Loša prodaja BlackBerryja Z10

poruka: 10
|
čitano: 2.820
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Loša prodaja BlackBerryja Z10".
14 godina
neaktivan
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10

A kad im je trebalo 100 godina da naprave operativni sustav kakav apple i google več imaju. Nisu na tržište donijeli ništa novoga.

pero_HR
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Loša prodaja BlackBerryja Z10
Uredaj je vrh, ali prekasno je stigao.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10

Nije stvar u uređaju već u servisu. Novi OS je donio promjene u protokolu i sad operaterima BB usluga više nije zanimljiva jer je njena implementacija skuplja, a to je bila jedina prednost BBa (besplatni njihovi data servisi i poruke u roamingu). Osim toga druge platforme i servisi su napredovali i prestigli ih u međuvremenu, a i sjetite se onog raspada sustava koji su imali prije par mjeseci. Sam Z10 je vrhunski uređaj ali ne nudi ništa više od konkurenata. Za cijenu od cca 600-650€ ljudi rađe biraju iPhone5, Xperiu Z ili slično... 

Kad se sve to zbroji Blackberry (bivši RIM) najvjerojatnije može odmah stavit ključ u bravu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10

Ono što sam vidio na youtubeu OS mi se jako sviđa, no problem kod Z10 je što kao top model se baš ne može mjeriti (a uspoređuje se) s top modelima kao Nokia 920 itd... Drugi bitan problem što je distribucija slaba, no evo ovaj tjedan je ako se ne varam došao u npr. Italiju, od ranije je u UK i Francuskoj (nisam siguran za Njemačku)...

 

Jedino pozitivno u svemu tome što se na BB10 mogu portati Android aplikacije...

 

Ja čekam Q10...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10

Zaspali su, dok je konkurencija radila....sada je teško uhvatiti vlak u odlasku...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10
Ja osobno mislim da Balckberry nece nikad propasti. Past ce mu trziste, ali ce se na kraju zaustaviti na odredjenom postotku i ostati tamo. One tvrtke koje su vec instalirale BB servere ce nastaviti ga podrzavati, a IT odjeli ce ga uvijek forsirati ispred Applea (a pogotovo Androida). Njihov veliki konkurent u B2B segmentu ce im biti Microsoft.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Loša prodaja BlackBerryja Z10

Naravno da neće propasti isto kao što nije i neće Nokia ma koliko su joj veliki stručnjaci s Bug foruma to prognozirali i priželjkivali {#} Tek su krenuli, treba im dati vremena, nije ni Nokia bila sa WP7 u boljoj poziciji.

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Loša prodaja BlackBerryja Z10

Nokia će preuzet BB tržišni udio ...

15 godina
offline
Re: Loša prodaja BlackBerryja Z10
peroko kaže...

A kad im je trebalo 100 godina da naprave operativni sustav kakav apple i google več imaju. Nisu na tržište donijeli ništa novoga.

 

Dobro, vidim svi govorite za sve uređaje kako nisu donijeli ništa novog? A što bi to po vama trebao imati novi uređaj u ovom slučaju telefon što nema niti jedan do sada pa da se priča kako je donio nešto novog, neviđenog.....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Loša prodaja BlackBerryja Z10
movie kaže...
peroko kaže...

A kad im je trebalo 100 godina da naprave operativni sustav kakav apple i google več imaju. Nisu na tržište donijeli ništa novoga.

 

Dobro, vidim svi govorite za sve uređaje kako nisu donijeli ništa novog? A što bi to po vama trebao imati novi uređaj u ovom slučaju telefon što nema niti jedan do sada pa da se priča kako je donio nešto novog, neviđenog.....

 

Meni se ovaj BB cini kao odlican uredjaj. Da sam vezan za BB i da dobije, od firme ovaj model bio bih zadovoljan. Ne bih sigurno vukao privatni mobitel uz ovo kao sto sam do sada vidjao korisnike BB-a da rade.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice