ako bude do 2500kn u slobodnoj prodaji - kupujem.

Tu cijenu možeš zaboravit.

15 godina
online
Re: Ovo je Lumia 1020
Don Kihoty kaže...

"Nije Android i nije Octa-Core procesor unutra - ne valja." (Petrić)

 

 

Meni se sviđa - ako bude do 2500kn u slobodnoj prodaji - kupujem.

Hahahah u USA je 920 i dalje 250$ na 24 mj. što je kod nas u prijevodu bilo 5499 kn, očekuj toliko i 1020

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 23:29 (Mitch).
14 godina
offline
Ovo je Lumia 1020
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
Bug Manijak kaže...
Čekamo Petricevo mišljenje

Kako bi Petrić rekao, nema četverojezgreni procesor, pa ga ne možemo i nećemo uvrstiti kao uređaj godine. 

 

Šetat što se ne mogu nekako tagati korisnici na forumu, pa da nam se pridruži u komentarima. 

 

Amoled ekran {#}

 

Ovaj mobitel je brutala, još ovaj nastavak za kameru {#}

Đuro#2155
14 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
77ari kaže...
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

Ako malo bolje pogledaš dizain uređaja u potpunosti odgovara dizainu windowsa. A što se tiće aplikacija to nije problem WP napreduje istom brzinom kao Android i iOS kada su tek osnovani. Neki od naj većih proizvođaća mobilnih aplikacija najavili su svoje WP aplikacije tako da broj aplikacija više nije problem. A mislim da je nešto više od 100 000 aplikacijad ovoljno.

Dizajn odogovara Windowsima jer si ga tako vidio pa ti prirodno izgleda, da je odmah Android i on bi pasao. A što se aplikacija tiče, nije sve u broju, ovako ih ima 10000, ali od toga je 1000 raznih flashlighta, 1000 youtubea i na kraju ostane možda 500tinjak kvalitetnih appova, a to nije dovoljno da se pokrije sve što ti može zatrebati. Ne znam jesi li koristio WP, ja imam jedan telefon doma i uvjek mi treba nešto što ne postoji(npr. nisam našao ni jednu kvalitetnu offline navigaciju)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
10 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
logik kaže...
nix2811 kaže...
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

Prije Androidu ... medutim vidim da se ne slazu bas samnom ... al nmz ja sam svoje rekao

I da nebi skodilo da dolaze u malo vise boja ... iskreno skoro sve boje pasu na taj dizajn {#} 

Ali su uzeli boje koje ne blijede - bijelu žutu i crnu (iako tu spada i plava al ju nisu stavili).

Sorry kak bijela blijedi? U crno? A crna ne blijedi?? Opće ne kužim, valjda si mislio na neki evergreen dizajn?

 

Crno-žuta kombinacija semiološki znači opasnost, ekstremnu situaciju i sl  (npr osa, tigar, otrovne žabe / daždevnjaci i sl; rampe i građevinska tehnika itd).

Mislim da je ovo ekstremni pokušaj da u Microsoftu/Nokiji preokrenu situaciju u svoju korist. Tipa sad ili nikad, va banque (sve ili ništa).

A Ballmerovo restrukturiranje u MS potvrđuje ekstremnu situaciju... samo: riba smrdi od glave.

Mda, navodno Nokia boards također ima "emergency meetings".

 

ontopic:

Gledajući po inovacijama, Nokia je bez sumnje jedan od vodećih proizvođača smartphone uređaja.

{#}{#}{#}

Je, po inovativnom poslovnom modelu tipa "pi$ajmo uz vjetar"... Elopov efekt ("Burning Platforms"), neprocjenjivo!

 

Sad ozbiljno: ovaj i drugi Nokijini inovativni modeli su doomed, zauzeti će tragično premalo tržišta, jer je N u situaciji da i najbolji model razmaženi konzumenti preventivno zaobilaze. Symbian 808 Pureview je odradio što je mogao, profi-fotografi ga nisu prihvatili, u Nokiji su lagali oko promo fotki, a sad... ispada da Nokia radi opskurne, a ne inovativne uređaje.

Ni grbavi Hipsteri se ne pale na mobitele s grbom, sorry Nokia.Šteta, puno lošiji mob na Androidu bi se kao alva prodavao {#}.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 23:48 (C0rto).
12 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
Franjo15 kaže...
Bug Manijak kaže...
Čekamo Petricevo mišljenje

Kako bi Petrić rekao, nema četverojezgreni procesor, pa ga ne možemo i nećemo uvrstiti kao uređaj godine.

 

Šetat što se ne mogu nekako tagati korisnici na forumu, pa da nam se pridruži u komentarima.

 

Amoled ekran  {#}

 

Ovaj mobitel je brutala, još ovaj nastavak za kameru  {#}

  :) Nije android uredjaj pa mu ne treba 16x16 cores da upogoni   samo operativni sustav :)

ja
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
Koristija HTC 8x par miseci i cini mi se da ima vise kvalitetni aplikacija za simbian nego za windowse,tisucu godina udaljeno od ios-a i androida
10 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
bender_007 kaže...

  :) Nije android uredjaj pa mu ne treba 16x16 cores da upogoni   samo operativni sustav :)

Ne, već je metro modern fluidno uzaludan.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
strasan uredaj
ko j**e aplikacije uz ovakav hardver
uostalom android je rupa bez dna
koliko je dobar, toliko je i los
nije ni wp super, al radi puno bolje
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
nisam ja reko da je wp los ... samo meni ne odgovara ...

Ocekujem cijenu od 5000-6000 kn
15 godina
offline
Ovo je Lumia 1020

"...808 PureView sa sličnim senzorom čije su snimke u povoljnim uvjetima snimanja bile bolje od onih koje su nudili kompaktni fotići, pa i neki fotoaparati s izmjenjivim objektivima..."

Drago mi je da fotke moba napreduju. One zaostaju otprilike 5godina za kompaktnim fotićima i otprilike 25 godina za DSLR-ovima. Nikad neće dostići komapktne fotiće (jer kompaktni fotići ima samo jedan cilj i svrhu - fotku, i da to rade lopije od moba koji ima milijun primjena izumrli bi). Ali ako kvaliteta slike s moba postane dovoljno dobra za fotke u svim svjetlosnim uvjetima (čitaj: slabo svjetlo), to je trenutak kad će kompaktni fotići izumrijeti.

Za sada su još daleko od toga. Pogledajte realističnu studijsku usporedbu snimke, bez komentara i merketinškog hvaljenja. Vaše oko neka procijeni kako je to mobitel "bolji" od nekih fotića. Samo ne znam kojih. Možda od pokvarenih, jer od ispravnih sigurno nije bolji, ma nije ni blizu a kamoli bolji.

Evo usporedbe pa pasite oči!

 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
C0rto kaže...
bender_007 kaže...

  :) Nije android uredjaj pa mu ne treba 16x16 cores da upogoni   samo operativni sustav :)

Ne, već je metro modern fluidno uzaludan.

 

Tebi da siđe vila sa neba i da ti ponudi da budeš lijep, pametan i bogat (dakle sve ono što nisi) ali da je jedini uvijet da prestaneš patološki mrziti bilo što u svezi Microsofta, ti jednostavno to nebi bio u stanju....
14 godina
neaktivan
offline
Ovo je Lumia 1020

1280x768?

 

Pre 2011 za mene.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
Moj PC  
5 13 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
u pravu si
danas je u modi lag i sigurnosni propusti...
11 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Lumia 1020

Ja ozbiljno razmisljam da se prebacim na lumiju, ovaj android mi je uzas. Pa hebote novi novcati mobitel tek ga u ruke stavio upalio google play pise aplikacija prestala s radom. Par mjeseci kasnije kupio sam tablet u ruci mi nije bio niti 5 minuta i opet ista stvar kao sa mobom aplikacija prestala s radom.... Kad android od pocetka nije ispravio taj bug zasto pravi nove verzije softwarea?

www.mmo-balkan.com/forum
14 godina
online
Ovo je Lumia 1020

Nokia Bog, izgubila je svoje ime u gužvi androida i idolizaciji iPhona, ali i dalje Bog <3

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
8ax kaže...

1280x768?

 

Pre 2011 za mene.

Ja tu rezluciju imam na 15" ekranu od laptopa, a i full hd na 22" i jel znaš kako je super slika na tome?

A na tom mobu je opet veći broj pixela na inču nego na mom ekranu. 


To sad što su neki izbacili FULL HD rezoluciju ne mora značiti da je ona potreba i da upoće pridonosi nešto spektakularno. Je super izgleda ekran na tome, ali i ovako se jedva primjete pikseli.

Mislim stvarno, ne treba pretjerivati.  Svi se zamaraju i hoće bijesne brojeve rezolucije, a nema potrebe. 

Đuro#2155
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 0:38 (Franjo15).
14 godina
offline
Re: Ovo je Lumia 1020
power_user kaže...
nix2811 kaže...
Za mene je jedino mana sto je na Windowsu ....

Slažem se, odličan uređaj koji bi do izražaja došao tek na Androidu(ili iOSu, ali to se neće dogoditi). Ne kažem da su Windowsi loši, ali razmazila nas je količina aplikacija s AppStorea i Playa, a tu je Win zapeo.

 oh hell no, tako lijep mob u kombinaciji s ne lijepim (i ne standardiziranim) android aplikacijama.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice