Loše lozinke popularne među preljubnicima

poruka: 18
|
čitano: 3.219
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Loše lozinke popularne među preljubnicima".
8 godina
odjavljen
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

Kreteni × 2. Ne može preljubnik biti pametan, to je oksimoron. Glup čovjek pak sigurno ne mari za sigurnost niti mu ona što znači. Đizus, kako mrzim takve pohotne krepile...

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
Moj PC  
4 6 hvala 0
14 godina
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima
Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima

 Prijatelju, bitna je namjera. ;)

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
15 godina
neaktivan
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

fali wel'ko M.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Arendelle kaže...

Kreteni × 2. Ne može preljubnik biti pametan, to je oksimoron. Glup čovjek pak sigurno ne mari za sigurnost niti mu ona što znači. Đizus, kako mrzim takve pohotne krepile...

 Čini se da su pogodili neki živac. 

 

He he. Netko je jeo iz dva tanjira? Filovao dvije paprike? Mazao dva samuna? Nasjekao dvije pečenice? Srkao dvije kafe? Otvorio dva mlijeka? Podgrijao oba sendviča? 

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
16 godina
protjeran
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Arendelle kaže...

Kreteni × 2. Ne može preljubnik biti pametan, to je oksimoron. Glup čovjek pak sigurno ne mari za sigurnost niti mu ona što znači. Đizus, kako mrzim takve pohotne krepile...

 humanoidi po svojoj prirodi nisu monogamni, a glavni pokretaci ljudske civilizacije su sex i novac !

9 godina
protjeran
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

Skupili se lesinari vesele se ljudskoj nesreci, neki od vas ne mogu da kupe ni jedan burek, a da ne spominjem dva i to jos sa jogurtom.


Jabuka Jabuka
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Koji budalizam.
Pa koje će kriptirane lozinke i naći nego one s wordliste?
Ovo je na razini iščuđavanja: kako to da ljudi najviše osiguravaju baš automobile, a ne kuće ili život?
Ili lamentiranja nad zločestočom anonimnih internetskih komentara.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Arendelle kaže...

 

Namjeravao sam te jeb*** ≠ Jesam te po*****. Nikad bilo. Niti ce biti 

15 godina
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

a da se i ne govori o tome da je preljub grijeh. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
EuuY kaže...
Koji budalizam.
Pa koje će kriptirane lozinke i naći nego one s wordliste?
Ovo je na razini iščuđavanja: kako to da ljudi najviše osiguravaju baš automobile, a ne kuće ili život?
Ili lamentiranja nad zločestočom anonimnih internetskih komentara.

 e sad, nezz dal sam dobro shvatio ali je svatko od tih milijun korisnika koristio neku od 1000 nesigurnih lozinki. Ispada da je samo ~3% korisnika koristilo nesigurne lozinke.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 10:54 (zerocool12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Arendelle kaže...

 Ne seri. Isti si kao i većina takvih "preljubnika" (što je valjda eufemizam za ljudske izrode), nepismen i s neobranjivim tezama koje samo vi podupirete. Moja je prijateljica bila žrtvom takve budale koji ju je dosta dugo varao, a kad se sve saznalo, tip je mrtav-hladan rekao da mu ne zamjeri jer je preljubnica (koju isto ne treba opravdavati ako nije znala što čini) bila slatka ko med. Čujete li vi sebe uopće?

 Izvini na onom gore troll postu, malo sam se zezao.

 

I meni je naravno bitno da je djevojka djevica kada ulazim u vezu. Ne želim da me retroaktivno vara.

Koristimo domaće proizvode za brijanje - Ralon (Atlantic Grupa d.d.)
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Onjegin kaže...
 

I meni je naravno bitno da je djevojka djevica kada ulazim u vezu. Ne želim da me retroaktivno vara.

 Idealno je da takva ostane i u vezi. Tako uvijek možeš provjeriti vara li te.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

Da je procurilo koji mjesec kasnije, možda bi na listi bila i 123456seven

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Visak kaže...

 Idealno je da takva ostane i u vezi. Tako uvijek možeš provjeriti vara li te.

 Koji si ti budalaš...

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
15 godina
offline
Loše lozinke popularne među preljubnicima

tako zbori i zakon (odn. ustav, u 28. članku, manje-više): svi su nevini dok im se ne dokaže suprotno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Arendelle kaže...
Visak kaže...

 Idealno je da takva ostane i u vezi. Tako uvijek možeš provjeriti vara li te.

 Koji si ti budalaš...

 Za sve one koje se pitaju, da Arendelle je bio dio laznih zenskih profila. Prava slika:

 

 

Arendelle Arendelle
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 20:54 (Ivo Robić).
16 godina
protjeran
offline
Re: Loše lozinke popularne među preljubnicima
Onjegin kaže...
Arendelle kaže...

 Ne seri. Isti si kao i većina takvih "preljubnika" (što je valjda eufemizam za ljudske izrode), nepismen i s neobranjivim tezama koje samo vi podupirete. Moja je prijateljica bila žrtvom takve budale koji ju je dosta dugo varao, a kad se sve saznalo, tip je mrtav-hladan rekao da mu ne zamjeri jer je preljubnica (koju isto ne treba opravdavati ako nije znala što čini) bila slatka ko med. Čujete li vi sebe uopće?

 Izvini na onom gore troll postu, malo sam se zezao.

 

I meni je naravno bitno da je djevojka djevica kada ulazim u vezu. Ne želim da me retroaktivno vara.

I meni ,takodjer ...  samo  ; 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice